„Zegar Zagłady” się nie mylił – wskazuje 23:58:20

Niecałe 2 minuty do północy wskazuje zegar zagłady

„Zegar Zagłady” ludzkości, zwany też Doomsday Clock, jest symbolicznym wyznacznikiem czasu, jaki dzieli nas od globalnej zagłady. Obecnie znajdujemy się bliżej tego przerażającego momentu, niż kiedykolwiek.

Pod koniec stycznia bieżącego roku naukowcy zdecydowali, by przesunąć jego wskazówki bliżej północy. Teraz pozostało do niej zaledwie 100 sekund. Stało się to w odpowiedzi m.in. na wieści o narastającej epidemii koronawirusa w Chinach. Wówczas sytuacja wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Europa była wolna od CoVID-19. Nic nie zapowiadało tego, co aktualne dzieje się na naszych oczach. Dziś w wielu krajach Starego Kontynentu sytuacja wydaje naprawdę dramatyczna.

Urządzenie nadzorowane przez naukowców z Uniwersytetu w Chicago działa od 1947 roku. Uważają oni, że obecnie na świecie sprawy przybierają najgorszy obrót od 1953 roku, czyli od 67 lat.

Chociaż znaleźliśmy się na skraju zagłady, to jednak wskazówki zegara można cofnąć, i zdarzało się to już w przeszłości, np. w 2010 roku. Pomimo tego faktu, politolodzy i epidemiolodzy uważają, w tym momencie i w najbliższym czasie, nawet nie ma mowy, by zdecydowano się cofnąć wskazówki. Teraz zegar pokazuje 23:58:20, gdzie północ oznacza początek końca naszej cywilizacji.

Miejmy tylko wszyscy nadzieję, że symboliczny wyznacznik końca świata się myli, a ludzkości uda się jednak zjednoczyć przeciwko wspólnemu, niewidzialnemu wrogowi i zweryfikować kierunek swojego rozwoju, myśląc o zadbaniu o środowisko naturalne, porzuceniu stylu życia opartego na gromadzeniu dóbr i zastępowaniu Boga wiarą w pieniądza.


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

2 Comments

  1. Tak,naukowcy i politycy zadbają.O siebie i o usłużne psy z chipem.Reszta będzie Umierac.A Ameryka najbardziej temu winna.Bo ich ten wirus.I oby to ją spotkała zagłada.A wrogiem ludzkości są wszyscy ludzie Watykanu,wszyscy ludzie w sutannach,ludzie którzy szerzą kłamstwa w dogmatach:Chrześcijańskim i jego odłamach,Islamskim i jego odłamach,Judeistycznym i jego odłamach,Politycy i ludzie władzy służący tym dogmatom.Bo ludziom robią Indoktrynacje umysłową i to oni są największym wrogiem zwykłego człowieka i to ich powinna spotkać zagłada,nie zwykłe szare myszki,które w głowie gówno maja,bo tak byli wychowywani i gwałceni przez ludzi wyżej wymienionych.Jeśli chcecie kogoś zgładzić możnowładcy,to od siebie zacznijcie

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.