Cała Ameryka płonie! Zapanował chaos

Ameryka na kolanach

W Ameryce możesz zadzwonić pod numer 911 ale policja nigdy się nie pojawi, jeśli znajdujesz się w strefie terrorystycznej Black Lives Matter lub w jej pobliżu, która obecnie jest „policyjną strefą zakazu ruchu” na terenie USA.

W Ameryce nie ma funkcjonujących rynków walut. Ceny akcji i obligacji ustalane są w całości przez drukowanie pieniędzy i manipulowanie stopami procentowymi. Racjonalne inwestowanie jest niemożliwe. (To się źle skończy.)

W Ameryce nie głosuje się nad planami naprawczymi państwa dlatego, że politycy ignorują wyborców a uwielbiają uczestników zamieszek.

loading...

W Ameryce nie ma równej ochrony prawnej. Kiedy grupa brutalnych terrorystów przejmie twoje miasto, „przywódcy” (burmistrz i gubernator) rozkażą policji ewakuację, pozostawiając Cię samą przed terrorystami.

W Ameryce wolność słowa została unicestwiona. Lewicowi fanatycy, którzy rządzą gigantami technologicznymi, teraz decydują, które poglądy są „obraźliwe” i słuszne podczas gdy ich radykalna lewicowa propaganda może się rozwijać.

W Ameryce nie ma w ogóle przywództwa politycznego. Demokraci są zdrajcami, a republikanie są nieudolni, niezdolni do prowadzenia przywództwa lub przestrzegania zasad, które (fałszywie) twierdzą, że reprezentują.

W Ameryce rząd USA wydrukuje pieniądze i zapłaci Ci za niepracowanie, a następnie amerykańscy senatorowie (o nazwisku Mitch McConnell) będą się zastanawiać, dlaczego małe firmy nie mogą znaleźć pracowników. Tylko w Ameryce rząd płaci ludziom za unikanie pracy, a potem panikuje, gdy gospodarka pikuje w dół, ponieważ nikt nie chce pracować.

W Ameryce zapasy żywności są pełne toksycznych chemikaliów, które są zatwierdzone przez skorumpowane organy rządowe, zatruwając ludność i prowadząc do szalonych kosztów opieki zdrowotnej..

W Ameryce system edukacji zamienił się w kultowy komunistyczny system indoktrynacji, w którym uczniowie uczą się nienawiści (wobec swojego kraju), bigoterii (wobec białych) i taktyk wiktymizacji, które mają być stosowane podczas zamieszek i niepokojów społecznych. Uniwersytety zasadniczo wydały pokolenie terrorystów, którzy niszczą, a nie tworzących kraj.

W Ameryce całą władzą ustawodawczą kraju rządzi skorumpowany kartel narkotykowy Big Pharma, który kontroluje całą „naukę” i nakazuje czasopismom medycznym publikowanie fałszywych, sfałszowanych badań, które niszczą wiarygodność bezpiecznych, tanich leków, które mogłyby pomóc ocalić miliony ludzi przed globalną pandemią. Rządzący Ameryką kłaniają się przed Big Pharmą i zdradzają Amerykanów, ponieważ lobby farmaceutyczne może wystawiać czeki na miliony dolarów na kampanie reelekcyjne.

W Ameryce FBI klęczy przed prawdziwymi terrorystami, prowadząc własne „zainscenizowane” akcje terrorystyczne w całym kraju, próbując udawać, że wciąż są organem ścigania.

W Ameryce zdradzieccy byli urzędnicy, tacy jak Hillary Clinton, James Comey i Andrew McCabe, nie idą do więzienia nawet po popełnieniu zbrodni za zdradę narodu, podczas gdy niewinni ludzie, którzy nie zrobili nic złego (jak Roger Stone), są prześladowani i oskarżani o przestępstwa, których nie dokonali.

W Ameryce brutalni szabrownicy, podpalacze i uczestnicy zamieszek, aresztowani za popełnienie takich przestępstw, są powszechnie uwalniani przez lewicowych okręgowych prokuratorów, ponieważ lewacy chronią lewicowe grupy terrorystyczne w Ameryce. Nie ma rządów prawa i nie ma równej sprawiedliwości prawnej.

W Ameryce całe posterunki policji oddają swoje terytorium terrorystom Antify / Black Lives Matter, przekazując taktyczne nieruchomości lewicowym mobom, jednocześnie stojąc i umożliwiając wybuch przemocy.

W Ameryce kult fanatyzmu lewicowego szaleństwa jest tak potężny, że powiedziano nam, że „cisza jest przemocą”, a jednocześnie mówi się nam, że faktyczna przemoc lewicowego szaleństwa jest „pokojowa i tolerancyjna”. Innymi słowy, jeśli jesteś cichy i spokojny, jesteś oskarżany o „przemoc”. Ale jeśli popełniasz faktyczną przemoc, media określają Cię jako „pokojowego obywatela”.

W Ameryce, kiedy głosujesz na lidera politycznego reprezentującego twoje interesy, w chwili objęcia urzędu reprezentują one tylko jedną z dwóch rzeczy: jeśli są Demokratami, reprezentują anarchię i komunizm; jeśli są republikanami, reprezentują zyski przedsiębiorstw i nic więcej. TY nigdy nie jesteś reprezentowany, niezależnie od tego, na kogo głosujesz.

W Ameryce granice nie są chronione, a każdy nielegalny kosmita może głosować w wyborach, I.D. jest niewymagane. Wszelkie idee ochrony procesu demokracji już dawno zostały porzucone.

W Ameryce, kiedy nowi przysięgli są mianowani do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych w nadziei, że będą reprezentować Konstytucję Stanów Zjednoczonych, ostatecznie będą reprezentować tylko interesy państwa i nic więcej. Idea „niezależnego” wyroku Sądu Najwyższego jest teraz żałosnym żartem.

W Ameryce, jeśli prowadzisz uczciwy biznes online i budujesz grono obserwujących przez ponad dekadę, możesz zostać dosłownie zniszczony z dnia na dzień przez gigantów technologicznych.

W Ameryce możesz stracić pracę, ponieważ nie deklarujesz, że popierasz Black Lives Matter „milczenie jest przemocą”.

Oto, co będzie dalej:

Ponieważ Ameryka jest państwem upadłym, sprawy zaczną się rozpadać w przyspieszonym tempie. Wszyscy zaczniemy to widzieć:

Awarie infrastruktury (sieć energetyczna, telekomunikacja, zaopatrzenie w wodę itp).

Całkowity upadek rządów prawa (anarchia, chaos itp).

Załamanie finansowe, a następnie eksplozja ogólnokrajowych zamieszek, podczas których większość amerykańskich miast zostanie zniszczona.

Egzekucje i porwania.

Awarie banków i upadek instytucji finansowych.

Anarchia polityczna, próby rewolucji, zabójstwa kluczowych przywódców itp.

Wzrost liczby prywatnych ochroniarzy w celu ochrony firm z uzbrojonymi, przeszkolonymi wojskowymi strażnikami.

Nasilenie nadużywania narkotyków i samobójstwa.

Wzrost handlu dziećmi i porwań dzieci, handel ludźmi.

Szybko nasilająca się cenzura, w tym blokowanie ukierunkowanych stron internetowych w przeglądarce.

Demolka w namiotowych miastach, gdy nędza i rozpacz rozprzestrzeniają się po całym kraju.

Wojna domowa i secesja, gdy naród rozpada się na mniejsze państwa.

Tramp jest ostatnim znanym nam prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Wkraczamy w czas ogromnego zła i zniszczenia i prawie nikt nie chce się temu przeciwstawić. To jest wielka porażka Ameryki: brak jej obrony.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here