WARTO PEZECZYTAĆ: Koniec dobrobytu człowieka. Nadchodzi ciężki okres a winne jest Słońce

słońce aktywność słoneczna

Jeśli chcemy zrozumieć strategiczny czas Chin, jeśli chodzi o działania destabilizujące i przygotowania wojskowe, należy wziąć pod uwagę nadchodzące minimum słoneczne.

Co to jest minimum słoneczne?

Polega ona na cyklicznym osłabianiu pola elektromagnetycznego Słońca, co powoduje bardziej intensywne bombardowanie Ziemi promieniowaniem kosmicznym, zwiększając tworzenie się chmur na niskim poziomie, które mogą odbijać do 60 procent ciepła Słońca. Ma to wpływ na pogodę, częstsze wiosenne powodzie i skrócony sezon wegetacyjny na północnych szerokościach geograficznych. Następstwem tych i innych skutków jest znaczny spadek światowej produkcji żywności.

Rosyjski rząd wie o tym. Rząd chiński również wie. Oba rządy przygotowywały się potajemnie. Pogoda ta spowodowała już straty w uprawach w Chinach. Tymczasem Zachód został oszukany przez „naukę antropogenicznego globalnego ocieplenia”. W rzeczywistości „teoria antropogenicznego globalnego ocieplenia” jest pseudonauką. Ci co promowali tę pseudonaukę, byli agentami Moskwy. Ci co wierzą w globalne ocieplenie są „przydatnymi idiotami”.

loading...

W przeciwieństwie do dominującej narracji globalne ocieplenie jest zjawiskiem cyklicznym – jak wyjaśnił dr Abdussamatov w swoim artykule z 2009 roku. Antropogeniczne dogmatyki globalnego ocieplenia oczerniły dr Abdussamatova, nazywając go debilem. Jednak jego uznanie jest wysokie w kręgach Kremla. Kilka lat temu rosyjski prezydent Putin zapytany o globalne ocieplenie powiedział: „Wierzę w globalne ochłodzenie”. Putin popiera twierdzenia astronoma urodzonego w Uzbeku, w który podkreśla następujące fakty:

… Jedenastoletni cykl zsynchronizowanych zmian jasności, aktywności plam słonecznych i średnicy Słońca jest jednym z najbardziej wiarygodnych faktów w fizyce słonecznej.

Klimat Ziemi zawsze zmieniał się okresowo, a nasza planeta doświadczyła już kilku globalnych ociepleń, podobnych do tych, które [obserwujemy] obecnie. Po globalnym ociepleniu zawsze następowało głębokie chłodzenie….

W 2015 roku Abdussamatov opublikował artykuł w Thermal Science, zatytułowany „Ziemia wkracza obecnie w swoją dziewiętnastą małą epokę lodowcową”. Rząd rosyjski objął Abdussamatova odpowiedzialnością za wszystkie eksperymenty słoneczne prowadzone na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Rosyjscy naukowcy i urzędnicy rządowi wiedzą, że Słońce jest najważniejszym czynnikiem sprawczym, jeśli chodzi o klimat. Wiedzą też, że Słońce, podobnie jak sam układ słoneczny, działa cyklicznie jak i, że niedługo wejdziemy w 25. cykl słoneczny, który ich zdaniem przyniesie dekadę niższych temperatur.

Czy Rosjanie mają rację?

Australijski badacz David Archibald zgadza się z Rosjanami. Jego książka nosi tytuł
Zmierzch obfitości: Dlaczego życie w 21 wieku będzie paskudne, brutalne i krótkie. Archibald cytuje dowody naukowe, że spoczywa na nas minimum słoneczne. Właśnie zbliżamy się do końca ciepłego okresu. Ale to nie był zwykły ciepły okres. „W latach 1930–2010”, pisze Archibald, „populacja świata wzrosła o 250 procent, podczas gdy światowa produkcja zbóż wzrosła o 392 procent”. Innymi słowy, przeżyliśmy największy okres dobrobytu w historii człowieka; ale teraz, ze względu na zmiany na Słońcu, nasze szczęście się skończy.

Tak się składa, że ​​1816 był najgorszym rokiem poprzedniego minimum słonecznego (znanego również jako minimum Daltona). Archibald ostrzega: „Powtórzenie doświadczeń klimatycznych z 1816 r. W światowych pasach zbożowych w regionie umiarkowanym najprawdopodobniej spowoduje, że prawie wszystkie kraje eksportujące zboże zaprzestaną eksportu w celu zachowania zboża na konsumpcję krajową”. Następnie wymienia różne kraje, które muszą importować zboże, aby uniknąć masowego głodu. Jakie kraje są najbardziej zagrożone? Arabia Saudyjska, Syria, Irak, Iran, Egipt, Izrael, Afganistan, Tunezja itp. Te, jak mówi, są „populacjami na skraju upadku”. Rozdział Archibalda o Chinach zatytułowany jest „Chiny chcą wojny”. To naturalne, że przeludniony kraj, niezdolny do samodzielnego żywienia, rozważy drogę podboju.

Rozważmy kilka historycznych podobieństw. Ludzkość wiele razy doświadczyła głodu i zimna. To prawie na pewno zmusiło plemiona germańskie do przekroczenia Renu na początku V wieku, co doprowadziło do upadku zachodniego Cesarstwa Rzymskiego. Podejrzewa się nawet, że globalne ochłodzenie spowodowało upadek imperium sumeryjskiego i hetyckiego w drugim tysiącleciu przed naszą erą. Choć nie jest to związane z globalnym ochłodzeniem, niedawne nieszczęście jeszcze bardziej ilustruje niebezpieczeństwo: Niemcy doświadczyły głodu podczas I wojny światowej, co spowodowało agresję militarną w celu uzyskania „Lebensraum”. Niemcy potrzebowali więcej ziemi, powiedział Hitler, aby uniknąć powtórki głodu wynikającego z blokady alianckiej w latach 1914–1919. (Uwaga: blokada została utrzymana po wojnie podczas Konferencji Pokojowej w Paryżu, która odbyła się w styczniu 1919 r. W konsekwencji kilkaset tysięcy niemieckich dzieci zmarło z głodu i chorób).

Jeśli globalne ochłodzenie zagrozi dużym potęgom skutkami bardziej katastrofalnymi niż te, które ucierpiały w Niemczech w latach 1914–19, jakie polityki agresji mogą się pojawić? Co więcej, przy globalnej populacji o wartości 7,7 miliarda, pytanie, kto umiera z głodu, a kto je, staje się pytaniem politycznym, narodowościowym i – jak sugeruje Hitler – pytaniem rasowym. W tym kontekście możemy zapytać, dlaczego Chiny, jako reżim komunistyczny, niedawno przyjęły „wielki szowinizm Han”. Założyciel komunistycznych Chin, Mao Zedong, potępił szowinizm Han. Jednak uczniowie Mao przyjmują tę rasową ideologię. W związku z tą zmianą ideologiczną powinniśmy zadać pytanie: czy zmiana ta była spowodowana zbliżeniem się do minimum słonecznego?

W tym kontekście powinniśmy ponownie ocenić jedną z najważniejszych aktywnych działań podjętych przez komunistów w ciągu ostatnich trzech dekad. Bliski związek między byłym wiceprezydentem (a działaczem na rzecz globalnego ocieplenia) Alem Gore’em Jr. i prominentnym agentem KGB o imieniu Armand Hammer jest więcej niż sugestywna. Wraz z różnymi duplikatami i komunistycznymi sojusznikami na Zachodzie rosyjskie służby specjalne od samego początku propagowały teorię „antropogenicznego globalnego ocieplenia”. Było to bez wątpienia oszustwo strategiczne najwyższego poziomu. Nasze wielkie centra nauki uległy nie tylko dyktatowi marksizmu Gramsciego, ale także nonsensowi „antropogenicznej nauki o globalnym ociepleniu”. Jeśli przyjrzymy się bliżej, okaże się, że nasze wielkie centra nauki składają się głównie z politycznych głupków, dupków i genialnych przeciętności, których słowa i podstawowe wyrażenia są plagiatowane na stronach „liberalnych” czasopism. Istnieje jeszcze garstka rozsądnych ludzi, którzy zostali wykluczeni z akademii – którzy nie są mile widziani w rządzie i dużych korporacjach. Zostali oni wykluczeni przez subtelny proces rówieśniczego ostracyzmu. Ci rozpaczliwie potrzebujący ludzie muszą zostać odkupieni dla narodu. Zamiast bronić policji, musimy obronić nasze „wielkie” centra nauki i stworzyć nowe instytucje poświęcone przetrwaniu narodu, wolne od ingerencji i wywrotu wroga. Ale najpierw musimy mieć jasność. Musimy zrozumieć strategię wroga i uzasadnienie terminu tej strategii.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here