sponsorowane...

Tłumaczenia grecki

Grecja – piękna kraina, kolebka cywilizacji europejskiej, położona na południowym krańcu Półwyspu Bałkańskiego. Jest podstawowym punktem na mapie turystycznej, dzięki bogactwu kulturowemu ma do zaoferowania odwiedzającym ją turystom podróż do czasów starożytnych. Jest miejscem powstania wielu twierdzeń naukowych, historiografii, politologii czy teatru. To w Grecji powstała demokracja, filozofia czy igrzyska olimpijskie.

Język grecki – jedyny żywy język helleński z grupy indoeuropejskiej, obok łaciny zaadaptowany do terminologii naukowej. Swój ślad zostawił w większości języków współczesnej Europy, a także na część pozaeuropejskich i starożytnych. Nazwa „grecki” wywodzi się od Rzymian, którzy, nazwali go „lingua Graeca” po łacinie. Po grecku mówi obecnie 15 milionów ludzi na świecie.

Jako profesjonaliści z biura tłumaczeń Lingua Lab wiemy jak istotna jest odpowiednia translacja słów, właśnie, dlatego do każdego tekstu podchodzimy indywidualnie, pochylamy się nad każdym słowem, aby spełnić zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klienta. Oferujemy tłumaczenia z greckiego na kilkanaście języków oraz na grecki, słowne wraz z obsługą na bieżąco, podejmiemy się tłumaczeń z wszelkich dziedzin od tekstów naukowych, po techniczne, z medycyny, chemii, finansów i wielu innych.

W naszej ofercie – tłumaczenia grecki:

 • Tłumaczenie tekstów naukowych z obszaru nauk ścisłych, jak i humanistycznych w grece oraz innych językach,
 • Greckojęzyczne przekłady tekstów medycznych, farmaceutycznych, chemicznych, biotechnologicznych,
 • Translacje pism technicznych,
 • Tłumaczenia publikacji prawniczych (akt, dokumentów), finansowych i ekonomicznych (zestawień, rozliczeń),
 • Multimedia, IT, gry komputerowe, oprogramowanie, platformy i szkolenia e-learningowe
  po grecku,
 • Teksty techniczne: przemysł, motoryzacja.
 • Z dziedzin: marketing, PR, stron WWW,
 • Przekład książek greckich na inne języki z greckiego,
 • Tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne wraz z obsługą.

Zapraszamy do kontaktu! Prześlij do nas tekst i sprawdź nasze doświadczenie i kompetencje. Nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdego zamówienia, przez co spełniamy oczekiwania i potrzeby naszych klientów! Gwarantujemy bezpłatna wycenę oraz pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Współpracując z nami satysfakcja z efektu jest gwarantowana! Nie czekaj!


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.