Testowanie górników na Śląsku to oszustwo. Norweski Instytut: „Na 15 wyników potwierdzających SARS-CoV-2 14 jest błędnych”

Zatem kto odpowie za bezpodstawne, masowe szczepienia dużych grup społecznych po przetestowaniu testami, które i tak wykazują fałszywie pozytywne wyniki zakażenia? Kto odpowie za falę zapalenia płuc, do jakiej z pewnością dojdzie na jesień wśród znacznej części Polaków? Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

„Norweski Instytut Zdrowia Publicznego (FHI) nie zaleca testowania pod kątem koronawirusa dużych grup nie wykazujących objawów ludzi, takich jak choćby pracownicy jednej firmy.” Czytamy w ważnym komunikacie, dotyczącym pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, opublikowanym w dniu 25 maja bieżącego roku przez FHI (Norweski Instytut Zdrowia Publicznego).

To oznacza, że Instytut Zdrowia Publicznego Norwegii nie zaleca testowania dużych grup zdrowych ludzi, takich jak wszyscy pracownicy firmy, na obecność COVID-19. Teraz, gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa w Norwegii jest niewielkie, takie testy nie mają mniejszego sensu, tym bardziej, że na 15 wyników testów potwierdzających zakażenie koronawirusem, 14 jest błędnych. Jak tłumaczy FHI, pracownicy służby zdrowia musieliby losowo przetestować około dwanaście tysięcy osób, by wśród nich znaleźć tę JEDNĄ, na prawdę zakażoną SARS-CoV-2.

loading...

FHI podkreśla, że nawet, jeśli testy są dobrej jakości, to sytuacja, kiedy testy błędnie pokazują pozytywny wynik, jest bardzo częsta. W takim razie zadajemy pytanie Łukaszowi Szumowskiemu: „czy miał tą wiedzę, poddając testom masowym górników na Śląsku?” Jak wiemy Łukasz Szumowski tą decyzją sparaliżował Polskie wydobycie węgla na Śląsku. Nie wspominając już o tym, że zawiesił istnienie gospodarcze całego kraju w oparciu o wyniki niewiarygodnych testów.

Zatem kto odpowie za bezpodstawne, masowe szczepienia dużych grup społecznych testami, które i tak wykazują fałszywie pozytywne wyniki zakażenia? Kto odpowie za falę zapalenia płuc, do jakiej z pewnością dojdzie na jesień wśród znacznej części Polaków? Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

Tak te same niezawodne testy, które wykazały obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w oleju silnikowym, grejpfrucie, u kozy, czy nawet u wielu rzeczy martwych. To po prostu nie mieści się w głowie, z czym mamy do czynienia. Na naszych oczach mordowana jest Polska gospodarka, w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Dochodzi do społecznej psychozy, a to wszystko w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Na to nie może być zgody.

 

23 Comments

 1. Niewątpliwie coś jest na rzeczy, choć nawiązując do tekstu – dla mnie sam artykuł jest kpiną – po pierwsze – od kiedy testami się szczepi, a po drugie w trakcie czytania rzuciło mi się w oczy parę błędów ortograficznych i nie tylko ortograficznych. “Na to nie może być zgody” . Przez braki warsztatowe cierpi też wiarygodność tekstu.

 2. “Zatem kto odpowie za bezpodstawne, masowe szczepienia dużych grup społecznych testami…” Autor nie odróżnia testu od szczepionki.

 3. Jedno mnie tylko dziwi.ludzie którzy dodaj artykuły na Facebooka ze corona to sciema i oszustwo dalej siedza w domach i robia to co im instytucje panstwowe powiedzą.tak wiec po co tak sie udzielać na portalu a robic cos innego.jak juz siedzicie i słuchacie tych pajacy nie udzielacie sie na forum.

 4. Ta corona dla mnie i 10 procent społeczeństwa jedna wielka sciema.a reszta niech zyje dalej z myślą ze umieramy z powodu corona wirus.

 5. podejrzewam,że jest w tym artykule dużo prawdy,ale zastanawiam się,dlaczego autor się nie podpisał?każdy chce uchodzić za eksperta w tej sprawie,tak naprawdę gówno wiedząc,kopiuje artykuł ,żeby medialnie zaistnieć.tylko dlaczego anonimowo?

 6. Jakoś nie widzę autora tekstu, tak z imienia i nazwiska… gdybym ja pisał coś, czego jestem pewien i czego odkrycie napawa mnie dumą, podpisał bym się pewnie na początku i na końcu…

   • 1. “Zatem kto odpowie za bezpodstawne, masowe szczepienia dużych grup społecznych testami” – jak to należy przeczytać ze zrozumieniem?
    2. JEDNĄ, na prawdę zakażoną SARS-CoV-2. -pisze się NAPRAWDĘ. Brawo wszyscy, którzy wierzą pseudodziennikarzom, którzy nawet pisać po polsku nie potrafią.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here