sponsorowane...

Tajemnicze kule wylatujące z dużej dziury w Hiszpanii

Tajemnicze kule wylatujące z dużej dziury w Hiszpanii

„Jasne jest, że jest to obiekt cylindryczny o długości dwóch metrów. Bez wątpienia nie jest częścią technologii ziemskiej, więc może to być rodzaj zrobotyzowanej sondy zaprogramowanej do monitorowania tego, co dzieje się na naszej planecie. ”

Pozwolimy ci wyciągnąć własne wnioski po obejrzeniu filmów, które niedawno pojawiły się na YouTube – pierwszy pokazuje szybkie cylindryczne UFO, a drugi pokazujące obrazy, które wydają się być kulami wylatującymi z dziury lub jaskini w ziemi w La Rioja w północnej Hiszpanii. Źródło tej informacji twierdzi, że jest ich więcej. Zobaczmy, czy warto czekać na następne dowody:

Filmy pochodzą z kanału YouTube Verdad Oculta (Hidden Truth), a pierwszy został opublikowany 25 stycznia 2019 roku. Materiał nagrany z pokładu drona pokazuje coś lecącego przed kamerę z dużą prędkością, większość ludzi początkowo uważa za owada. Jednak analiza Verdada Oculty udowadnia, że jest zbyt duży i zbyt szybki, by mógł być owadem, i spekuluje, że może to być „nowy typ UFO, który startuje z pozaziemskiej bazy ukrytej gdzieś w Hiszpanii”.

Inexplicada doniósł w tym tygodniu, że inna załoga badaczy kierowana przez Nacho Rojo spotkała się z autorami oryginalnego wideo i odwiedziła to tajemnicze miejsce. Znaleźli tam  „La Grieta” (pęknięcie), „ogromną” jaskinię „o długości 20 metrów”. Nie widząc niczego w ciągu dnia (ale zbierając fajne zdjęcia z dronów), zespół ten ustawił kamery noktowizyjne na podczerwień i… cóż, oto, co powiedzieli:

„(Schwytaliśmy) coś, na co nikt nie był przygotowany. Nie mogliśmy w to uwierzyć. Nie tylko jedno UFO, ale dwa. Są to anomalie, które lśnią jak gwiazdy”.

Nie wyciągając żadnych wniosków, Nacho Rojo mówi: „wielu kwestionuje prawdziwość nagrań i wielu uważa, że ​​nie ma tam pozaziemskiej bazy. Nasze badania wskazują na naprawdę niezwykły charakter tego miejsca. ”


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.