loading...

Szokująca przepowiednia na 2017 rok. Objawienia Fatimskie, Zapowiedź masonów, Ali Agca i wiele innych

2017 rok jest bardzo ważnym rokiem dla naszej planety. Dlaczego? Nasz świat od zawsze jest polem walki pomiędzy siłami światła i ciemności. Aby dowiedzieć się jakie losy czekają Polskę i świat w 2017 roku, musimy przestudiować najważniejsze  przepowiednie dotyczące 2017 roku.

Jesteśmy świadkami dynamicznych zmian na świecie. Konnflikt w Syrii, uchodźcy zalewający Europę, problemy związane z klimatem lub ruchy płyt tektonicznych, które powodują trzęsienie ziemi tam gdzie ich wcześniej nie było. Do tego wszystkiego dochodzą grupy osób pragnące dokonać rewolucyjnej transformacji ludzkiej cywilizacj czyli NWO, które każdego dnia coraz bardziej wchodzi w nasze życie ujawniając się coraz bardziej. Wszystkie te wydarzenia dostrzegamy doskonale ale trzeba sobie zadać pytanie do czego one prowadzą. Trzeba więc zajrzeć w przyszłość oczami mistyków.

Nim zostaną objaśnione wybrane proroctwa, trzeba zwrócić uwagę, na fakt, iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił o których wiemy niezbyt wiele lecz możemy je w skrócie nazwać siłami światła i ciemności. Obie strony posiadają ogromną siłę i moc dla tego ich zrozumienie może wydać się trudne. Osoby zajmujące się tematyką NWO mają świadomość, że chodzi w nim o coś więcej niż tylko o surowce naturalne czy polityczną kontrolę nad określonymi terytoriami. Walka ta ma wymiar duchowy i toczy się o totalną dominację.

Koniec świata nastąpi już w 2017 roku?

Każdy był zapewne świadkiem wielu końców świata. Na szczęście jeszcze żaden z nich nie skończył się katastrofalnie dla naszej cywilizacji. Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrwamy bezpiecznie jak dotąd. Cokolwiek sądzimy na ich temat, warto zapoznać się z każdym proroctwem. Dzięki temu będziemy mogli śię przygotować na każdy scenariusz wydarzeń mając większą szansę na przetrwanie.

Objawienia Fatimskie

przepowiednia

W 2017 roku obchodzić będziemy setną rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej. Objawienie to mówi nam o niezwykłych wydarzeniach, mających miejsce w Watykanie. Trzecia Tajemnica Fatimska zawiera informacje o ciałach leżących w zniszczonym mieście oraz o zabiciu samego papieża przez żołnierzy. Panujący na większej części globu Kościół Katolicki zostanie pokonany przez siły ciemności. Biskup za biskupem, jeden po drugim będą ginąć. Wraz za nimi księża i wierni. W skrócie pisząc to po śmierci papieża dokona się  rzeź chrześcijan.

Kościół Katolicki wie o tej przepowiedni a całe akta zostały utajnione a do informacji publicznej zostało podane, że treść Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej dotyczy zamachu na Jana Pawła II z 1981 roku. Jak zauważamy żadne z tych wydażeń nie miało miejsca a sam Jan Paweł II twierdzi, że w trzynaście lat po zamachu  proroctwa z Fatimy mają się dopiero urzeczywistnić. Odnosił się wówczas do wydarzeń, które niemal dosłownie przywołują to, o czym wspomina objawienie fatimskie.

Według badaczy zajmujących się przepowiednią Fatimską zrealizuje się ona w 2017 roku. Wtedy też ma zostać wprowadzony ostatni etap planu masonów i innych ugrupowań przez co Kościół Katolicki zostanie pokonany. Ciekawym faktem jest, że w wielu książkach, które zostały napisane przez księży znajduje się przestroga dotycząca nadchodzącego roku 2017. Z pewnością dojdzie do naprawdę wielkich wydarzeń na świecie.

Ksiądz Malachi Martin będący jeszcze jezuitą i egzorcystą miał wgląd w pełną treść trzeciej tajemnicy fatimskiej i mówił o niej:

największy koszmar, pomnożony wykładniczo.

Dwa lata przed swoją śmiercią (zm. 27 lipca 1999 roku) publicznie obwieścił, że wydarzenia zapowiedziane w trzeciej tajemnicy fatimskiej są odległe o nie więcej niż 20 lat. Obwieszczając to w 1997 roku wyznaczył graniczny rok wielkich zmian na świecie na 2017 roku. Ogromna wojna, która wybuchnie może trwać aż do grudnia 2019 roku , kiedy to zakończy się okres wielkiego ucisku.

Zapowiedź masonów

masoneria

Loża masońska, która w 1917 roku (właśnie wtedy miały miejsce objawienia fatimskie) obchodziła dokładnie jubileusz 100-lecia swojego założenia. Masoni zapowiedzieli , że za równe sto lat później (czyli w 2017) wejdą w ostatnią (trzecią) fazę walki w Kościołem. Wtedy też ogłoszą ostateczne pokonanie Watykanu. Wszystko to jest planowane więc nie jest to proroctwo lecz fakty o których wiemy i do których cała masoneria pzygotowuje się przez ostatni wiek.

Ali Agca – zamachowiec zdradza przyszłość

ali agca

Ali Agca – zamachowiec pochodzący  Turcji, który 13 maja 1981dokonał zamachu na papieża Jana Pawła II wypowiadał się o roku 2017. W opublikowanej książce pod tytułem „Obiecali mi raj” pisał o rzeczach bardzo podobnych do obecnych wydarzeń. Wspominając więzienną rozmowę z papieżem zdradza, że Ojciec Święty zapytał, dlaczego chciano go zabić. Oto, co odpowiedział Agca:

Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów, w Portugalii ukazała się córka Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć miałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znamy dzisiaj.

Zamachowiec nie odmawia Kościołowi Katolickiemu zasług i ciężkiej j pracy nad prowadzeniem dialogu międzyreligijnego, rozpoczętego przez papieża Polaka Karola Wojtyłę, a kontynuowanego przez Benedykta XVI i Franciszka. Uważa jednak, że działania te nie odnoszą wcale rezultatów. A odkąd ajatollah Chamenei w 2009 roku ogłosił długo oczekiwany powrót Mahdiego („wróci niebawem”), część świata islamskiego cały czas przygotowuje się do wojny.

Już od dawna Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.

Według Agcy,  wyżej wymieniona majowa data sprzyja rozpętaniu piekła i ostatecznemu zniszczeniu cywilizacji Zachodu. Agca jednak wierzy w niepowodzenie islamskich zamierzeń:

Czy te plany się powiodą? Jestem dziś zdania, że nie. Uważam dziś, że prawda rzeczywiście kryje się w Chrystusie. On jest potężniejszy od demonów, potężniejszy od fanatyzmu islamskiego. I weźmie górę.

Prawdopodobnie mamy jednak szansę na uniknięcie wojennej prognozy. Zamachowiec może się nam wydawać mało wiarygodnym autorytetem w kwestii przyszłości, ale wie więcej  na temat planów radykalnych muzułmanów niż agencje wywiadowcze krajów zachodnich.

Przepowiednie Bashara

Bashar – jest to istota, która nadała przekaz channelingowy, który został odebrany przez Darryl Anka. Przekaz ten zawiera sugestię, że w 2017 roku dojdzie do gigantycznych wstrząsów na skalę światową. Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne, że z dnia na dzień mechanizmy funkcjonowania świata ulegną zmianie i zostaną zastąpione nowymi.

Przekaz channelingowy Bashara mówi nam też, że w latach 2015 – 2017 ludzie zdobędą dowody na życie pozaziemskie i rozpoczną się bardziej intenstywne prace związane z próbą nawiązania kontaktu z obcymi lecz uda się to dopiero w latach 2025-2033.

W tym czasie mocno posuną się także prace nad alternatywnymi źródłami energii ewektem czege pomiędzy rokiem  2020 a 2025 każdy człowiek na ziemi zyska dostęp do alternatywnej damowej energii.

W 2017 roku ma dojść do najbardziej krwawych zamachów terrorystycznych w dziejach ziemi.

Zwój z Qumran o 2017 roku

qumran

Starożytny zwój z Qumran (1QM) to pierwszy z siedmiu zwojów znalezionych nad Morzem Martwym w 1947 roku. Jego tytuł brzmi „Wojna synów światłości z synami ciemności”. Do dzisiejszego dnia niewiele z niego zachowało się. Jedynie dziewiętnaście kolumn tekstu (pierwotnie było ich więcej), z których z kolei przetrwało pierwszych 14-19 linijek (ich również było więcej).  Zwój z Qumran jest napisany w języku hebrajskim a jego powstanie przypada na koniec I wieku p.n.e. lub początek I wieku n.e. Przechowywany jest obecnie w Sanktuarium Księgi mieszczącym się w Jerozolimie.

Zwój Qumran czyli „Zwoju Wojny” przedstawia on siedem scen walki synów światła (dowodzi nimi Archanioł Michał, Książę Światła) z synami ciemności. Ci ostatni są określani mianem wrogów wspólnoty, a są wspierani przez lud zwany Kittim. Synami ciemności dowodzi Belial – jeden z upadłych aniołów. Jego imię znaczy: „ten, który się buntuje”, „niegodziwiec świata”. Opisana w zwoju Qumran konfrontacja kończy się zwycięstwem synów światła i odbudową świątyń. Podczas decydującego starcia między doobrem a złem będzie interwencja samego Boga.

Czy zwój Qumran zawiera informacje, które się sprawdzą? Na chwilę obecną przyglądając się temu co dzieje się na świecie można twierdzić, że przepowiednia może się naprawdę ziścić. Uchodźcy napływający ze Wschodu, tajne ugrupowania przeprowadzające manipulacje na skale światową i wiele innych czynników świadczy, że na naszej planecie dochodzi do wielkich zmian. Jeżeli ktoś uważnie obserwuje zmiany zachodzącena świecie może przypuszczać jaki ciąg skutków może nas czekać, prowadząc do wielkiej wojny.

Przepowiednie Atmatattvy

Atmatatt

Atmatattva, mędrcem hinduskim, który przedstawił swoją wizję wydarzeń z 2017 roku. Skupił się on jednak na kwestii muzułmańskich ataków, które najprawdopodobniej doprowadzą do wybuchu globalnej wojny.

Mędrzec Atmatattva wypowiada się też na temat papieża Franciszka twierdząc, że jego pontyfikat zakończy się w 2017 roku. Najciekawsze jest to, iż sam papież Franciszek niedawno mówił, że jego pontyfikat skończy się w którymś z miesięcy 2017 roku.

Skoro więc sam „zainteresowany” potwierdza takie rewelacje… sami sobie możemy dopowiedzieć.

Ostatni Papież będzie pół-Papieżem, tzn. w połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla Watykanu. Bogactwa Watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z Meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki Biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa Biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z Biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo.

Przepowiedziane wydarzenia mędrca Atmatattva, które się spełniły to: wspólna waluta europejska, rozpad Związku Radzieckiego, zdominowanie świata przez japońską (lub koreańską) technologię, atak islamu na kraje Zachodu.

Atmatattva mówi także o innych niesłychanych zjawiskach, takich jak braki w dostawach prądu czy wyczerpywanie się pokładów ropy naftowej na świecie:

Jeśli chodzi o prąd, to nie tylko on może być ludzkości zabrany, ale i ropa, i gaz też. Ludzie niewłaściwie, ponad miarę eksploatują ziemię, wydobywają ropę naftową z niewłaściwych miejsc, powodując nierównowagę. Złoża te mają wyschnąć czy stać się niedostępne. Gdy atmosfera ziemska zmieni się wskutek fabrycznych zanieczyszczeń czy testów nuklearnych, to elektryczność zostanie wycofana.

Podczas wybuchu wielkiego konfliktu zbrojnego wystąpi wiele katastrof naturalnych, które przerosną możliwości człowieka. Wówczas człowiek stanie w obliczy kontynuowania wojny bądź ratowania naszej cywilizacji.

Kiedy natomiast wybuchnie zbrojny konflikt, wystąpią wielkie katastrofy naturalne, które przerosną możliwości człowieka. Wówczas będzie trzeba czym prędzej zakończyć działania militarne i ratować całą ludzką cywilizację. Początek tych wszystkich wydarzeń to właśnie rok 2017.

Muzułmanie wywołają wielką wojnę i po to, by przed nimi się obronić, reszta świata będzie musiała się zjednoczyć: Ameryka, Wielka Brytania, Australia, Japonia, Indie, Pakistan, wszyscy się połączą.

Przepowiednie 2017: co czeka Polskę?

Istnieje kilka wspólnych elementów większości przepowiedni, które dotyczą naszej ukochanej ojczyzny. Powtarzają się one w tak wielu niezależnych przepowiedniach, że muszę je w tym miejscu wyszczególnić. Tym bardziej że napawają one dość optymistycznie – szczególnie w świetle ogólnie ponurych wizji.

 1. Polska wyjdzie obronną ręką z większości globalnych zawirowań – ominie ją nie tylko wojna i zapaść cywilizacyjna, ale także kataklizmy naturalne.
 2. Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian.
 3. Polska stanie się oazą spokoju i gwarantem bezpieczeństwa dla swoich mieszkańców. Mogą się w niej schronić ludzie, którzy pragną uciec przed działaniami III wojny światowej. Ludzie z całej Europy będą chcieli zamieszkać w naszym kraju.
 4. W Polsce powstanie iskra, która będzie zarzewiem przemiany całej ludzkości. To właśnie z naszego kraju wypłynie mądrość czyniąca ludzi lepszymi.
 5. Język polski znacznie zyska na znaczeniu (w ujęciu międzynarodowym). Będą w nim pisane wszystkie dokumenty prawne na świecie (ustawy, rozporządzenia, uchwały).
źródło: Przepowiednie 2017 – szokujące prognozy
Autor: Zbigniew Nowak

126 Comments

 1. Przepowiednia Fatimska – trzecia wojna światowa.

  Zapowiedź trzech dni ciemności.
  „Te znaki ludzie zlekceważą i będą iść drogą rozpusty, kłam­stwa, zemsty i chciwości. Bóg zostanie wyrzucony ze szkół, domów rodzinnych, urzędów i wtedy przyjdzie kara słusz­na i nieodwracalna. Rozpocznie się to w noc bardzo zimną. Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą dwa dni i dwie noce. To będzie dowodem, że Bóg jest Panem nad wszystkimi.Ci, którzy będą mieli we Mnie nadzieję i uwierzą Mym słowom, niech się niczego nie boją, bo ja ich nie opuszczę, a także ci, którzy niniejsze objawienie rozpowszechnią dla opamiętania się ludzkości. Kto będzie w stanie łaski uświę­cającej i u Matki Mojej, temu też nic się nie stanie.
  Abyście byli na to przygotowani, podaję wam znaki.
  Uważajcie: ostatnia noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie okna i drzwi, nie rozmawiajcie z nikim spoza domu. Uklęknijcie pod krzyżem, żałując za swoje grzechy i proście Matkę Moją o Jej opiekę. A kto tej rady nie posłucha, w okamgnie­niu zginie. Serce jego nie wytrzyma tego widoku. Powietrze będzie nasycone gazem i trucizną. Ogarnie całą ziemię. Kto będzie cierpiał niewinnie, nie zginie, będzie męczennikiem i wejdzie do Królestwa Bożego. W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienia ziemi, a w dniu następnym będzie już świecić słońce. Aniołowie zstąpią z nie­ba w postaci ludzkiej i przyniosą ze sobą pokój na ziemię. Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do nieba w dziękczynnej modlitwie. Kara, jaka spadnie na ludzkość, nie może być porównywalna z żadną karą, jaką Bóg zesłał od stworzenia świata. Jedna trzecia ludzkości zginie”.

 2. Wierzyć Trzeba, szukać pracy i Trwać – mieć się na baczności na pokusy i ufać w przeznaczenie, nie błądzić, a być może będzie dane nam ujrzeć coś więcej od naszego ludzkiego bytu.

 3. Zaufajcie Trójcy Przenajświętszej i dążcie do pokochania bliżniego bez względu na wiarę.
  Zamiast piekła budujmy raj na ziemi.

  • Ci co zaufali importowanej trójcy mieli dwie wojny światowe a wcześniej innych mnóstwo plag, bo przecież nikt dobrowolnie na ziemiach Lechitów tych importowanych bogów nie chciał.
   A z tą miłością to bardzo trzeba uważać, ponieważ jest wielu nie-ludzi i obdarzanie ich jakimkolwiek uczuciem prowadzi do katastrofy. Oni żadnych uczuć nie mają, bo nie mają cząstki Stwórcy.

 4. Autor tekstu Zbigniew Nowak,hmmm….Czyzby ten sam co w latach 90tych czarował wodę w butelkach?:)Wątpliwe te teorie.

  • Skoro ci śmierdzi to morze umyj sobie nogi, włóż czyste gatki i otwórz okno. Najwyraźniej od siedzenia w tym smrodzie coś ci się w główce poplątało.
   Nie chcesz chodzić do kościoła to nie chodź, kto ci każe ? Zmusza cię ktoś do tego ? Mnie nie interesuje że pakujesz sobie cukinie w kakało .

   • Cukinie to ty sobie pakujesz w Kakao,Zydowska,
    Mam czyste gatki umyte nogi,okno non stop otwarte,mozg bez zarzutow pracuje,ale to tobie sie z mozgu dymi,wielkie jaja imperatora zydowskiego cie rypia tam gdzie masz mozg.Juz ci czesc wyplynela,a za chwile zostaniesz drugim podjajecznym Jaroslawa Balbiny Kaczynskiego.Najwiekszego imperatora IV RZESZY ZYDOWSKIEJ
    ???????????????
    Indoktrynacja
    Propaganda
    ???????????????
    Zrob u siebie wietrzenie,albo i nie bo szkoda tym smrodem powietrze zanieczyszczac
    ???????????????
    Propaganda
    Indoktrynacja
    ???????????????

 5. Oaza spokoju.Polska…
  Cuchnie cos tu….
  HMM….NASZ KRAJ MADRY/Ze Pis przeprowadza madre ustawy?\ smierdzi mi tu coraz bardziej
  Ktos sie kadzidelek za mocno nawdychal i ma omamy
  Ja tego nie kupuje,bo smierdzi straszliwie

 6. Jedno mnie zastanawia
  Jak ludzie z poczatkow naszego wieku,czy tez wczesniej mogli cokolwiek spisac skoro w tamtych czasach ludzie tego nie potrafili a edukacja byla tylko dla wybranych?To ktora to juz wersja pisma swietego bedzie ujawniona?Smierdzi mi to.
  A najlepsze ze ludzie w to wierza i lykaja te wszystkie rzeczy

 7. Brednie,Bzdury,Bajeczki.
  Jezeli nastapi konies swiata to tylko i wylacznie z naszej wlasnej winy
  Niewierz nikomu i niczemu.Prawdy szukaj na wlasna reke

 8. hmmm jest 20:53
  siedze w schronie przeciw atomowym, a tu nic sie nie dzieje.
  Ktoś może wyglądnąć za okno i napiusać czy apokalipsa juz sie rozpoczęła?
  W piątek nawrzucałem kierownikowi ze jest ostatnim ch ujem i teraz tak głupi wracać do pracy.
  Moze trzeba aby kazdy z nas razem odmówił “zdrowaś Mario?”
  Śmiało módlmy sie wszyscy!
  Koniec musi nadejść inaczej zwolnią mnie z pracy!

  • Wszelkie konieczne przepowiednie są zawarte w Bibli!!! Wypelniaja sie one zawsze w 100%. Kto wierzy w Mesjasza nie boi sie konca świata bo to poczatek życia wiecznego! Ap 14:12-13

   • A napisane przez cwierc mozga,ulomnego,uposledzonego,nieporadnego zyciowio,to jest wiara
    ???????????????
    Zycie wieczne,gacie w dol i mesjaszowi za kurwe robic
    ???????????????Propaganda
    Indoktrynacja
    ???????????????Jestes tego wybitnym przykladem
    ???????????????Indoktrynacja
    Propaganda

 9. Są takie teorie, że Bóg to właśnie taki światowy komputer, który wiele może i to o czym piszesz. Myślę, że komputer to słowo zbyt materialnie określa Jego treść, dla mnie to super inteligentna energia mająca swe struktury.

 10. Pewna staruszka z Norwegii miała widzenie w 1968 roku, dotyczące końca świata, znaków poprzedzających. Pierwszy raz przeczytałam to widzenie w 2011 roku i jedno, co zapamiętałam i co podziałało na moją wyobraźnię, to masowo przybywający ludzie z biednych krajów do Europy, na skalę dotąd niespotykaną w historii. Wyobraziłam sobie wtedy, jak na łodziach przeprawiają się ludzie z Afryki, Azji. Przypomniałam sobie o tym we wrześniu 2015 roku. Przytoczę te widzenie, choć nie wiem, czy przejdzie w całości:
  Pewna starsza 90-letnia pani z Valdres w Norwegii w 1968 r. otrzymała od Boga widzenie. Ewangelista Emanuel Minos (na fotografii) prowadził nabożeństwo w miejscu jej zamieszkania. Spotkał się z nią i ona opowiedziała mu co widziała. Ewangelista wszystko spisał, uważał jednak, że brzmi to nieprawdopodobnie i włożył to poselstwo do szuflady. Potem, prawie po trzydziestu latach zrozumiał, że na temat tego widzenia musi porozmawiać z innymi. Ta pani z Valdres była prostą godną zaufania chrześcijanką żyjącą na wysokim poziomie duchowym, miała dobrą opinię u wszystkich, którzy ją znali.

  A oto co widziała:

  “Widziałam czas przed przyjściem Jezusa i wybuchem trzeciej wojny światowej. Widziałam świat przedstawiony jako rodzaj globusa. Widziałam Europę, jeden kraj po drugim. Widziałam Skandynawię, widziałam Norwegię. Widziałam pewne sceny, które wydarzą się bezpośrednio przed tym, zanim ponownie przyjdzie Jezus, krótko zanim nastąpi ostatnie nieszczęście. Nieszczęście, jakiego dotychczas nie przeżyliśmy.” Ona wymieniła 4 etapy:

  Zanim Jezus ponownie przyjdzie i krótko przed wybuchem trzeciej wojny światowej będzie takie odprężenie, jakiego przed tym nie było. Zapanuje pokój między supermocarstwami na Wschodzie i na Zachodzie, i zapanuje długotrwały pokój. (Pomyślcie o tym, że to było powiedziane w 1968 roku, kiedy zimna wojna osiągnęła swój kulminacyjny punkt! E. Minos) W trakcie tego pokojowego okresu w wielu krajach dojdzie do rozbrojenia, również w Norwegii, a my nie będziemy przygotowani do trzeciej wojny światowej. A wojna rozpocznie się w taki sposób, jakiego nikt nie oczekiwał, z całkowicie nieoczekiwanego kierunku.

  Wśród chrześcijan zapanuje taka letniość, jak nigdy dotąd – odstępstwo od prawdziwego żywego chrześcijaństwa. Chrześcijanie nie będą otwarci na poważne, napominające prorocze zwiastowanie zanim przyjdzie Jezus. Nie będą chcieli słuchać jak dawniej o grzechu i zmianie swego życia. Zamiast tego pojawi się namiastka: Ewangelia dobrobytu. Nadrzędnym celem będzie, aby wiele osiągnąć – coś znaczyć. Dobra materialne i te rzeczy, których nam Bóg na Swej drodze nigdy nie przyrzekł, będą najważniejsze. Kościoły, domy modlitwy i salę zborowe wolnych kościołów będą coraz bardziej pustoszały, z drugiej strony za milionowe sumy budowane będą prestiżowe budowle! Zwiastowanie, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni przez wiele pokoleń, jak: wziąć Jego krzyż i naśladować Jezusa, zastąpią: rozrywka, sztuka, kultura, i to zacznie opanowywać kościoły, domy modlitwy, kaplice, tam gdzie należałoby z wzdychaniem bojować o odnowę, uświęcenie i przygotowanie na powtórne przyjście Jezusa. Stan taki będzie się nasilać w coraz większej mierze, krótko przed przyjściem Jezusa.

  Będzie miał miejsce upadek moralny, jakiego nigdy dotąd ta stara Norwegia nie przeżywała. Ludzie żyć będą “na dziko bez ślubu”. (To był rok 1968, a ja nie wierzę że w tym czasie było znane pojęcie współżycia małżeństwa “na dziko”. E. Minos) Nieczystość przedmałżeńska niewierność w małżeństwie będą całkowicie akceptowane i na wszystkie możliwe sposoby usprawiedliwiane. Pojawi się to nawet w chrześcijańskich kręgach i będzie tolerowane. To, co jest wbrew naturze – homoseksualizm, nie będzie uznawane za grzech. Krótko przed przyjściem Jezusa będą takie programy telewizyjne, jakich nigdy dotąd nie oglądaliśmy. (Telewizja dotarła właśnie w 1968 roku do Norwegii. E. Minos) Telewizja będzie przepełniona przemocą, okrutną przemocą tak, że ludzie będą się uczyć mordować, wzajemnie niszczyć, a na ulicach nie będziemy czuć się bezpiecznie. Ludzie będą naśladować to, co widzą. W telewizji będzie nie jedna stacja (1 pogram). (Ona nie znała pojęcia “kanał”, którego my używamy obecnie. Dlatego nazwała kanały “stacjami” E. Minos) Będzie to tak samo, jak w radio gdzie możemy po kolei włączać jednego nadawcę po drugim, a to będzie pełne przemocy. Ludzie będą to oglądać dla rozrywki. Będziemy widzieć przerażające sceny morderstw i wzajemnego wyniszczania. A to będzie się rozpowszechniać w społeczeństwie. Również sceny cielesnego współżycia małżeńskiego będą pokazywane w telewizji. Te najintymniejsze wydarzenia w małżeństwie będą się ukazywać na szklanym ekranie. (To był rok 1968 i ja zaprotestowałem wskazując na to, że mamy paragrafy zabraniające czegoś podobnego. E. Minos) Wtedy ta starsza pani powiedziała: “Tak się stanie, a ty to zobaczysz. Wszystko to co mieliśmy kiedyś, zostanie zniweczone, a to najbardziej nieprzyzwoite zostanie pokazane naszym oczom.”

  Ludzie z ubogich krajów w będą przybywać masowo do Europy. (W 1968 roku o takim napływie cudzoziemców nie było jeszcze mowy. E. Minos) Oni również przyjdą do Skandynawii i Norwegii. Ich będzie tak dużo, że ludzie będą myśleć o nich negatywnie i nieprzychylnie traktować. Będą ich tak traktować, jak Żydów przed wojną. Potem zostanie osiągnięta miara naszych grzechów. (Ja zaprotestowałem w sprawie napływu cudzoziemców. W tym okresie tego nie rozumiałem. E. Minos) Wtedy popłynęły łzy po policzkach tej starszej pani. “Ja już tego nie zobaczę, ale ty to będziesz mógł zobaczyć.” I wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie trzecia wojna światowa. To będzie krótka wojna. (Ona to w swoim widzeniu oglądała). Wszystko, co dotychczas widziałam w czasie wojny jest zwykłą zabawą porównaniu do tego, i to skończy się bombami atomowymi. Powietrze będzie tak bardzo zanieczyszczone, że nie będzie można oddychać. To przejdzie przez kilka kontynentów – Ameryka, Japonia, Australia i inne bogate kraje. Woda będzie skażona. Nie będzie możliwa uprawia ziemi. Rezultat powyższego będzie taki, że pozostanie tylko resztka. A ta resztka z tych bogatych krajów będzie próbować ucieczki do tych ubogich krajów, a tam będą tak samo źle i nieprzyjaźnie traktowani, jak my obchodziliśmy się z nimi, gdy byli u nas. Jestem szczęśliwa, że tego nie będę musiała oglądać, ale kiedy się ten czas przybliży, musisz się zdobyć na odwagę, by to opowiedzieć, co Ja otrzymałam to od Boga. Z tego wszystkiego nic nie jest sprzeczne z tym, co mówi Biblia. Ale ten, komu są przebaczone grzechy i dla kogo Jezus jest Panem i Odkupicielem, jest zachowany.

 11. Rosja się zbroi, Korea Północna wymachuje atomem, Trump szuka pretekstu, a Islam wrze. Za długo było spokojnie tj. aż 70 lat od zakończenia wojny światowej i coś wisi w powietrzu, ale nie stawiałbym tezy, że to teraz w 2017 roku ma coś “pierdyknąć”. Generalnie czuć, ze robi się nieciekawie i żadne proroctwa do tego mi nie są potrzebne (bo proroctwa zawsze próbują podciągnąć pod jakieś wydarzenia), ale odnoszę wrażenie, że politykom rozchodzi się o jakieś nowe “przetasowanie”.

  • Masz Rację . Sytuacja się zaostrza i czuć to napięcie między państwami . Co do przepowiedni to nie spoglądałbym na nie przychylnym okiem bo jak widać nie raz się sprawdziły . Jest nieciekawie . Ale może to się uspokoi . Miejmy taką nadzieje .

 12. Mój facet powiedział, że zapowiadana w Biblii cyfra szatana na czoło lub rękę to te czipy, które ludzie sobie każą wszczepiać w rękę żeby zamiast płacić normalnie, przejeżdżali im czytnikiem po ręku.

  • To znamię bestii na rękę lub czoło jest dobrowolne i jest nim wsadzanie łapy do wody święconej przy wejściu do kościoła (przy żegnaniu się ta mokra łapa dotyka też czoła).

 13. Kretyni co roku piszą o końcu Świata – ale końca Świata nie będzie debile wtedy gdy Wy tego chcecie. Nie znacie dnia ani godziny. Dalej słuchajcie i piszcie kompletne brednie. Co za idioci i ciemnogród w tych komentarzach to brak słów.

  • Uwaga: “Prawdziwy” Polak znowu w akcji

   “Nie znacie dnia ani godziny. ” woń ciemnogrodu
   dalej:
   ” Co za idioci i ciemnogród ”

   Koniec świata będzie bo ludzie idą w jego kierunku, jeżeli nie licząc działalności natury.

 14. No raczej to że na Świecie będą pisali w języku Polskim 🙂 zamiast angielskim no to raczej 🙂 no proszę Was 🙂 przesadziliście trochę:) no ale życzę oczywiście Polsce jak najlepiej ! 🙂

 15. Bedzie wojna jak nic.
  Trump juz wybrany teraz chinole chca wojne wypowiedziec co prawda nie Rosji ale juz szukaja zadymy. Ludzie co sie dzieje na tym swiecie. Nic tylko czekac na 13.05 kiedy ma nastapic atak na papieza. Strach sie bac

 16. Pomyłka! Masoneria w 1917 obchodziła swoją 200-letnią rocznicę. Ergo: w 2017 jest 300 lat od początku jej istnienia. Poza tym w roku 2017, wiele jest innych ważnych rocznic, istotnych dla “końca czasu”.

 17. W tekście jest pomyłka. Masoneria w 1917 obchodziła swoją 200-letnią rocznicę. Ergo: w 2017 jest 300 lat od początku jej istnienia. Poza tym w roku 2017, wiele jest innych ważnych rocznic, istotnych dla “końca czasu”.

 18. W tekście jest pomyłka. Masoneria w 1917 obchodziła swoją 200-letnią rocznicę. Ergo: w 2017 jest 300 lat od początku jej istnienia. Poza tym w roku 2017, wiele jest innych ważnych rocznic, istotnych dla “końca czasu”.

 19. Piszę o tym od ponad trzech lat i mam przypominać, co przekazano mi podczas kontaktu, za pomocą świadomości wyższego rzędu, z obcą cywilizacją. Pojawianie się corocznie różnych przepowiedni i zapowiedzi o końcu świata, także w 2017 roku, nie będzie miało miejsca, podobnie jak w latach minionych.
  Ludzkość już za niedługo przeżyje niewyobrażalne wprost wydarzenie, jakiego współczesna cywilizacja ziemska nie potrfi sobie wyobrazić. Około 2023-2024 roku ziemskiego, dojdzie do ujawnienia się przed Ziemianami cywilizacji pozaziemskiej. Wiem, co piszę, bo wiedzę taką otrzymuję od 2013 roku od naszych, starszych Braci z Kosmosu. To, co opiszę teraz, jest dalszym ciągiem moich niezwykłych snów proroczych, w których dochodzi do mojego kontaktu z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskiej. Jeszcze niedawno opisałem mój drugi sen z 26.03.2014 r. Przez wiele miesięcy przypominałem o tym na różnych forach i portalach internetowych. Zaznaczałem też wyraźnie, że przeczuwam, iż nastąpi dalszy bieg spraw za pomocą komunikacji przez świadomość. Jakaś niezwykła Moc podpowiada mi, że w jakimś, bliżej nie określonym czasie, będę miał następne sny, w których otrzymam następną porcję wiedzy o wydarzeniu jakie ma spotkać Nas, Ziemian. Po blisko dwóch latach, 22.01.2016 r., podczas nocnego spoczynku, w kolejnym, już trzecim, śnie, miałem znowu spotkanie z obcą Cywilizacją. Wszystko odbywa się jakby etapami, niczym serial i zawsze w snach jest pewna prawidłowość, bo przekazywane są dalsze obrazy i informacje związane z planowanym przybyciem na naszą planetę, pozaziemskich Istot. Sprawy przybierają naprawdę niewiarygodnego wręcz stanu rzeczy, bo związanego z najbliższą wizytą na naszym Globie, naszych Kosmicznych Braci. Jak już wcześniej pisałem, najprawdopodobniej nastąpi to około 2023-2024 roku. Przez wiele tygodni i miesięcy od wspomnianego już i opisanego, drugiego snu, przeczuwałem, że będą kolejne i obiecałem, że podzielę się tym z Internautami, zainteresowanymi tym niezwykłym zjawiskiem. Powtarzam ponownie, że nie konfabuluję i niczego nie ubarwiam. To są również dla mnie bardzo tajemnicze sprawy i podchodzę do tego bardzo poważnie i z wielką pokorą. Odnoszę wrażenie, że dalszy ciąg zdarzeń, będzie następował wraz ze zbliżającym się, niespotykanym od tysięcy lat na Ziemi wydarzeniem, które zmieni przyszłość ludzkości. Podkreślałem wielokrotnie, że Cywilizacja ta doskonale orientuje się w szeroko pojętej kwestii życia i egzystencji mieszkańców naszego Globu. Znają Nas i wiedzą o Nas wiele. Od początku tych niesamowitych, sennych obrazów i przekazów zrozumiałem, że początek naszej, ziemskiej cywilizacji, związany jest w jakimś sensie z tymi Istotami, z innej planety, którzy nawiązują ze mną ten niespotykany i wręcz niewiarygodny kontakt. Zaczęło się to ponad 3 lata temu. Wydaje się, jakbym został do tego wybrany? Z dotychczasowych przeżyć i moich relacji wyłania się coś, w co trudno uwierzyć. Jednak wszystko to układa się naprawdę w racjonalną i logiczną całość. Przypominam, coś niezwykle ważnego, co powiedziano mi w drugim śnie. Tego nie zapomnę już do końca życia. Cytuję : „NIE JESTEŚMY TAK JAK ONI, SAMI WE WSZECHŚWIECIE. NAD WSZYSTKIMI CYWILIZACJAMI, JEST JESZCZE KTOŚ POTĘŻNIEJSZY, WSZECHMOCNY”. Nie określili TEGO BYTU słowem BÓG.
  Nie określili słowem BÓG, bo to jest Nasze określenie ziemskie TEGO WSZECHMOGĄCEGO, panującego nad wszystkimi stworzeniami w bezkresnej przestrzeni Kosmosu. Ten, jak to nazwałem, “SERIAL”, ma swój początek, jest kontynuowany i będzie miał niewyobrażalny, ekscytujący i zadziwiający Nas wszystkich, żyjących na Ziemi, FINAŁ. To naprawdę się zbliża i spotka ludzkość za kilka, niedługich, lat.
  Dopisuję też przebieg trzeciego snu, który jest kontynuacją dwóch poprzednich, opisanych wcześniej. Było późne popołudnie, na dworze zapadała ciemność. Wyczuwałem jakieś poruszenie, niezwykłe zachowanie ludzi, wpatrujących się w niebo. Po jakimś czasie dochodziły, jakby z przestworzy, bardzo dziwne i niespotykane dźwięki, określiłbym jako przerażające. Nagle zauważyłem pojazd pozaziemski, który jakby przemieszczał się po nocnym niebie. Co jakąś chwilę zatrzymywał się niby, po czym, nagle przyspieszał i ruchem obrotowym, w jednej niemalże chwili, potrafił przemieścić się daleko, w innym kierunku. Patrząc od dołu na ten pojazd, widać było, że jego podstawa jest okrągła i mocno rozświetlona, jakby dużych rozmiarów spiralą, która żarzyła się na czerwono, cały czas obracając się wokół własnej osi. Ludzie byli przerażeni, zaczęli uciekać do swoich domów. Po krótkiej obserwacji, schowałem się również w pomieszczeniu, w którym akurat pracowałem. Przeczuwałem jednak, że pojazd wyląduje i z dużym napięciem czekałem, co będzie dalej. Po krótkim czasie, otworzyły się drzwi do pomieszczenia, w którym właśnie przebywałem. W wejściu zobaczyłem Przybysza, ubranego w srebrny, wyraźnie lśniący kombinezon, jakby platynowy i taki mieniący się. Byłem bardzo podekscytowany i wystraszony, nie wiedziałem, jak się mam zachować. W jednej niemalże chwili stanąłem naprzeciw tego Przybysza, składając do siebie ręce, podobnie, jak robią to Japończycy. Wykonałem ukłon i w sposób pokorny przywitałem Go. Ten niezwykły gość skinął w moim kierunku głową i wszedł do pomieszczenia. Zaczął interesować się, co robimy, jakie mamy urządzenia i sprzęt, był zainteresowany na jakim poziomie żyjemy. To było takie bardzo wymowne, jakby potwierdzało, że sprawdzają poziom naszego rozwoju cywilizacyjnego. W niedługim czasie pojawiło się wokół mnie więcej Obcych, wśród nich były również kobiety. Jedna z nich zbliżyła się do mnie i mnie objęła, dotykając swoją twarzą mojego policzka. Powiedziała wyraźnie, że czuje, jak emanuje między nami jakaś miłość i silna wielowiekowa więź, co jest dobrą oznaką. Osobiście poczułem również przypływ niezwykłego i nieznanego mi dotąd uczucia, nawet przewyższającego miłość międzyludzką. Coś takiego ogarnęło mnie właśnie w tym momencie. Nigdy dotychczas nie przeżyłem czegoś podobnego. Ze swojej strony zaproponowałem przybyłym gościom zorganizowanie jakiegoś, wspólnego, miłego spotkania z Ziemianami. Oni odpowiedzieli słowami, cyt:” “my zapraszamy do naszego KOŁA KWADRYGI na godzinę 18.00.” Początkowo nie wiedziałem, co miało to oznaczać. Później zdałem sobie sprawę, że chodziło o ich pojazd. Do wejścia na pokład tego pojazdu nie doszło. W pewnej chwili sen mój zakończył się. Jak już wspomniałem wcześniej, spodziewam się kolejnych, podobnych snów. Dalszym etapem tego może być przekazanie jakiejś wiedzy o nich samych? Wiem, że wiele osób traktuje to z przymrużeniem oka, a nawet kpi sobie z takich przekazów. Wcale mnie to nie dziwi, bo wiem, że istnieje odmienność poglądów na kwestie naszego życia, jego powstania i przyszłości rasy ludzkiej. Dla mnie nie ma to jednak znaczenia, czy ktoś w to wierzy, czy nie. Z biegiem czasu, wraz ze zbliżającym się kosmicznym wydarzeniem i pojawiającymi się wcześniej znakami z Kosmosu i na niebie, coraz więcej osób uwierzy, że zbliża się nowy porządek tego świata. Najmilsze pozdrowienia. Pedro

  • “zbliża się nowy porządek świata” widzę gościu żeś jest z sekty. Tylko której illuminaci czy masoni? Właśnie za pomocą takiego gówna chcą wprowadzić antychrysta na świat….

  • To, co pisujesz za bardzo mi przypomina tajny Projekt Blue Beam. To ma być wieka mistyfikacja – Projekt BLUE BEAM jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. To będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”, Już w połowie lat 90-tych w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP, inny nazwano Projektem BLUE BEAM. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata – stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt BLUE BEAM stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły „zobaczyć” hologram! W ramach projektu BLUE BEAM możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”… Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi BLUE BEAM wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt BLUE BEAM ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt BLUE BEAM jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.

   • Hahaha, tajny projekt blue beam rozreklamowany przez wszystkie media i blogi, wszędzie można o nim przeczytać, niedługo na papierze toaletowym. I nadal uważasz, że ten tajny projekt kiedyś zostanie zrealizowany? Nigdy! Po co ktoś miałby wydawać pieniądze na reklamę tajnego projektu? Otóż będą zjawiska na niebie prawdziwe, a łoś-fieceni widząc te zjawiska będą uważać, że to hologramy i poniosą tego konsekwencje.

  • PEDRO
   A jaki masz rodzaj kontaktu z tymi kosmitami….?
   Rzna cie w dupcie zielonymi ogorami?
   A moze czerwonymi papryczkami mutantami?
   Koka,hasz,lsd i wszystko jasne

 20. Nawiązanie kontaktu z obcymi w latach 2025 – 2033
  Jak w 2017 dojdzie do 3 wojny światowe to chyba że ci obcy do nas przylecą.

 21. Fajnie sie czyta. Zawsze lubilem teorie spiskowe. Pomimo ze tylko ciemnota w to wierzy, to uwazam to za scenariusz na fajny film.

  • Podobni tobie to ci, o których piszesz i nazywasz ciemnotą. I w tym miejscu się z Tobą zgadzam-gdyż ciemnota to w pełni tego słowa znaczeniu ciemność, która otacza ludzi, dla których wiara w Boga jest nie do zaakceptowania. Z różnych to przyczyn wolą myśleć, iż Boga nie ma. I to jest ta “CIEMNOŚĆ”. Bóg jest światłością !!!. Porównaj sobie dzień w którym się budzisz i od rana pada deszcz, nie świeci słońce, jest szaro,zimno – stajesz się zły, nie zadowolony, spada ciśnienie, chce ci spać – ogólnie nie masz ochoty na nic a nawet nie chce ci się iść do szkoły -czy pracy. I popatrz co robi brak światła, brak jasności – to brak chęci do życia. I tak jest z Brakiem Boga w życiu każdego człowieka. A często mówisz mam już wszystkiego dosyć, nic mi się nie układa. TO jest właśnie ta CIEMNOTA, w której się poruszamy nie wspomnę o ciemnocie umysłu!.

   • Nie musisz wierzyć w boga żeby być dobrym człowiekiem. To jest w nas i tacy jesteśmy jak traktujemy innych. Osobiście nie wierzę w boga. Mam swoje zasady, którymi się kieruję. Religia wprowdza zamęt i strach, ile jest narodów tyle religii a każda z nich wierzy w innego boga. Jedni pomagają i oczekują korzyści albo uznania w oczach innych, drudzy zabijają w imię boga. Jeszcze inni czczą budde a kolejni mają wielu bogów i każdy od czego innego. Więc nie nazywaj mnie ciemnotą bo ja nie zabraniam ci wierzyć ale traktuj innego jak byś był na miejscu jego. Bo nie bóg sprawia jaki jesteś ale Ty sam.

 22. W tych przepowiedniach jest prawda. Polska 19 listopada 2016r. przyjęła CHRYSTUSA KRÓLA za swego PANA I KRÓLA aby uchronić się od tej strasznej kary i aby ją zmniejszyć musimy się dużo modlić. Takie przesłanie dostała Rozalia Celakówna od PANA JEZUSA

  • Ostatni Papież będzie pół-Papieżem, tzn. w połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla Watykanu. Bogactwa Watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z Meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki Biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa Biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z Biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo…. Potrafisz czytać ze zrozumieniem??? Chrześcijaństwo zniknie bo Watykan, jaki i Polski kościół kłamią i wykorzystują Chrystusa do własnych celów! czytaj Kasa i wpływy. Jezus Chrystus sam powiedział, że On żadnym królem nie jest ! przyszedł głosić na Ziemie tylko PRAWDĘ!!! Nie ma to jak obłudnicy myślą, że dadzą Jezusowi koronę i mamy święty spokój….. to co wy w Polsce wyrabiacie nie ma nic wspólnego z naukami Jezusa, ale mordę to non stop sobie Nim wycieracie…

  • Maciek
   Czyli powtorka z rozrywki….
   Bajeczka,na bajeczce,bajeczka pogania a czlowiek jak glupi je wszystkie pochlania….i co z tego ma?

   • Witam. Wg mnie samo życie jest bajką, w której dobro walczy ze złem . Bajki rożnie się kończą, ale w większości szczęśliwie (ku pokrzepieniu serc). Bajka życia jest obecnie okrutna i bezpardonowa. Pojawiły się nowe postaci ciemnoskóre, okrutne i żądające . Ich mocodawca jest schowany, ale my wiemy kto to jest. Czy ta bajka życia dobrze się skończy? Tego nikt nie wie.
    To ja już wolę bajki o p. Bogu, Raju, o Adamie i Ewie itp.

  • Nie prowadźcie dyskursów na temat ” pół papież czy cały papież – gdyż to nie prowadzi do żadnych rozwiązań. Papież Franciszek jest papieżem a Benedykt byłym papieżem. I o czy tu dywagować. Jabłko można przekroić na pół ale człowieka – NIE. Człowieka tylko można określić czy jest zaangażowany w to co wykonuje ale nie wolno zdyskwalifikować, gdyż nie wiesz o nim wszystkiego. Może ci się podobać lub nie- możesz podzielać jego wypowiedzi – zachowania lub negować.

 23. Pierdu pierdu będzie wiosna,co roku te same pierdolenie, jednakże Watykan, kościół i polski sejm to mógłby już ktoś rozpierdolić.

  • DO eMKa: Wulgaryzm świadczy o małostkowości i braku znajomości wielu zagadnień: ekonomicznych,prawnych, gospodarczych czy historycznych – nie wspomnę o politycznych – tym bardziej znajomości religii – opartej na prawach Bożych czyli na 10 Przykazaniach BOŻYCH. Nie takich tuzów znał ten świat – gdyż w chwilach zagrożenia czy to Tsunami czy trzęsieniami – Nawracali się i wołali do Boga O POMOC.

  • Kościół zostanie zniszczony przez BOGA BIBLI a wszystkie przepowiednie pochodzące od człowiek nie są do końca godne zaufania

 24. Wiadomo co sie stało sejm polski 15.12.2016 roku ogłosił rok 2017 rokiem koronacji obrazu z Częstochowy, na którym namalowana jest
  nie Maryja, bo nie była ona murzynką, lecz afrykańska czarownica, dlatego od 16 .12.2016 rozum rozumnych w sejmie schował się w
  ukryciu, tak jak napisano w Biblii. Wielki grzech bałwochwalstwa sejmu polskiego doszedł aż do nieba, dlatego spodziewajmy się
  wielkiej kary dla sejmu polskiego google wpisz: czy polska w 2017 bedzie płonąć

  • ty debilu za obraze Matki Bozej sam bedziesz plonal na wieki chyba ze sie nawrocisz sam sie skazujesz na wieczne potepienie nie wierzysz w to lecz ja cie zapewniam ze jest to prawda

  • Do jan: nie politykuj i nie wprowadzaj zamieszania i nienawiści. Nie znasz historii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej to wejdź na stronę klasztoru Częstochowskiego i poczytaj. Wówczas sam przed sobą będziesz zawstydzony a powód to brak wiadomości w tym temacie.Jak poczytasz n/t Obrazu to napisz do usłyszenia.

  • A 2 przykazanie w księdze wyjścia 20 rozdział mówi o zakazie kultu obrazów i figur a w polsce to jest jakiś obłęd z tym wyslawianiem figurek pseldo św ludzi a już nie wspominając o obrazach masakra

 25. Znowu straszenie bez podania konkretnego źródła. Ja zapewniam, że chrześcijaństwo nie padnie całkowicie, katolicyzm (jako część chrześcijaństwa też nie, aczkolwiek zauważam, że znaczna część katolików postępuje tak jakby była ewangelikami). Końca świata nie będzie w 2017 roku, ale wielu ludzi umrze (co roku umiera). Natomiast można spodziewać się katastrof i kataklizmów a nawet rozpętania jeszcze straszliwszych wojen; wojny nam grożą bo na Ziemi jest mnóstwo śmiercionośnej broni i popieronych generałów. Przed nami jeszcze wiele złych wydarzeń i wiele lat, podczas których nieszczęścia się pojawiać będą.
  Niemniej, łaknijmy pokoju i dobra!

 26. De plus, il est disponible en plus grands formats permettant de stériliser
  jusqu’à 19 pots de 1 litre à la fois !

 27. “Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne, że z dnia na dzień mechanizmy funkcjonowania świata ulegną zmianie i zostaną zastąpione nowymi.”

  Jesień się skończyła, a początków zmian “ani widu, ani słychu”. Gdyby te “dobre byty” nie były kłamliwe wobec ludzkości, to już powinno coś się dziać, a w kwestii przyrody mamy to samo, co przez ostanie lata.

  • Nie prawda. Od zimy w styczniu 2017r. z dnia na dzień gwłtownie zaczęła zmieniać się temperatura. U mnie przynajmniej z -20 wzrosło do +5. Pewnie w następnych dniach czekają nas większe zmiany w temperaturze. Przypominam, że ta przepowiednia jest na kraje zachodnie europy.

  • chłopie to ze nad Polska nie latają bomby nie znaczy ze jest spoko. Konflikt na Ukrainie, krwawe rzeki zabarwione w żaden nie “chemiczny” sposób. Powodzie w Europie i trzęsienia ziemi w miejscach w których nigdy nie powinny występować. przebiegunowosc itd. Koniec świata to nie zgaszenie światła i życia z dnia na dzień. Sam Watykan który jest juz kosciolem masonskim (franciszek publicznie nosi krzyz zakonu masonskiego na swojej piersi) akceptuje związki homo i pozwala na odprawianie mszy przez księży PEDAŁÓW.(OGLĄDAŁEM WYWIAD Z NIM PRZEPROWADZONY PRZEZ WŁOSKICH DZIENNIKARZY NA POKŁADZIE JEGO SAMOLOTU) Zacznij oglądać niezależne media (internet, youtube, czyli ludzi którzy sami postanowili zostać dziennikarzami życia codziennego i co chwile wrzucają pewne wiadomości aby świat przejrzał na oczy. A nie buców opłacanych przez niemcow w telewizji publicznej!! otwarcie tunelu, budowanego 17 lat w Szwajcarii gdzie na inauguracyjnym otwarciu odbył się satanistyczny spektakl. Muzułmanie którzy napływają do Europy i przejęli już Francję Niemcy cześć Skandynawii. Temperatura która ma skrajne wachania. Zanim Polska wstąpiła do Unii nasi rządzący już wyrazili zgodne na zatruwanie naszego powietrza. zdominować populacje. Nawet choroby takie jak rak nie są spowodowane naturalnością tylko celowością. każdy uczony powie ci ze to stopniowe usuwanie z pożywienia witaminy b17 przyczynia sie do spadku odporności naszego ukladu odpornosciowego przez co jesteśmy podatni na tzw raka. Przemysł farmaceutyczny jedna wielka pomylka. Matka ziemia dala nam lekarstwo na wszystko. Ludzie którzy mieszkają u podnóża Himalajów dalekich prowincji chin cieszą się żywotnością dochodzącą do 120 lat. sam przyznaj twoi dziadkowie i ich towarzysze z dzieciństwa żyli po 80 lub 90 lat a dziś….?? padamy po 50 i 60. OCZEKUJCIE I WYPATRUJCIE W INTERNECIE “LISTU DO NARODU” POJAWI SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE I BŁAGAM WAS RODACY PODPISZCIE SIĘ POD NIM I RATUJMY NASZA PRZYSZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI BO W ICH OCZACH ZAWSZE BĘDZIEMY BOHATERAMI.

   • Ale z Ciebie kretyn:) Kolor rzek zmieniony w niechemiczny sposób. Widać że z Ciebie kretyn do potęgi. na zmianę koloru rzek i jezior ma wpływ wiele czynników choćby rośliny podwodne mają na to wpływ i wiele innych czynników zupełnie naturalnych. Ale jak się jest kretynem i ciemnogrodem to się takim pozostanie na zawsze.

 28. Szkoda, że administrator “Końca Świata” nie zaznaczył, że powyższy artykuł pochodzi ze strony astroweb.pl i został tylko kosmetycznie przerobiony. Będę wdzięczny (jako autor) za umieszczenie w treści aktywnego odnośnika do właściwej podstrony lub usunięcie tego wpisu. Pozdrawiam.

 29. Nie lękajcie się rodacy, nie zostaniecie z tym wszystkim sami. Czas niepokoju, wprawdzie jest straszny, jednak przed świtem noc jest najciemniejsza…, a Polska nie po to tyle razy podnosiła się z kolan by upaść. To w was tkwi iskra, która zmieni świat, w waszej mądrości i sercach, tylko znów musicie sobie o tym przypomnieć, odnaleźć ją w duszach, a tedy nie będzie rzeczy dla nas niemożliwych.

 30. No tak, ale jeśli sami muzułmanie od dawna planują rozpoczęcie otwartej wojny z Zachodem na 2017 rok? O wiele łatwiej jest przecież niszczyc, niż budować!

 31. co to jest damowa erergia ? 😉 choc nic prawdy jest z ta energia i iskrą z polski , bo pare lattemu było w tv że jacys ukraincy w polsce chca stwożyć jakis laser że ma twozyć mini słońce darmowa energię … byłoby super jeszcze jak by genetycznie modyfikować ludzi tak żeby byli niezależni i żyć mogli jak zwierzęta ( nie w takim kontekscie jak myślicie, a w sensie być wolnym bo teraz wolności niema )

  • Darmowa energia powstała tylko ma jak narazie małą wydajność. To silnik magnetyczny o niskim prądzie. Mało wiecie a mądrujecie.Mieszkam w Skandynawii i wiem że coś się szykuje o czym nie macie zielonego pojęcia. Muzumanie się zbroją i przejmują władze teraz ich nie ma w Polsce bo plan jest inny. Ale jak już dotrą bedziecie srać po gaciach i modlić się do boga by to wszystko się skończyło. W bibli też są zapisane kody o których prawie nikt nie ma pojęcia a które jasno mówią o końcach tej ery z zmianach w całym wszechświecie.

 32. Artykuł traci wiele na swojej wiarygodności jeśli znajdują się w nim błędy ortograficzne jak tu: ” Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrfamy”, czy np. tu: “Nimzostaną objaśnione wybrane proroctwa”, albo tu: ” iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił”. Radzę na przyszłość korzystać ze słownika ortograficznego.

  • To są młodzi, którzy uważają się za oświeconych i każdy pisze podobnie. Czytam czasem takie artykuły i wszystkie są podobnie pisane jakby przez jedną osobę.

 33. ” Polska uwolni się od zewnętrznych wpływów i nareszcie uzyska pełną suwerenność. Już teraz zaczynamy dostrzegać pierwsze symptomy procesów wyzwoleńczych, choć obecnie dokonują się one w dość kontrowersyjnej formie. Rządy PiS-u to zaledwie wstęp do większych przemian. ” PiS dąży do upadku Polski, to jest betonowa komuna.

  • Hhah dobre PiS to Bolszewicy i prowadzi do upadku ;D Człowieku Ty jesteś idiotą czy udajesz? Tak Ci dobrze było przy tych złodziejach? To oni bardzo Polskę zniszczyli. Nasz piękny kraj o który powinniśmy dbać. Nie bronie PiSu ale widać że to ludzie patrioci i chcą dobrze dla kraju. W końcu wszystkie przekręty wyjdą na światło dzienne. W końcu widać jakieś światło w tunelu i nadzieję że będzie lepiej. No ale jak ma być dobrze skoro obywatele tak samo durni jak te komuchy i bolki? Proponuję bardziej zainteresować się polityką, historią 😉 Całą Polskę rozkradli, zastanawiam się kiedy ludzie w końcu przejrzą na oczy. To smutne :/

   • Rok rządu towarzyszy minął i co takiego dobrego zrobili dla Polski, tyko rozdawnictwo i psucie wszystkiego czego się dotkną. Nie wiem jak u ciebie jest z historia bo widzę że nie wiesz do czego prowadzi kult jednostki.

 34. Źródłem obecnych problemów światowego systemu finansowego jest pusty pieniądz, który jednocześnie jest uznawany za najcenniejszy surowiec. Banki centralne, a zwłaszcza FED i EBC drukują waluty bez opamiętania, nie stosując żadnego parytetu pieniądza, w efekcie od roku 1913 dolar amerykański stracił 98% wartości.
  Uważam, że mentalność bankowców, jak i rządzących jest już tak zepsuta i skorumpowana, że należy odebrać im prawo emisji pieniądza i oddać ludziom. PIENIĄDZ NALEŻY POWIĄZAĆ Z ENERGIĄ i ustalić stały kurs wymiany. Jako cywilizacja techniczna opieramy się na energii. Wszystko jest energią. Do produkcji potrzebna jest energią. Człowiek do życia również musi dostarczyć organizmowi energii. Wiedza na temat produkcji energii jest powszechna, jest wiele surowców. Każdy mógłby zostać producentem, a zatem emitentem waluty. Nikt nie byłaby w stanie zmonopolizować podaży pieniądza i sterować emisją tworząc sztuczny boom lub kryzys.
  Wirtualna demonstracja na Facebook.

 35. Nie istnieje coś takiego jak połowa pontyfikatu! Papież nie jest wybierany na kadencję, lecz dożywotnio (casus Benedykta tego nie zmienił). Jeśli więc zostanie zabity to nie w połowie pontyfikatu lecz na koniec swego pontyfikatu. Z tego wynika, że tego typu przepowiednie to tzw. lipa. W artykule brak poważnych argumentów i odniesień do autorów wypowiedzi. Rok 2017 jest rokiem pasującym do nieszczęść bo zbiega się z paroma rocznicami. Takie przepowiednie może więc wymyślać każdy kto zna daty rocznic – nie potrzeba być jasnowidzem.

  • Każda przepowiednia, która się spełnia, dowodzi tego, że ludzie są duchowo zniewoleni, że ich życie ma niewiele wspólnego z wolnością.

   Jeśli jest przepowienia, która wieszczy coś złego, nie ma nic wpólneg z miłością, bo miłość to wolność, a nie kierowanie ludźmi w celu osiągniecia jakiegoś złego celu.

  • Nostradamus zapowiada zmianę: dla papieży w przyszłości będą kadencje 5-letnie i wtedy może być tak że “papież zginie w połowie pontyfikatu”!

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here