„Symbol iluminatów” pojawia się na niebie w dużym trójkącie utworzonym przez Chemtrails

Film, który prezentujemy, został nagrany na niebie Wielkiej Brytanii i pokazuje trójkąt z symbolem oka iluminatów pojawiającym się w środku 3 chemtrails.

Oryginalny film pochodzi z Grant Wood nagrany na Bracknell w Berkshire w Wielkiej Brytanii, uchwycony w marcu 2017 r. I opublikowany na grupie Facebook Chemtrails Global Skywatch.

Ta nowa metoda ujawniła się w ostatnich latach w odniesieniu do stosunkowo nowej i szokującej strategii, która ma na celu trucie nas przy użyciu niezbędnego elementu dla naszego przetrwania: powietrza, którym oddychamy. Jeśli spojrzysz w niebo w pogodny dzień, istnieje duża szansa na zaobserwowanie białych śladów pozostawionych przez samoloty przewożące tysiące ludzi do różnych miejsc na całym świecie. Prawdopodobnie uważasz to za zupełnie normalny widok.

Jest jednak z tym duży problem, mianowicie, że większość białych śladów obserwowanych dziś na naszym niebie nie jest nieszkodliwymi śladami naturalnych par, w które najprawdopodobniej wszyscy wierzą, ale są to syntetyczne ślady chemiczne, oparte na aerozolach chemicznych (lub chemtrails), które są celowo pozostawione w naszej atmosferze. Istnieje ogromna różnica między naturalnymi smugami (lub smugami) kryształów lodu i pary wodnej pozostawionych przez komercyjne samoloty, które znikają szybko po ich przelocie, a grubymi, białymi chemtrailami, które coraz częściej obserwowane są na naszym niebie.

Chemtrails

Te chemikalia nie rozpraszają się szybko jak naturalna para, ale pozostają na niebie godzinami, powoli rozszerzając się i opadając na ziemię. Im więcej białych ścieżek pozostawionych przez samoloty tym bardziej zaczynają się rozpływać w ciągu dnia, aż w końcu robią to, co wygląda jak całkowicie naturalne pokryte niebo chmurami. W ciągu kilku godzin do pół dnia piękne, jasne i błękitne niebo zamienia się w kompletne białe – zamglone, która całkowicie blokuje dostęp promieni słonecznych do ziemi.

A wszystko to dzieje się pod pretekstem mitycznej walki z globalnym ociepleniem.

This website uses cookies.