sponsorowane...

Starożytny Egipt: Archeolodzy z Rosji twierdzą że obcy zbudowali piramidy

starożytny Egipt wielka piramida w Gizie została zbudowana przez obcych UFO

STAROŻYTNE Imponujące egipskie piramidy w Gizie od dziesięcioleci są w centrum debaty konspiracyjnej. Czy piramidy zostały zbudowane przez starożytnych kosmitów?

Trzy Wielkie Piramidy w Gizie górują nad stolicą Egiptu przez co najmniej 4500 lat, ale ich pochodzenie spowija tajemnica. Nie ma szczegółowych zapisów na temat ich budowy, a wyrafinowane metody związane z ich projektowaniem i budową wydają się być nieosiągalne. Archeolodzy spędzili lata próbując rozszyfrować tajemnice starożytnych miejsc pochówku faraonów, ale jeszcze nie odkryli historii piramid. Zagadkowa przeszłość piramid zapoczątkowała w XX i XXI wieku mnóstwo teorii spiskowych dotyczących ich budowy.

Najważniejsza teoria spiskowa stwierdza, że ​​Wielkie Piramidy zostały zbudowane przy pomocy technologii pozaziemskiej.

Inni spiskowcy wierzyli, że obce UFO przekazały wiedzę konstrukcyjną starożytnemu Egiptowi w celu wzniesienia monstrualnych struktur.

niektórzy konspiratorzy uważają, że starożytni kosmici ukształtowali wczesne cywilizacje
Niektórzy konspiratorzy uważają, że starożytni kosmici ukształtowali wczesne cywilizacje

Najwyższa z trzech piramid, Wielka Piramida Cheopsa, unosi się nad miastem na wysokość aż 138,8m.

Szacuje się, że piramida zbudowana jest z około 2 300 000 starannie wyrzeźbionych kamiennych bloków, z których niektóre ważą ponad 50 ton.

W 2001 roku dr Viktor Ivanovich, były naukowiec na Kremlu, stwierdził, że KGB odkryło, że starożytna obca forma życia pozostaje wewnątrz Wielkiej Piramidy. Naukowiec twierdził, że dokumentacja o tym mówiąca jest przechowywana w archiwach KGB już w 1961 roku.

Viktor Ivanovich mówi: „Obecność tego stworzenia i konstrukcja piramid oraz cała masa naukowych dowodów pokazuje, że ta szczególna wizyta miała miejsce około 11 000 lat pne”.

A Ty jak myślisz kto i po co zbudował te gigantyczne budowle?


POLECANE PRZEZ GOOGLE

1 Comment

  1. Toż oczywiste, że zbudowali to Obcy Przybysze, ale bazujący na Ziemi. I oczywistym jest, że nasi władcy o tym wiedzą.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.