Stany Zjednoczone: Meteorolodzy informują o programie wojskowym USA „Chemtrails”

92

Meteorolodzy w całych Stanach Zjednoczonych zaczęli przemawiać przeciwko tajnemu programowi wojskowemu USA „Chemtrails”, w którym chemikalia są rozpylane do atmosfery. Według ekspertów niebo jest celowo skażone. Rozpylają: aluminium, bar, ołów, arsen, chrom, kadm, selen i srebro.

radar-chaff-noaa_980x551

Celem amerykańskiego programu Geoinżynierii tworzonego przez rząd USA jest wyludnienie planety. W ostatnich latach media doniosły wiele o chemtrails, ale nie ujawniły całkowicie zebranych dowodów, co pokazuje, w jaki sposób rządy na całym świecie manipulują ziemskim klimatem.

NASA rozpoznała rozpylanie substancji chemicznych takich jak lit w atmosferze w dużych miastach USA. W poniższym filmie były wojskowy meteorolog wyjaśnia, że ​​anormalne odczyty radarowe są wynikiem wojskowego rozpylania szkodliwych substancji w atmosferze.

Chemtrails

Stany Zjednoczone: Meteorolodzy informują o programie wojskowym USA "Chemtrails" 1

Chemtrails

„Wtedy widzisz te dziwne chmur, które różnią się od tych chmur, które znamy. To nie są chmury deszczowe. Samoloty a przede wszystkim wojskowe rozpylają chemikalia:  glin, baru ołów, arsen, chrom, kadm, selen i srebro. Kiedy byłem w Marines przez wiele lat, widziałem dobrze co to jest. Musimy potępić to straszne, nieludzkie działanie „. Arei della Marina wykonuje codziennie dedykowane loty, w których rozpyla substancje a ludzie nic nie wiedzą, nieświadomi niebezpiecznych trucizn, którymi oddychamy.

W tym filmie meteorolog z południowej Kalifornii ponownie opowiada o chemtrails, zauważając, że region został spryskany i zakłóca dane satelitarne.

(zalecane włączenie napisów PL)

92
Dodaj komentarz

avatar
30 Comment threads
62 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
74 Comment authors
TW_BOLEK_TMSierściuchJohnylolipopwandal Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
TW_BOLEK_TM
Gość
TW_BOLEK_TM

BREDNIE.FAKE NEWS.CYK DO PUTKI WLODKEGO…..POZDROWCIE TOWARZYSZA TAKTOCZNA.ZYD HAJ ZYD HAJ.Kiedy ten koniec Swiata towarzyszu glowonogu?

TW_BOLEK_TM
Gość
TW_BOLEK_TM

BREDNIE.FAKE NEWS.CYK DO PUTKI WLODKEGO…..POZDROWCIE TOWARZYSZA TAKTOCZNA.ZYG HAJ ZYG HAJ

Johny
Gość
Johny

https://www.koniec-swiata.org/polska-pogoda-mapy-pogodowe-wszystkie-dane-satelitarne/

zamiast grafik pokazują się dziwne kody sterujące.
można prosić o poprawienie tego

lolipop
Gość
lolipop

Buwhahahahahah to dlatego afrykańców wysyłają do europy drzwiami i oknami żeby ich wytępić. Dobrze pomyślane, dwie pieczenie na jednym ogniu. Po co truć cały świat jak można część otruć a drugą cześć przemieścić i otruć z całą resztą xD

wandal
Gość
wandal

w 22 przestana pryskac

Maria
Gość
Maria

Wystarczy obserwować codziennie niebo nad Cyprem, aby stwierdzić, że prowadzone są tutaj (zresztą jak na całej kuli ziemskiej) doświadczenia z geoinżynierii klimatycznej. Potem wmawia się szarej masie, że trzeba płacić spore pieniądze, ponieważ zmiany klimatyczne są szkodliwym działaniem aktywności ludzkiej. Wierutne bzdury! Większość z nas nie patrzy na niebo, uważając, że chmury, które zakrywają niebo to coś naturalnego i normalnego. Należę do osób, które interesują się inżynierią klimatyczną i wiem sporo na ten temat, uważam że jest sprawą istotną ujawnienie jej wpływu na klimat. Amerykańska Strona internetowa GeoEngineering Watch (zobacz tutaj) odgrywa dużą rolę w uświadamianiu ludzi. Twórcy tej witryny… Czytaj więcej »

Tomek
Gość
Tomek

ziemia nie jest ŻADNĄ KULĄ !!! jest płaska i stacjonarna ! zalecam otworzyć oczy na tą propagandę z wirującą ziemią kulką 😀 😀 WODA nigdy ale to przenigdy się nie zakrzywi i w magiczny sposób jej nie przykleisz do ziemii kulki !

Sierściuch
Gość
Sierściuch

Szkoda mi ciebie, koleś. Czy planety też są wg ciebie płaskimi dyskami? Czemu Ziemia miałaby być wyjątkiem? A jak wytłumaczysz zaćmienia (np. księżyca – zakrywanego spod „spodu”) na płaskiej ziemi? Albo, skoro Słońce krąży cały czas nad Ziemią (bo gdzieś zawsze jest dzień), to powinno być cały czas widoczne – choćby jako coraz mniejszy punkt. Natomiast dół i góra kuli (i 2 bieguny niebieskie) są faktami – jak będziesz kiedyś na półkuli południowej, to zaobserwuj w którą stronę przesuwają się gwiazdy. Zobacz też, jak Księżyc stamtąd wygląda. Nie wiem, czy sobie kpisz, czy faktycznie jesteś płaszczakiem, ale polecam mniej Internetu… Czytaj więcej »

Piotr
Gość
Piotr

jestem za że to jest depopulacja . od 2000 roku zwiększyła się zachorowalność na astmę o 70% . zrobią większe stężenie oprysku i już całkiem płuca nie wyrobią !

ewka
Gość
ewka

Do tego jeszcze szczepionki 🙁

Janek
Gość
Janek

Mnie te argumenty nie przekonują. Chemtrails to raczej teoria spiskowa, rodzaj histerii. Kiedyś sądziłem, że chodzi w tym projekcie o dziurę ozonową. Teraz mam wątpliwości, ale kto wie. Pewny natomiast jestem tego, że nie chodzi o depopulację, polityczny spisek elit bo to po prostu głupie. Nie dajmy się zwariować.

Jacek
Gość
Jacek

tez mysle ze nie chodzi o depopulacje a o byc moze aspekty wojskowe jednakze dziwie sie jak ktos moze twierdzic ze cemtrails toteoria spiskowa .Nie chce obserwowac nieba? Nie odroznia sie chemtrails od zwyklych smug contrails ?
Chemtrails w Polsce jest od mniej wiecej 2000 roku wczesniej ani jedno takie zjawisko nie mialo miejsca .
I to chyba jest najwazniejszy dowod na to ze jednak cos sie rozpyla co nie jest zwykłą parą wodną w wyniku kondensacji etc .
Mlodzi wy nie pamietacie Polski bez chemtrail i dlatego robią wam media wode z mozgu

Janek
Gość
Janek

Nad Polską odkad pamiętam niestety często gęste chmury. Dziwne smugi na niebie mogą być spowodowane zjawiskami magnetycznymi, klimatycznymi, wpływem elektroniki w tym wojskowej i telekomunikacyjnej.

Ania
Gość
Ania

Ignorantom i idiotom sie nie przegada. Dowody mamy i naoczne i w formie umów,traktatów i porozumień między narodowych. Oraz patentów wojskowych. W proceder tworzenia tzw. tarcz przeciwsłonecznych, ekranów zaangażowany jest segment wojskowy (NATO), NASA, giganci biotechnologiczni, miedzy narodowe osrodki akademickie i inne podmioty. ONZ patronuje tym programom „geoinzynierii klimatu” a tzw. szczyty głupty klimatycznej sa festiwalem dla idiotów. To oficjalnie utrzymywnaa narracja – walka z fikcyjnym „ociepleniem”. Na ten temat mozna by długo i więcej. Polecam niezwykle interesującą prelekcję, rasowej badaczki Sofii Smallstorm z 2011 roku. Od tamtej pory nic nie słyszałam o tej kobiecie, zrobiło sie cicho…Prelekcja nosi tytuł:… Czytaj więcej »

Jacek
Gość
Jacek

To zdjęcie samolotu przerabiał jakiś dzieciak na Microsoft Paint`cie 😉
Moglibyście sami coś spreparować!