Siły Powietrzne USA zestrzeliły UFO nad Antarktyką 25 lipca 2018r. Rosja przestrzega przed możliwą wojną z obcą cywilizacją

,,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Zdjęcie miejsca katastrofy, które obiegło cały świat. Źródłem przecieku mają być Rosyjskie służby.

Życie poza planetą Ziemia było od zawsze wielką tajemnicą i stanowiło dla ludzkości obszar do coraz szerszego spektrum badań. I chociaż badacze i naukowcy nie byli jeszcze w stanie jednoznacznie określić istnienia życia poza naszą planetą, to niewielu było takich, którzy nie wierzyliby, w istnienie innych światów i cywilizacji znacznie bardziej zaawansowanych od naszej. Innymi słowy oczy współczesnych naukowców oraz NASA zwrócone są w kierunku poszukiwań inteligentnego życia w kosmosie.

Mimo wielu mrocznych zaułków, pytań bez odpowiedzi i ogólnie panującemu zwątpieniu, istniały kraje jak USA czy ZSRR, które w sposób skrajnie paniczny dążyły do kontaktu z bliżej niezidentyfikowanymi obcymi. Czy mogło być to działanie oparte jedynie na domysłach? W roku 1989, ZSRR wybrało dwadzieścia najbardziej wiarygodnych osób z łącznej liczby trzydziestu tysięcy, które zakładały, iż zostały uprowadzone przez UFO i w związku z tym, nawiązały one realny kontakt z przedstawicielami obcych cywilizacji.

Osoby te zostały poddane wnikliwej analizie, obejmującej badania psychologiczne, fizyczne a także pod względem aktywności paranormalnej. Okazało się, że wszystkie przebadane osoby posiadają specjalne zdolności, które, jak podają dokumenty ZSRR,miały w przyszłości posłużyć w nawiązaniu bliższych relacji z potencjalnymi kosmitami. Zauważmy, iż amerykanie po przez CIA robili dokładnie to samo, wystarczy przywołać projekt MK Ultra, którego celem było między innymi nawiązanie kontaktu z UFO po przez wykorzystanie zdolności paranormalnych osób biorących udział w tym tajnym projekcie CIA.

Powróćmy jednak do badań prowadzonych przez ZSRR po roku 1989. Otóż nie było to nic innego jak przede wszystkim skrupulatny wybór medium, które mogłoby odszukać istoty z różnych światów a następnie po przez zdolności paranormalne nawiązać kontakt. I choć późniejsze śledztwo w tej sprawie nie rzuciło światła na wyniki prowadzonych badań, ponieważ większość dokumentów została utajniona lub przepadła w szufladach złożonego rosyjskiego aparatu politycznego, to nieoficjalnie twierdzono, iż do kontaktu rzeczywiście doszło.

Jednocześnie bardzo wpływowa organizacja Veteran Intelligent Professionals for Health, poniekąd kontynuująca badania naukowców ZSRR po roku 1989, ostrzegła prezydenta Trumpa, iż jego działania mogą doprowadzić do kosmicznej katastrofy. Ostrzeżenie to pochodzi od inteligentnego bytu, z którym medium wyżej wspomnianej organizacji nawiązało kontakt. Jest to informacja szokująca, wręcz zakrawająca o światscience fiction jednak bardzo szybko obiegła ona nasz glob.

Całą sprawę bardzo szybko podjęło MOD, które wydało raport ponaglający USA do bardziej zdecydowanych działań na Antarktyce. Dodatkowo Kreml zasugerował, że Stany Zjednoczone szykują się do czegoś wykraczającego poza naszą planetę, a to z powoduzestrzelenia przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych urządzenia między wymiarowego bardziej znanego jako UFO w kręgu polarnym w dniu 25 lipca 2018 roku.

Niezidentyfikowany Obiekt Latający wszedł w atmosferę ziemską nad autonomicznym terenem Chanty Mansiego na zachodniej Syberii, skąd dosłownie obleciał cały nasz glob i został zarejestrowany przez radary wielu krajów. Ostatnim etapem była przestrzeń powietrzna Filipin skąd skierował się w kierunku Koła Podbiegunowego, gdzie doszło do zestrzelenia i kolizji z ziemią, która wywołała okoliczne trzęsienie ziemi o sile przekraczającej 5,8 stopni w Skali Richtera. Wydarzenia te mogą rozpocząć wojnę z cywilizacją pozaziemską na terenie Arktyki, takie doniesienia płynął z wielu źródeł na całym świecie w tym także z Rosji.

źródło: globalne-archiwum.pl

Zobacz komentarze (16)

 • O ile nie dziwi mnie widok spodka pytanie, które warto sobie postawić to, jak latający obiekt, którego szerokość nie mogła przekroczyć 10 metrów mógł wywołać trzęsienie ziemi 5 w skali Richtera.

 • Z basenu takie widoki ? WoW! I na ksiezycu przecie tez byli choc cienie ze wszystkich stron na zdjeciach :) Coza kraj oszustow z Disneyem na czele :)))))))))))))

 • Usrańcy robili terroryzm i walczyli z tym terroryzmem. Ponieważ to się wydało, więc zmieniają terroryzm na walkę z obcymi i asteroidami. Oczywiście sami będą obcymi i sami będą wymyślać spadające asteroidy. Ofiarami tej walki będą jednak ludzie.

 • Ciągle się zastanawiam po co istnieje ten portal i jakie są intencje jego autora. Na przykład brakuje reklam, na których można zarobić. Zatem pytanie: kto płaci rachunki. Inny portal Zmiany na Ziemi to samo - modne , tabloidalne treści nastawione na tani efekt i granie emocjami.

  • Wladimir Putin,to jego portal.Stad brak reklam.Celem tego tworu,jest pernamentna indoktrynacja.Dopoki Ludzie nie otworza oczu i nie wlacza myslenia,ten portal i jemu podobne beda zerowac na bystrzakach.Bo o to chodzi w tych portalikach.

   • To są portale prowadzone przez ostatnich ludzi na Ziemi. Wy pewnie jesteście socjalistami z pis i po, mózgu nie macie i nic prócz gówna z partyjnego telewizora nie kumacie :(

    Niestety tylko milion od Korwina potrafi się zorganizować, 95% was ! UPAśledzili toksycznym fluorem, SSponsorujecie własną zagładę, jeszcze nas ostatnich myślących w to wciągacie !

    • dokłdnie czas sie budzić . juz sie pod Megido wszyscy zebrali . pytanie czy bedziemy walczyc z bestią czy z obca cywilizacja ???? 1 stycznia deep horizonts . ciekawe czy przypadkiem nie znajda czegoś na ultima thule. albo cos nie znajdzie ich . poza tym nie trzeba szukac tak daleko wystarczy na arktyke spojrzec .

 • Kolejna Bzdura.Moze,to Ruskich pojazd eksperymentalny zestrzelili?Kto wie co Amerykanie i Ruscy kombinuja.Moze Admin spytasz Wladka,blisko z nim jestes....

  • A ty co kombinujesz, skoro tylko 5% od Korwina myśli, a 95% was barany ciągnące na rzeź ?

   • Polaczki Cebulaczki nie mysla Wogule.Korwin?Zaraz ci cos znajde o tym panu.A jezeli nie to krotko.Za jego wypowiedzi to on juz dawno powinien wyro odsiadywac i byl wsrod zasluzonych,bronil pewnych racji,ale,nie bronil po wojnie racji narodu tylko PZPR,byl posluszny Matce Rosji,a ze jego mentorem byl Henryk Jankowski,pedofil....ciekawe,ze ugrupowania w ktorych sluzyl byly zalazkiem nacjonalizmu,chodz wspolpracowal z Zydami.....ciekawe......http://minakowski.pl/janusz-korwin-mikke-tez-ma-koligacje-z-kaczynskim-komorowskim-jaruzelskim-i-janem-pawlem-ii/.Slabo wam to idzie towarzyszu

    • Jak możesz to nie śmieć już głupotą, bo resztek myślących szukamy ! Zadałem ci bezmyślny trollu pytanie, oczywiście za trudne, choć dotyczy twej "działalności" niewolniku.

     Niestety tylko milion od Korwina potrafi się zorganizować, 95% was ! UPAśledzili toksycznym fluorem, SSponsorujecie własną zagładę, jeszcze nas ostatnich myślących w to wciągacie !

 • Nie jest to materiał, który mógłby w sposób jednoznaczny
  i bezsprzeczny przekonać ludzi, że do takiej sytuacji doszło.
  Wprost mało prawdopodobne, aby pojazd cywilizacji pozaziemskiej,
  nie posiadał właściwych zabezpieczeń na wypadek próby
  zestrzelenia go przez Ziemian? Nikt dotychczas nie potrafi zrobić
  wyraźnego zdjęcia pojazdów UFO, a tu taka sensacja!!!
  Oni są dla nas niewidoczni, kiedy tylko chcą. Ich pojazd
  międzywymiarowy, jak podaje autor artykułu, to coś więcej niż
  nam się wydaje.

This website uses cookies.