Co mówi i sądzi Krzysztof Jackowski o koronawirusie?

Koronawirus to ostatnio temat numer jeden na świecie. Coraz więcej mówi się na temat koronawirusa w Polsce. Zobaczcie, co przewiduje Krzysztof Jackowski, najbardziej znany jasnowidz w Polsce.

Krzysztof Jackowski i wizja na temat koronawirusa

Jasnowidz podkreśla, że problem tego wirusa jest w Azji. Ma jednak wrażenie, że sprawa koronawirusa w Europie i Polsce jest rozdmuchana.

– Koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo – mówi Krzysztof Jackowski.

W odczuciu jasnowidza z Człuchowa ten wirus powoli się już kończy. Ma to związek z aurą. Ustępuje już niestabilna pogoda. Już czuć przedwiośnie, które może okazać się zabójcze dla koronawirusa.

Krzysztof Jackowski o koronawirusie:

Koronawirus to typ RNA-wirusa, który wywołuje infekcje układu oddechowego. Należą do niego wirusy SARS i MERS, a także niebezpieczny nowy koronawirus pochodzący z chińskiego miasta Wuhan, który zyskał nazwę COVID-19 lub SARS-CoV-2.

Przepowiednie Jasnowidza trzeba traktować dużym dystansem. Opinie medycznych ekspertów przeczytasz w naszym specjalnym serwisie dotyczącym Koronawirusa.

Na obecną chwilę nie ma zdiagnozowanego  ani jednego przypadku koronawirusa w Polsce.


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.