Putin oskarżył zachód o geomanipulację ziemskim środowiskiem po przez chemtrails oraz chęć kontroli populacji

,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

Rosyjski prezydent Władimir Putin oskarżył rządy Zachodu o geo-manipulację ziemskim środowiskiem poprzez chemiczne operacje rozpylania, mające na celu zmianę klimatu na świecie i zatrucie dużej części światowej populacji. Z kolei Rosyjski premier złożył oświadczenie informując, że rozpylanie chemikaliów w ziemskiej atmosferze poprzez smugi chemtrails jest finansowane przez korporacje i sankcjonowane przez rządy.

Prezydent Rosji, podczas zbiórki pieniędzy w swoim rodzinnym mieście St. Petersburgu, został zapytany przez obecnych dziennikarzy o to czy operacje oprysków atmosferycznych (smugi chemtrails) i programy manipulacji pogodowej wdrażane przez zachodnie rządy stanowią: „największy atak na życie i zdrowie Ziemi w historii ludzkości.”Na tak sformułowane pytanie prezydent Rosji Władimir Putin odpowiedział, słowami:

,,Jestem głęboko zaniepokojony wciąż ukrywanym ryzykiem, jakie wynika z ingerencji w zmiany klimatu naszej planety. Jest to monumentalne zagrożenie, które było i jest prowadzone wbrew naturze oraz prowadzi do kontroli populacji i zysku.’’

Władimir Putin.

Putin dodał również, że nie ma znaczenia, czy smugi chemtrails i szeroko pojęty program geoinżynierii jest największym zagrożeniem, czy drugim największym zagrożeniem, czy trzecim. Liczy się to, że jest to atak na współczesną cywilizację oraz samą planetę. Uważa również, że jest rzeczą niezwykłą to, iż rząd amerykański nadal odmawia uznania działań zakazujących dalszego rozpylania atmosferycznej chemii. Na koniec zauważa, że jak ludzie mogą żądać przepisów i kontroli operacji tego typu, jeśli sam rząd nie przyznaje się do tych operacji?

Liczne badania oraz z tym związane dowody jednoznacznie pokazują, że geoinżynieria i wszelkie manipulacje klimatyczne prowadzą do niszczenia warstwy ozonowej. Naukowcy zajmujący się tą tematyką obawiają się, że nasza planeta w pewnym momencie osiągnie punkt kryzysowy, zostanie przekroczony rubikon i nie będzie odwrotu, nasza planeta nie będzie w stanie odzyskać siły. Zatruta Ziemia, jak nieuleczalnie chore ciało, będzie pozostawiona na śmierć.

To jednak nie wszystko, otóż nie dawno na jaw wyszły informację mówiące o środkach psychoaktywnych i antygenach będących formą szczepionki w aerozolu, które również stanowią skład smug chemtrails. Istnieje oficjalne wyjaśnienie tłumaczące, dlaczegoNASA rozpyla lit (lithium), składnik leków farmaceutycznych najczęściej stosowanych w leczeniu ludzi z depresją maniakalną lub zaburzeniem dwubiegunowym, do naszej jonosfery.

Oczywiście łatwiej byłoby zaakceptować oficjalne wyjaśnienie NASA, gdyby owa organizacja nie była tak tajemnicza w stosunku do wszystkiego, co robi w kosmosie. Niemniej jednak jedno jest pewne, personel NASA przyznał, że lit, wraz z innymi chemikaliami, celowo umieszcza się w naszym środowisku regularnie. Jest możliwe, że wielu pracowników NASA nie jest nawet świadomych prawdziwych motywacji projektów związanych z geoinżynierią jak właśnie chemtrails.

Niemniej jednak naukowcy uważają, że środki rozpylane w atmosferze są substancjami chemicznymi, których celem jest dokonanie zaszczepienia człowieka farmaceutykami w aerozolu. W publikacji Pub Med zatytułowanej: ,,Wykonalność szczepień aerozolowych u ludzi.’’ Omówiono, w jaki sposób zwiększenie objętości antygenu w atmosferze może być korzystne w aplikowaniu szczepionek w aerozolu.

Dodatkowo szczepionki w aerozolu mogą być stosowane w: ,,krajach rozwijających się i na obszarach dotkniętych klęskami.’’ Streszczenie również przyznaje, że kilka tysięcy osób już zaszczepiono specyfikiem w aerozolu żywą atenuowaną odrą i szczepionkami przeciwko grypie typu A.

Streszczenie podsumowujące stanowi dalej, że szczepienia aerozolowe są idealne dla:,,dużych populacji.’’ Innymi słowy, miliony ludzi nie ma pojęcia, iż zostały objęte kontrowersyjnym projektem szczepień rozpowszechnianych w formie aerozolu po przez smugi kondensacyjne, czyli chemtrails.

W tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem smug chemtrails, wspominając, że śmiertelne smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

Światowa Organizacja Zdrowia od lat bada szczepionki w aerozolu, podobnie jak agencje filantropijne, które mają wyraźne cele sterylizacji populacji. Warto również zauważyć, żeprzemysł farmaceutyczny w USA został zwolniony z jakiejkolwiek prawnej odpowiedzialności za medykamenty masowe, ponieważ koncerny farmaceutyczne otrzymały ochronę prawną ustawą z 1986 roku. Kilka lat temu ustawę zakwestionowano, jednak ostatecznie została ona podtrzymana przez Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych w 2011 roku.

Drodzy Czytelnicy, ponieważ coraz więcej Państw i narodów odmawia genetycznie zmodyfikowanej żywności GMO oraz odmawia picia fluorowanej wody, która notabenezostała sklasyfikowana jako neurotoksyna przez jedno ze światowych czasopism medycznych Waking Science Magazine, struktura władzy, pewne globalne elity, pragną nadal współtowarzyszyć i kreować rozwój populacji, to też sięga się po chemtrailsdokonujące zmian w ludzkiej neurochemii.

Na koniec powróćmy jeszcze do kwestii litu i zadajmy sobie pytanie, dlaczego akurat lit?Otóż lit wpływa na sposób myślenia, zmieniając poziomy serotoniny i norepinefrynywydzielanej przez nasz układ hormonalny. Lit silnie wpływa na cały system mózgowy, jednak NASA uporczywie stwierdzi, że: ,,To nie jest niebezpieczne.’’ i nie szkodzi populacji. Otóż nawet lekarze, stwierdzili, że jest to niebezpieczne, ponieważ trudno jest ustalić właściwe dawkowanie. Z pewnością spryskanie dużą ilością litu w powietrzu za pomocą aerozoli powinno zostać zakwestionowane.

Zobacz komentarze (12)

 • Ale nad Rosją też latają. I zostawiają smugi. I co, tu się Putin wymądrza, a tam pozwala, żeby mu Ruskich truli?
  Ano pozwala, bo dobrze wie, że nie ma żadnych chemtrailsów!

 • Zwracam uwagę na kardynalny błąd: smugi kondensacyjne to para i nie należy mylić z chemtrails!

 • Jest to nic innego jak jezuicka Agenda 21 Depopulacja. Watykan i Synagoga uprawia dualizm na zewnątrz jawią się Wam jako prawi i sprawiedliwi a tak naprawdę prowadza Was wszystkich do śmierci i MEGA TYRANII klasztoru na 0.5 mld zniewolonych ludzi. Nie ma znaczenia kim jesteście. Beneficjentem tego chorego systemu będzie motłoch jezuicki ! Wzywam wszystkie Monarchie Iluminatów Masonów Bildenberg Elity wojskowe tajne służby IAO NSA FSB BND M16 NASA FBI rządy USA.GB.DE.IT.RUS.ChRL.Indii Arabii. Afryki. Canady Francji Brazylii Argentyny całe EU. Elity finansowe bankowe Elity naukowe Szefów Globalnych Koncernów Elity IT całą społeczność IT do wsparcia mnie w zorganizowaniu Pokojowej Apokalipsy Jana z Patmos oraz Sądu Ostatecznego nad Jorge Mario Bergoglio KOD ASCII 666.
  https://www.youtube.com/channel/UCXQi611XxHqQhSdLlqjxz0A?view_as=subscriber

  • Jak tylko o kościele to od razu widać żeś antypolak bo jaki by nie był temat to ty to samo.

   • A za co hronisz tych zydow w sutannach?He?A moze takis sam zyd jak tamci?

 • Latają prawie codziennie ale rządy nic nie widzią. Trują nas na potęgę, robią z nas klientów koncernów farmaceutycznych. Jedynie taki Putin mógłby coś z tym zrobić i oby zrobił.

  • I dlatego on jest pe dlatego nas A zwłaszcza nas Polaków szczuja tak na Rosję od wieków....na de facto naszego słowiańskiego Brata ze wschodu eh za mało osób to widzi

  • Ludziska też nie widzą i twierdzą, że to normalne bo to samoloty. A zresztą kto by truł? Przecież i siebie by otruł. A zapominają, że wszyscy trujemy siebie, choćby jeżdżąc samochodem.
   Chemtraile to fakt, który każdy może zobaczyć jeśli zechce poobserwować niebo i trasy samolotów.

This website uses cookies.