Przepowiednie na 2019 rok. Co nas czeka wg Jackowskiego, Nostradamusa i innych jasnowidzów?

Przepowiednie na 2019 rok dla Polski i świata przyprawiają o dreszcze. Co czeka nas według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego? Czy wybuchnie III wojna światowa? Które kraje pogrążą się w wojnie i biedzie? Gdzie dojdzie do kataklizmów? I czy jest jakaś nadzieja? Sprawdź najpopularniejsze przepowiednie na 2019 rok.

Przepowiednie na 2019 rok

Jest w nas taki niepokój, który sprawia, że chcemy znać przyszłość. Przepowiednie na 2019 rok chcemy poznać już kilka miesięcy wcześniej. Aby się przygotować? To nie takie proste. Przepowiednie na 2019 rok, podobnie jak na każdy inny, nie zawsze są precyzyjne.

Przepowiednie nie nowy rok często ni określaja dokładniego czasu wydarzeń czy ludzi, którzy będa brali w nich udział. Niemniej przepowiednie na 2019 to chętnie wyszukiwany temat. Po prostu lubimy wiedzieć, co nas czeka. Najpopularniejsze przepowiednie należą do:

Krzysztofa Jackowskiego,
Nostradamusa,
Sybilli,
Baby Vangi.

Przepowiednie na 2019 rok dla Polski

Swoimi wizjami dzielą się jasnowidze z całego świata. Część z nich żyła w czasach, gdy Polski na mapach nie było, dlatego w ich przepowiedniach na 2019 rok Polski nie ma. Na szczęście mamy rodzimych jasnowidzów, którzy skupiają się przede wszystkim na najbliższym otoczeniu.

Zebraliśmy przepowiednie na 2019 rok dla Polski i całego świata w jednym miejscu. Jesteśmy ciekawi, jak oceniacie prawdopodobieństwo spełnienia się tych przepowiedni w 2019 roku.

Przepowiednie Jackowskiego na 2019 rok

Szczególnie cenione w Polsce są przepowiednie Jackowskiego, które w dużej mierze się sprawdzają. Jasnowidz nie zawsze jest w stanie precyzyjnie określić czas, w którymś coś się wydarzy albo wskazać konkretne osoby, których historia ma dotyczyć, ale po czasie okazuje się, że faktycznie wydarzyło się coś takiego.

Jakie będą przepowiednie Jackowskiego na 2019 rok dla Polski? Jasnowidz nie opowiada o przyszłości na zawołanie, wizja musi do niego przyjść sama.

Przepowiednie Nostradamusa 2019 rok

Za jednego z najbardziej wiarygodnych jasnowidzów uznaje się w Europie XVI-wiecznego francuskiego lekarza, astrologa i okultystę, Nostradamusa. Proroctwa uczonego sięgają do blisko 4000 roku.
Fragment z proroctw Nostradamusa:

Po zjednoczeniu muzułmańskiej Azji,
Czerwony Turban u wrót Turcji stanie i znajdzie tam wielu swoich zwolenników.

Egipcie po krótkiej wojnie będziesz przyłączony,
A twoi ludzie wzmocnią armie Talibanu!

Proroctwa Nostradamusa są napisane w taki sposób, że nie sposób wyłuskać z nich przepowiedni na 2019 czy jakikolwiek inny rok. Mimo wszystko robią wrażenie, a wiele osób twierdzi, że część z nich już się sprawdziła.

źródło: dziennikzachodni.pl

Zobacz komentarze (7)

 • Szanowny Panie, wydaje mi się, że Pana przepowiednia odnośnie żałoby dotyczącą 2018 r. sprawdziła się obecnie. Zabójstwo Adamowicza.

 • Czy jego przepowiednie się sprawdzą ? prześledziłem parę lat jego przepowiedni i lipa , nic.

 • W ciągu najbliższych paru lat nie zdarzy się nic, co mogłoby zniszczyć
  życie na Ziemi. Te wszystkie przepowiednie o końcu świata, o którym
  od lat mówią przepowiadacze przyszłości, nie sprawdzają się. Stąd ich
  wiarygodność jest niemalże znikoma. Powtarzam od kilku lat, że te
  zapowiedzi się nie sprawdzą i tak z roku na rok mam rację.

 • miało być tyle końców świata i nie było nawet ludzie którzy maja 14 lat to czytają i potem boją się że to nie stanie naprawdę a teraz są takie czasy że raczej nie zależy nikomu na wojnie

 • Wystarczy przeczytac historię newsów. Tyle razy obiecywali koniec świata, armagedon i 3 wojnę że teraz trudno jakoś uwierzyć w zapewnienia o nowych końcach świata.

 • Wygląda na to, że artykulik został napisany "na siłę", byle by coś było. Ale brawo za przyznanie, że nie jest możliwe dokładne przypisanie terminu do zapowiadanego wydarzenia.

 • A gdzie reszta przepowiedni - tj. przepowiednie Sybilli, Baby Vangi? No gdzie?

This website uses cookies.