„Przefiltrowane obrazy” ONZ: prawda o piramidalnym UFO nad Pentagonem

Wydaje się, że Aliya Prokofyeva, założycielka międzynarodowej platformy kosmicznej Galaktika, ogłosiła na spotkaniu ONZ w dniu 22 grudnia 2018 r., O możliwym kontakcie z istotami pozaziemskimi.

Kilka razy widzieliśmy wideo „pozaziemskiego kontaktu” (powyżej) z Aliyą Prokofyeva i wydaje się, że naprawdę mówi to, co mówi. Wydaje się, że wypowiada pełną datę (z wyjątkiem „Grudzień” i „4.07”), ale jej część nie jest słyszalna. Słuchaliśmy go kilka razy, ale nie możemy ustalić dokładnej daty rzekomego kontaktu pozaziemskiego.

Według jej Instagramu , 22 grudnia 2018 r. Uczestniczyła w wystawie Fridy Koholo w Brooklynie w Nowym Jorku, tego samego dnia, w którym to wideo mówi, że wygłosiła przemówienie w ONZ. Ten post na Instagramie potwierdza, że ​​tego samego dnia była w Nowym Jorku.

W zapowiedzi pozaziemskiego kontaktu stwierdza, że ​​metalowy przedmiot w formie piramidy pojawił się nad Pentagonem w Waszyngtonie. Niezidentyfikowany obiekt latający o średnicy około 100 metrów, który obracał się wokół własnej osi na wysokości około 500 metrów (piramidalne UFO).

Grupa zadaniowa NASA, specjalizująca się w odbiorze i przetwarzaniu danych przestrzennych, otrzymała przychodzące dane z obiektu. Zgodnie z danymi i obserwacjami możemy powiedzieć, że obiekt poruszający się w okolicach Pentagonu mógł zostać zidentyfikowany jako „samolot” nieznanego pochodzenia. Hipotetycznie pozaziemskie. Nie było jednak oznak agresji.

Ale kiedy zaczyna mówić o powtarzającej się serii radiowej, wideo staje się czarne, lecz słychać dalsze przemówienie.

Stwierdza, że ​​powtarzający się rozbłysk radiowy, nazwany FRB 180814.J0422 + 73, zebrany przez specjalistów z Obserwatorium CHIME w Kolumbii Brytyjskiej, zbiega się ze wzorem sygnału ustawionego przez NASA, pochodzącego z obiektu unoszącego się nad Pentagonem.

Jest też wideo, które pokazuje, co wydaje się być UFO w kształcie piramidy, które kręci się wokół swojej osi nad Pentagonem. Film został nakręcony przez Alexa Dude’a w środę, 19 grudnia 2018 r., A następnie udostępniony na kanale YouTube.

Aliya Prokofyeva jest wizjonerką przemysłu kosmicznego, która założyła Galaktikę, z siedzibą w Moskwie, i jest międzynarodową platformą, która „jednoczy ludzi, by zbudować pierwsze miasto w kosmosie”, jak mówi sama Aliya Prokofyeva. Jest bardzo interesującą osobą. Chce zbudować orbitalną kolonię kosmiczną z 10 000 ludzi, hotel na Księżycu i innymi rzeczami związanymi z eksploracją kosmosu.

Zobacz komentarze (1)

  • Najciekawsze pytanie o relacjach z władzami galaktyki brzmi prawdopodobnie: Czy w celu przyjęcia ziemskiego przedstawicielstwa do Rady Galaktyki oczekują od Ziemi zaniechania imperializmów państwowych, narodowych, religijnych czy może raczej zjednoczenia Ziemi pod jedną władzą? A może Ziemianie są uznani w galaktyce za tak zdziczałych, że jesteśmy rezerwatem objętym kwarantanną? Lub strefą religijnie zapowietrzoną wirusami myślowymi? A może w galaktyce trwa ostra rywalizacja, a my jesteśmy czymś w rodzaju strefy neutralnej? Ciekawe czy władze mocarstw mają jakąś wiedzę na te tematy, czy przebywają w strefie niewiedzy jak zwykli Ziemianie?

This website uses cookies.