sponsorowane...

Prognozy na 2019: Najbardziej niebezpieczne i kluczowe przepowiednie i przewidywania

Nawet niektórzy obecnie żyjący prorocy są przekonani, że w 2019 r. Będą miały miejsce wydarzenia, które wejdą do podręczników historii. Są to najważniejsze proroctwa i prognozy przepowiedziane na 2019 rok.

Jesteśmy już w 2019 roku. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z nadchodzącego roku. Jeśli spełnią się różne proroctwa proroków z ostatnich 500 lat od Nostradamusa po Babę Vangę i ekspertów od proroctw biblijnych to pewnego rodzaju kataklizmy prawdopodobnie wystąpią w pewnym momencie.

Baba Vanga: próba zamachu na Władimira Putina

Bułgarska jasnowidzka Baba Vanga, znana również jako Nostradamus z Bałkanów, powiedziała, że rosyjski prezydent Władimir Putin ucierpi na skutek zamachu dokonanego przez jego własny zespół bezpieczeństwa. Więc jeśli proroctwo Vangi się wypełni, Putin zostanie zdradzony przez kogoś bardzo blisko.

W odniesieniu do Donalda Trumpa wizjonerka powiedziała, że dozna tajemniczej choroby i że członek rodziny prezydenta USA stanie się ofiarą wypadku drogowego.

Nostradamus: początek trzeciej wojny światowej

Francuski lekarz i astrolog przewidział dojście do władzy władzy Adolfa Hitlera w 1555 r. I ataki z 11 września 2001 r. Nostradamus przewidział również, że trzecią wojnę światową w 2019 r., Wielka wojna, która zostanie rozegrana między dwoma supermocarstwami i która potrwa 27 lat. A jeśli to nie wystarczy, zapowiadał także wzrost terroryzmu w Europie i ekstremizm religijny na Bliskim Wschodzie, a także niszczycielskie trzęsienie ziemi, które dotknie Kalifornię i wyspę Vancouver w Kanadzie.

„Dwa razy zniesione, a dwa powalone, Wschód osłabi również Zachód. Twój przeciwnik po kilku bitwach prowadzonych przez morze zawiedzie w chwili potrzeby. Wielki człowiek zostanie przygnieciony piorunem w ciągu dnia. Złe działanie, przewidywane przez posiadacza żądania. Wymarłe zarazy, świat staje się mniejszy, przez długi czas ziemie będą zamieszkane spokojnie. Ludzie będą bezpiecznie podróżować po niebie (nad) lądem i morzami: wtedy wojny zaczną się od nowa ”– napisał Nostradamus.

Przepowiednie i prognozy na 2019 rok

Jemima Packington: Nowa recesja w Stanach Zjednoczonych o globalnym wpływie

Jemima Packington, lat 61 stał się popularny dzięki swoim dokładnych prognozom, takim jak bańka Bitcoin oraz wzrost trzęsień ziemi i erupcji wulkanicznych na całym świecie.

Packington powiedział, w 2019 roku nowa recesja rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych po zakończeniu wojny handlowej z Chinami, ale ostatecznie rozprzestrzeni się na cały świat.

Craig Hamilton-Parker: Donald Trump cierpi na tajemniczą chorobę

Chociaż Baba Vanga przewidywał, że Donald Trump przeżyje w tym roku tajemniczą chorobę, znany brytyjski psychik Craig Hamilton-Parker twierdzi, że miał taką samą wizję, jak Vanga o obecnym prezydencie USA.

„Wydaje mi się, że mówiąc o Donaldzie Trumpie, zachoruje w 2019 r., Ale nie sądzę, żeby to było coś poważnego, co by go wyrwało z jego prezydentury lub czegoś takiego” – powiedział Parker. „Nie sądzę, że to zagraża życiu, ale przyszło mi do głowy, że może to być związane z perforowanym jelitem. Coś poważnego, ale nie umrze. Możesz nie być w stanie wykonywać obowiązki przez krótki okres czasu.”

Prognozy na 2019: Najbardziej niebezpieczne i kluczowe przepowiednie i przewidywania

Jak widzimy, wydaje się, że rok 2019 jest ściśle związany z katastrofami, wojnami i proroctwami biblijnymi. A jeśli przypomnimy sobie wszystko, co wydarzyło się w 2018 roku, nie możemy być zaskoczeni. Ten rok czeka na nas z naprawdę nieprzyjemnymi niespodziankami . A jeśli proroctwa i przewidywania potwierdzą się, wtedy naprawdę przyjdzie nam żyć w czasach ostatecznych. Kto wie. Musimy tylko poczekać.

Jaka jest twoja opinia na temat proroctw i prognoz na 2019? Czy uważasz, że któreś z nich się spełni?


POLECANE PRZEZ GOOGLE

2 Comments

  1. Fake News……Brednie…..Bzdury.Admin,pakuj mandzur I zapierdalaj do tworek……tam w twoje brednie wszyscy wierzyc beda.

  2. Czyżby nie było podobnego artykułu rok temu proroctwa 2018r ? i tam też pisało bodajże o wybuchy 3 wojny światowej w 2018 r ? , powielanie schematów ???

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.