“Ponad 30 MILIONÓW umrze w 6 miesięcy” Bill Gates ostrzega przed pandemią

Bill Gates ostrzega przed epidemią która zabije świat

Bill Gates wystosował ostrzeżenie dla świata, które brzmi jak z horroru. Miliarder oświadczył, że śmiertelna choroba zabije ponad 30 milionów ludzi w ciągu kilku miesięcy.

Miliarder powiedział, że kraje na całym świecie powinny przygotowywać się do następnej pandemii w taki sam sposób, jak przygotowują się do wojen. Założyciel Microsoftu powiedział, że wierzy, że śmiertelna epidemia zmiecie świat w następnej dekadzie.

Ostro skrytykował dyskusję zorganizowaną przez Massachusetts Medical Society i New England Journal of Medicine, która odbyła się w piątek. Deklarując, że zwykle jest optymistą, powiedział, że temat globalnych epidemii to jedyny temat, w którym jego spojrzenie jest ponure.

założyciel Microsoftu wzywa kraje do przygotowania się na epidemię
Założyciel Microsoftu wzywa kraje do przygotowania się na epidemię

” Jest jednak jeden obszar, w którym świat nie robi dużego postępu i jest to gotowość na wypadek pandemii.”

“Następna epidemia może wybuchnąć po ataku terrorystycznym. Wielcy naukowcu zapewne już dawno zostali zwerbowani w szeregi terrorystów i  zamierzają użyć inżynierii genetycznej, aby stworzyć syntetyczną wersję wirusa ospy … albo super zakaźnego i śmiertelny szczep grypy.”

Próbując zmusić świat do poważnego potraktowania zagrożenia, Gates spotkał się z prezydentem Donaldem Trumpem.

“Mamy nadzieję, że Stany Zjednoczone staną na czele w zachęcaniu innych krajów do przygotowania się na scenariusz wybuchu epidemii.” – powiedzieli po spotkaniu

Czy Gates wie więcej niż przeciętny Kowalski?

Jedno jest pewne. Wraz z postępem technologii zamachy terrorystyczne będą coraz krwawsze i okrutniejsze.


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

4 Comments

  1. Teraz dodam tylko, że te 6 miesięcy w jego słowach strasznie proroczo brzmi gdyż wirusa wykryto na przełomie grudnia/stycznia + 6 miesięcy = okres letni (cieplejszy) co może spowodować troszkę łatwiejszą walkę z nim ze względu na temperaturę (nie twierdzę że temperatura sama go zabije)

    • Słyszałem także że wysłał prezerwatywy kiedyś do Afryki zarażone HIV. Ale czy to prawda to się nie zagłębiałem

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.