sponsorowane...

Polscy operatorzy obawiają się podpaleń masztów 5G. Wystosowali apel

maszty 5G pożar polska

Wygląda na to, że ostatnie wydarzenia z Wielkiej Brytanii mogą się powtórzyć nie tylko  Polsce.

Kilka dni temu pisaliśmy o incydentach w Wielkiej Brytanii, które były efektem łączenia technologii 5G z pandemią koronawirusa. Doszło tam do podpaleń masztów sieci komórkowych w kilku brytyjskich miastach.

Coraz więcej ludzi jest przekonanych, że za wzrost liczby zachorowań na koronawirusa odpowiadają maszty sieci 5G, które osłabiają odporność organizmu.

Teraz okazuje się, że podobnych incydentów obawiają się operatorzy również w innych krajach, w tym w Polsce. Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji zdecydowała się na specjalny komunikat, w którym przestrzega przed takimi działaniami.

 Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji liczy na racjonalne podejście obywateli i apeluje o niepodpalanie, a w razie problemów ma nadzieję na szybką interwencję odpowiednich służb.

Co mówią o 5G środowiska naukowe?


Fragment apelu wystosowanego przez naukowców do
Sekretarza Generalnego ONZ.

„Liczne publikacje naukowe wykazały, że EMF wpływa na organizmy żywe na poziomach znacznie powyżej międzynarodowych wytycznych dotyczących ekspozycji przyjętych przez większość krajów uprzemysłowionych. Istnieje jednak rozbieżność w kwestii tego, jak ta sprawa jest rozpatrywana przez WHO.

Podczas gdy WHO przyjęła zalecenie Międzynarodowej Agencji ds. Badań nad Rakiem (IARC), które klasyfikuje zarówno ELF / EMF, jak i RF / EMF jako (potencjalne czynniki rakotwórcze grupy 2B), zaleca się, w przeciwieństwie do tych ostrzeżeń, przyjęcie Międzynarodowych Wytycznych Komisji w sprawie standardów ochrony przed promieniowaniem niejonizującym (ICNIRP).

Wytyczne te, opracowane przez niezależne grupy branżowe, od dawna wykazują krytyczne nastawienie względem emisji elektromagnetycznej, biorąc pod uwagę poziom współczesnej nauki.

To sprawia, że sieci 5G oraz szeroko pojęta technologia komórkowa powinny zostać przeanalizowane na nowo.”


W ciągu ostatniego roku nadajniki 5G pojawiają się jak grzyby po deszczu na całym świecie w tym w Polsce.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.