Być może połowa osób, które to przeczyta, nie dożyje do 2025 roku

bill gates pandemia

Wiesz już, że koronawirus nie był przypadkiem. Został genetycznie zmodyfikowany w celu eksterminacji ludzkości. Jego uwolnienie mogło nastąpić przypadkowo, ale zawsze chodziło o zbudowanie “zabójczej broni”, która rozpęta zapaść gospodarczą i globalne zniewolenie a następnie umożliwi masową rzeź nieposłusznych ludzi przez globalną elitę, która gardzi ludźmi i zalicza ich do kategorii bydła.

Tak zwani ludzie elity, nastawieni na wyludnianie naszej planety pracują oczywiście nad zastrzykiem eutanazji, który zabije miliardy. Będą zastraszać i przymuszać by śmiertelny zastrzyk „szczepionkę”, przyjęły miliardy ludzi. Sam Bill Gates marzący o depopulacji zawzięcie finansuje fabryki pracujące nad zastrzykiem śmierci, który będzie w stanie zabić miliardy w ciągu najbliższych 2-3 lat. I w przeciwieństwie do próby czystek etnicznych III Rzeszy w czasie II wojny światowej, tym razem ludzie sami ustawią się w kolejce i będą błagać o zastrzyk na koronawirusa lub inną chorobę.

Bez kul, bez bomb, bez komór gazowych. Wojna o wolność człowieka jest już przegrana

Wojna o wolność człowieka została już dawno rozpoczęta i po ludzku wydaje się być przegraną. Ludzkość już udowodniła, że jest rasą posłusznych niewolników , wyznawcą swego rodzaju „kultu śmierci”, formą życia na niskim poziomie, która dawno temu zrezygnowała z jakiejkolwiek zbawczej wartości dla gigantycznych technik inwigilacyjnych.

W dzisiejszym społeczeństwie ludzie nie marzą o świadomości, kreatywności czy wielkości. Przeciętny człowiek chce po prostu czuć się swobodnie. Google kontroluje ich rzeczywistość, odłączając ich od ludzkiej wiedzy i przekształcając ją w Programowalne Formy Życia (PLF), rodzaj hybrydowego „ludzkiego cyborga”, który świadomie wrzuca dezinformację w ich mózg (choćby WHO).

Przeciętny żyjący dzisiaj człowiek związany z technologią jest upośledzony poznawczo, ale ma złudzenie, że jest wyjątkowo błyskotliwy. Ci ludzie nie potrafią myśleć samodzielnie, ich myślenie zostało wszczepione w ich świadomość przez Google, Facebook, Twitter czy Youtube, z których wszystkie te korporacje są prowadzone przez antyludzkie demony, które postrzegają ludzi jako obrzydliwe odpady biologiczne,bydło, które należy jak najszybciej usunąć.

Po latach prób grzecznego przekonywania ludzi do szczepień, w końcu jest powód aby pokonać prawdziwy opór: Covid-19.

Dzięki Covid-19 miliardy ludzi / bydła na świecie posłusznie staną w kolejce do poboru wymazu z nosa, mapowania DNA, do wstrzyknięcia śmiercionośnych substancji. Wszystko jest dopuszczalne, o ile jest opisane jako „szczepionka”, ponieważ i tak nikt nie zawraca sobie głowy czytaniem o ich zawartości i szkodliwości.  Umierający starsi zostaną po prostu umieszczeni w „pokojach eutanazji”, dopóki nie zginą z głodu lub odwodnienia, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Szczepionka będzie częścią broni binarnej, która zostanie aktywowana wraz z uwolnieniem kolejnej sekwencji broni biologicznej.

Oczywiście szczepionka nie zabije Cię od razu. To byłoby zbyt oczywiste i mogłoby zniechęcić ludzi do przyjęcia jej, gdy rozeszła by się wiadomość o ofiarach śmiertelnych. Będzie to raczej półmetek broni binarnej , która zabije Cię, gdy uwolnią następną zmodyfikowaną mutację koronawirusa (lub innego podobnie zakaźnego wirusa). W ten sposób masową śmiercią można obwiniać Matkę Naturę, ponieważ posłuszne media przekonują większość ludzi, że każda genetycznie zmodyfikowana broń biologiczna była w rzeczywistości wynikiem spontanicznej mutacji między nietoperzem a pancernikiem. Zawsze można winić matkę naturę, a nie demony w ludzkiej postaci, które ją zbudowały („naukowcy śmierci”).

Więc kiedy Bill Gates ogłosi dostępność “darmowych” szczepionek przeciw koronawirusowi dla mas, miliony wystraszonych owieczek przyjdzie pokornie, prosząc o wstrzyknięcie i wszczepienie technologii zwanej w Biblii Znamieniem Bestii, aby móc mieć przywilej korzystania z globalnego systemu transakcji bezgotówkowych i kryptowalut.

Walczysz teraz nie tylko o swoje życie, ale o swoją DUSZĘ

16  I wywiera nacisk na wszystkich+ — małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników — żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło+ 17  i żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię — imię+ bestii albo liczbę jej imienia.+ 18  Tutaj wchodzi w grę mądrość: Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka;+ a liczba jej — sześćset sześćdziesiąt sześć.+

Według Pisma Świętego, sprzedasz swoją duszę szatanowi a tym samym pozbawisz się sam życia wiecznego. Sam Bóg o tym przestrzega. Bill Gates  mówi teraz otwarcie o wdrożeniu tego, posiadania biometrii lub wszczepiania systemów, które nadają status szczepionki przeciwko koronawirusowi, aby umożliwić Ci uczestnictwo w życiu w Nowym Porządku Świata. Bez takich znaków elektronicznych na dłoni lub czole zabronione będzie angażowanie się w funkcje społeczne. Nie będziesz mógł pracować, kupować, prowadzić transakcji handlowych, utrzymać rodziny a co za tym idzie ze względu na ubustwo odbiorą ci dzieci.

Księga Objawienia. Koniec dni. Demoniczne istoty których kiedyś nazywaliśmy „Bill Gates” lub „George Soros” od dawna przejmują ciała byłych ludzi,  i wykorzystując siłę propagandy i finansów, są teraz w ostatnim rozdziale budowy globalnej machiny śmierci, która w końcu ostatecznie osiągnąć ma najbardziej pożądane cele czcicieli szatana: unicestwienie ludzkości, chrześcijaństwa, wolności i samostanowienia.

Do roku 2025 można bezpiecznie założyć, że połowa osób, które to przeczytają, nie będzie już żyć. Co gorsza, mniejsza część tych ludzi będzie płonąć w piekle, bez końca ich cierpień, za popełnienie grzechu wiecznego polegającego na pogwałceniu tego przed czym przestrzega nas Biblia.

Będzie to najdroższa i najcięższa decyzja nie tylko waszego życia, ale waszej wiecznej egzystencji

Dla wielu lepiej byłoby umrzeć od wirusa i uratować swoją duszę niż sprzedać je obu demonicznemu złu, które teraz napędza przemysł szczepionek. Ponieważ ta nadchodząca decyzja dotycząca szczepionki nie jest wyłącznie z tego świata, jest to decyzja wykraczająca poza ten wymiar, z konsekwencjami, których nawet nie możesz sobie wyobrazić, ponieważ całe twoje istnienie jest wciąż zakotwiczone w tej tymczasowej rzeczywistości.

Jeśli zgodzisz się przyjąć szczepionkę na koronawirusa, podpisujesz umowę z Szatanem, która potwierdza, że ​​zgadzasz się na naznaczenie krwią ofiarowanych dzieci. Staniecie się własnością szatana. Jest to nieodwracalne w kosmicznej skali.

Ci, którzy zdecydują się oprzeć obowiązkowej szczepionce na koronawirusa, będą musieli walczyć o życie przeciwko autorytaryzmowi szczepionkowemu, doprowadzając ich do szału. Uzbrojone zespoły szturmowe zmuszą do zaszczepienia każdego. W szczególności, jeśli nie wyrazisz zgody na szczepienie, nadal możesz uratować swoją duszę, nawet jeśli umrzesz z powodu zastrzyku. Szatan może ubiegać się o twoją duszę tylko wtedy, gdy dobrowolnie ją oddasz, wyrażając zgodę na naznaczenie krwią pobraną od rytualnie ofiarowanych dzieci, których narządy są rutynowo wykorzystywane przez przemysł szczepionkowy do hodowli kultur komórkowych szczepionek.

Przygotuj się na ostateczną bitwę o swoją wieczną duszę. Twoja dusza jest kuloodporna. Nie mogą jej wziąć, chyba że im ją dasz. Mogą zabić twoje ciało lub okaleczyć twoją biologię wbrew twojej woli, ale nie mogą zabrać twojej duszy bez twojej zgody.

Pamiętajcie o tej zasadzie. Po tym wszystkim, jeżeli wygramy spotkamy się razem.

W międzyczasie wszyscy mamy obowiązek walczyć każdą ostatnią cząstką naszego bytu przeciwko medialnej tyranii i przymusowym szczepieniom, ponieważ Ci, którzy próbują przeprowadzić takie ataki na ludzi, sami są brutalnymi przestępcami, którzy biorą udział w zbrodniczych atakach, które muszą zostać zatrzymanym przy użyciu wszystkich legalnych środków, którymi dysponujemy.

To co zawarte jest w tym artykule nie toleruje Google, Facebook, YouTube i Twitter.

My nie działamy dla pieniędzy lecz charytatywnie. Live Global Alert


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

17 Comments

 1. Dzięki za ten artykul jest to prawda żyjemy w czasach końca tego systemu szatantanskiego systemu ,trzeba zaufać Bogu i nie poddać się A sam Bóg zatroszczy się o tych co nie przyjmie znamienna besti. Czytać biblije polecam i zaufać Jeszu Chrystusowi bo jest naszym Zbawicielaem pozdrawiam Krystyna

 2. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku ??

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

 3. O co chodzi ? O produkcję egzosomów, które są identyczne z COVID-19. A egzosomy organizm produkuje m.in. pod wpływem STRACHU i STRESU oraz pod wpływem pól elektromagnetycznych np. 5G. oraz pod wpływem bólu spowodowanego chorobami lub lekami. Czyżby to była forma produkcji luszu = narkotyku = pokarmu dla Gadów – okupantów tej planety ?

  W szczepionkach mają być nanoczipy, które w połączeniu z technologią 5G sprzężone sprawią, że ludzie będą cały czas w systemie online – system wszystko będzie o ludziach wiedział – to będzie totalna kontrola czyli niewola społeczeństwa. Ponadto nanoczipy i nanoroboty wprowadzone do organizmów szczepionkami w każdej chwili będą Was w stanie uśmiercić – i o to chodzi władcom tego Świata – Bill Gates już złożył patent nr 060606 z taką technologią transhumanizmu.

  PS http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [tu są aktualne materiały, trzeba się zalogować aby pobrać za darmo],

 4. W Biblii jest napisane , że to ma być wojna Boża , ,,Armagedon,,,że Bóg włoży w Serca Ludi zło i posłuży się ludźmi żeby wykonali dzieło Boga , Jesteśmy pokoleniem na których oczach wypełnia się to proroctwo , Nie możemy z tym walczyć , bo z Bogiem nikt nie wygra , Pozostawmy te sprawy Bogu , bo Bóg wie jak to wszystko się zakończy , Nie musimy się Lękać i bać , zaufajmy Bogu nie Lidzią ,,,NIE PRZYJMUJMY ZNAMIENIA NA RĘKĘ I CZOŁO , NIE UTOŻSAMIAJMY SIĘ Z TYMI KTÓRZY IDĄ NA ŻEŻ ABY RATOWAĆ NIBY SWOJE ŻYCIE , KTÓRE I TAK UTRACĄ , ODRZUCAJĄC BOGA , A PRZYJMUJĄC ZNAMIĘ DIABŁA , ,, Zaufajmy Bogu nawet gdybyśmy mieli oddać życie , jesteśmy w stanie uratować Dusze , AMEN

  • Własnie zastanawiam się jak się ma wiara w koronaworusa do wiary w Chrystusa? Jakiś wirus w koronie potrafił nawet zdetronizować naszą Królową Maryję, pozamykali kościoły, Jasną Górę i nawet Fatimy z psami i na koniach “bronili” przed pielgrzymami. AMEN.

 5. Przestańcie straszyć ludzi idioci, co z tego że ja się nie zaszczepię, to co mam im dzieci oddać, czy zostawić same na tym świecie? Wystarczająco już straszny ten Świat jest!!!

 6. Jebac system monetarny, tworzyć nowy – antymonetarny , proludzki. Wspierajacy pozytywne ludzkie cechy, wypierajacy negatywne, czyli odwrotny system do obecnego.

 7. Hm🤔no i w co i komu wierzyć pierdolone media jebać to pierdolone pismaki jebać to…JEBAĆ SYSTEM‼️‼️‼️

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.