Policja w australijskim mieście udostępnia film i zdjęcia UFO podczas burzy

Istoty pozaziemskie są prawdziwe i przekraczają wszystkie granice; Obserwacje UFO stale pojawiają się na całym świecie, nawet w miejscach tak odległych jak Australia. W tym ogromnym zakątku świata zdarzały się najdziwniejsze przypadki, jak w 1966 r., Kiedy ponad 300 uczniów i nauczycieli Westall High School w Melbourne zobaczyło ogromne UFO latające na niebie, zanim zniknęło za niektórymi drzewami. Albo w 1978 roku, kiedy pilot o nazwisku Frederick Valentich zgłosił obecność tajemniczego obiektu przed swoim samolotem, zanim zniknął bez śladu. A teraz policja w australijskim mieście Broome podzieliła się dziwnym wideo z UFO unoszącym się na niebie podczas burzy. Co chcą nam powiedzieć?

UFO podczas burzy z piorunami

Policja w Broome, na północnym zachodzie Australii, podzieliła się na swoim profilu na Twitterze kilkoma obrazami z kamery zamontowanej w radiowozie pokazując dziwne jasne światło unoszące się na niebie. W filmie można zobaczyć jasny obiekt bardzo podobny do UFO podczas burzy w nocy w ostatnią sobotę. Pojawia się na niebie po błysku jasnego światła. Potem pozostaje nieruchomy, pozornie oświetlony przez każdy błysk na niebie, zanim odleci, a następnie powróci.

„Po przejrzeniu telewizji przemysłowej na plaży w burzowym mieście poprzedniej nocy wydaje się, że nie byliśmy sami” – czytamy w artykule na Twitterze.

Nagrane UFO podczas burzy z piorunami, natychmiast wywołało różnego rodzaju spekulacje na temat kosmitów. Sam policjant Broome’a, zasugerował, że nagrania mogą pokazywać UFO.

I jak mogłoby być inaczej, po opublikowaniu wideo kilku użytkowników zasugerowało wyjaśnienia, zarówno logiczne, jak i nadprzyrodzone. Najbardziej sceptyczny powiedział, że to prawdopodobnie odbicie reflektorów pojazdu w kamerze.

„Żałuję, że jestem tym, który rozwiązuje ten problem, a właściwie jestem idiotą, który poświęcił zbyt wiele czasu, aby go rozwiązać, ale pojazd w prawym dolnym rogu jest odwrócony w tym samym czasie, w którym pojawia się urządzenie ”, rzekomy Ekspert wideo powiedział brytyjskiej gazecie The Independent . „Możesz zobaczyć światło odbite w twoim tylnym oknie. To światło odbija się od obiektywu aparatu, co powoduje ten efekt.”

Oczywiście wydaje się, że „machina”  dezinformacji została szybko wprowadzona w życie, aby zdyskredytować ten film, opublikowany przez policję.

Odpowiedzią na to byłoby to, że jest to wyraźny dowód istnienia statków kosmicznych na naszej planecie i tego, w jaki sposób jesteśmy stale monitorowani przez cywilizacje z innych światów. Ale oprócz teorii spiskowej eksperci w tej dziedzinie zapewniają, że statki te żywią się energią burz, aby móc poruszać się w różnych wymiarach.

Chociaż jasne jest również, że Stany Zjednoczone nie są jedynym miejscem na świecie, w którym występują spektakularne obserwacje UFO. Nawet w miejscach takich jak Australia istnieje również obecność dziwnych obiektów na niebie.

Jakie jest twoje wyjaśnienie tajemniczego obiektu w australijskim mieście?

This website uses cookies.