sponsorowane...

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?!

Bombardowanie Palestyny

Armia Izraela, kraju położonego notabene na terytorium Palestyny, już od kilkudziesięciu lat okupuje ten teren, przy okazji, co jakiś czas dokonując kolejnych ataków na Strefę Gazy, która przez wielu publicystów z całego świata, nazywana jest „największym więzieniem na świecie”. Liczne ataki armii Żydowskiej są w gruncie rzeczy bezprawną odpowiedzią na trwające protesty Palestyńczyków. Protesty zbierają nawet do dwudziestu tysięcy osób, do których Państwo Izrael strzela niczym do kaczek.

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?!

W jednej o ostatnich manifestacji zginęło siedemnaście niewinnych osób, a blisko dwa tysiące zostało rannych. Po stronie agresora, to jest Izraela, żaden żołnierz nie został ranny. Żydzi są narodem, który okupuje tereny należące do Palestyny. Jest rzeczą niewiarygodną, iż oddolne inicjatywy Palestyńczyków, którzy najzwyczajniej w świecie pragną odzyskać utracone ziemie, są przez Państwo Izrael krwawo tłumione, przy jednoczesnym przyzwoleniu USA. To nie jest normalna sytuacja w światowej geopolityce, gdzie jeden naród może dosłownie dokonywać eksterminacji na drugim narodzie przy jednoczesnej aprobacie ONZ i UE.

Ten sam kraj, który notabene powstał prawnie w roku 1948 żąda od narodu Polskiego bajońskich sum za mienie utracone przed 1948 rokiem. Abstrahując od tego, iż naród Polski nie jest winien przysłowiowej złotówki żydom, to czy Państwo, które proklamowało niepodległość 14 maja 1948 roku, ma prawo do roszczeń z lat poprzedzających 1948 rok? Zdecydowanie nie ma takiej opcji prawnej. Polska nie może ugiąć karku przed bezprawnymi roszczeniami finansowymi Izraela, gdyż była by to jawna zgoda na ograbienie Rzeczpospolitej, a na to zgody być nie może.

,,Musimy raz na zawsze rozwiązać problem zwrotu majątku żydowskiego. Oddajmy, co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet sześćdziesięciu miliardów dolarów w 2015 roku. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują.

Będę popierał, zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomości. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość uczynienie i sowita rekompensata za krzywdy, jakie spotkały ich w Polsce od Polaków.’’

Grzegorz Schetyna.

Powróćmy jednak do makabrycznych poczynań militarnych Izraela w Palestynie. Mieszkańcy Palestyny protestują przeciwko kilkudziesięcioletniej okupacji ich własnego kraju przez żydowskich najeźdźców, którzy dzięki niegodziwej rezolucji ONZ z roku 1947 a następnie kłamliwego przemówienia Davida Ben Guriona z 14 maja 1948 roku, przeprowadzają na ziemiach należących do Palestyny holokaust. Niezależne media alarmują, iż Żydzi sprzedają światu nieprawdziwą historię o rzekomych barbarzyńskich ambicjach Hamasu, który de facto dąży do wyzwolenia Palestyny z rąk żydowskiego okupanta, co dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem.

Żydzi, co jakiś czas sygnalizują gotowość do zrzutu kolejnych bomb na Strefę Gazy, co skutkuje mordem na setkach niewinnych i bardzo często nieświadomych tego, co się dzieje, istnień ludzkich. Makabrycznym jest również kolejny proceder stricte powiązany z falą bombardowań Strefy Gazy. Otóż ten amoralny atak to często dla żydowskich cywilów prawdziwa forma rozrywki.. Korespondenci obecni w Izraelu donoszą, że żydzi ustawiają się w sklepach po piwo i popcorn, na kilka godzin przed planowanym terminem ataku bombowego.

Bombardowanie Palestyny,
Bombardowanie Palestyny, to dla żydowskich dzieci ,,niewinna” okazja do tego aby dokonać wpisu z pozdrowieniami skierowanymi do palestyńskich rówieśników, którzy de facto niebawem zostaną rozerwani na strzępy.
Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?!
Makabrycznym jest również kolejny proceder stricte powiązany z falą bombardowań Strefy Gazy. Otóż ten amoralny atak to często dla żydowskich cywilów prawdziwa forma rozrywki. Korespondenci obecni w Izraelu donoszą, że żydzi ustawiają się w sklepach po piwo i popcorn, na kilka godzin przed planowanym terminem ataku bombowego.

Izrael bombarduje stację telewizyjną Hamas w Gazie:


POLECANE PRZEZ GOOGLE

16 Comments

 1. do „goodnews”, twój komentarz jest tak bezczelny i podły, że razi w oczy! Tobie się wydaje, że jesteś przebiegły i zyskasz coś przez pranie mózgu nieżydom! Mylisz się, człowieczku! Ja zadałam sobie trud i przeczytałam nie tylko waszą wredną Biblię ale także waszą „świętą Torę” i „święty” Talmud! To odsłoniło mi wasze złodziejsko-grabieżcze i mordercze cele! Tych waszych podłych „świętych” ksiąg nie napisał żaden Bóg tylko chciwy i podły albo psychicznie chory Żyd! To jest wasza „konstytucja”, na mocy której wypraliście mózgi swoim obywatelom i odebraliście im możliwość użycia ich mózgów we właściwy godny człowieka sposób! I ty śmiesz twierdzić, że Bóg was kocha, szkoda, że nie napisałeś za co macie te szczególne zasługi u Boga! Czy za to, że mordowaliście, grabiliście i szerzyliście fałsz już od czasów biblijnych? Czy za to, brak wam jakiegokolwiek poczucia godności i sprawiedliwości? Czy za to, że w czasie II Wojny Św. wasz brat znęcał się nad swoim rodakiem? Miej choć odrobinę wstydu i zamknij się na zawsze!
  Do „Janka”, twoj komentarz mówi wszystko o twoim stosunku do innych ludzi! Twierdzisz, że w Palestynie nie odbywa się holocaust tamtejszej ludności! Zwracam twoją uwagę na fakt, że Palestyńczycy systematycznie są mordowani przez ostatnie 100 lat i zostało ich zaledwie
  300 000! To nie jest już państwo, z takiej ilości można stworzyć wyłącznie małe miasto! Do tego ci ludzie trzymani są tam jak więźniowie bez praw w ich własnym kraju! A ty uważasz, że to nie zbrodnia na ludzkości! Gdzie twoja moralność? Poza tym jesteś wrogiem polskiego nacjonalizmu ale żydowski faszyzm i szowinizm ci nie przeszkadza! Wstydu nie masz!
  Do Grzegorz Włodarczyk! Co ty wypisujesz, człowieczku! Twierdzisz, że w Izraelu nie ma Żydów? Chyba cię „pogięło” albo mózg ci wysechł! Sam przytaczasz cytat po angielsku, który mówi, że słowo syjonizm zastąpiło słowo żydostwo a ty temu zaprzeczasz! Jeżeli nie znasz angielskiego to nie chwal się, że go znasz! Wszyscy trzej jesteście niebezpiecznymi ofiarami wypranego przez wasz system mózgu! O Schetynie nie będę wspominała bo to nędzna kreatura!

 2. Pycha kroczy przed upadkiem.Dokladnie to ujales.a goodnews ,niezrozumial tego co miales na mysli.Mysle ze on broni zydow ,bo jest jednym z nich,i nie moze pojac ze nalezy nie godzic sie z takim postepowaniem .A idszkodowanie dla zydow juz zaplacilismy jeszcze za Gomolki. Reszte wzial na siebie Senat Amerykanski ,zeby bylo jasne.A spadek bez spadkowy nie wchodzi w rachube. Ci ludzie zgineli nie zostawiajac spadkobiercow,i w imie prawa miedznarodowego,,przechodzi to na skarb panstwa.Zydom nie chodzi o te miliardy ,to jest tylko takie gadanie ,oni chca wysiedlic Polakow tak jak Palestynczykow z naszej ziemi. Im chodzi o zasiedlenie w naszym kraju. Malymi kroczkami pra do celu. Poczynajac od przymusowych szczepien skazonymi szczepionkami,zywnoscia zmodyfikowana GMO, teraz beda budowane przekazy elektromagnetycznez G5,,ktore beda ludzi wpedzac w raka. Sa rozpuszczane w przestworzach metale ciezkie ,ktore powoduja choroby. To wszystko po to zeby nas Polakow zredukowac do15milionow.Ludzie uciekaja z Polski bo nasz przemysl wykonczyli ,brak dobrze platnej pracy gdzie podstawa rodziny jest pieniadna utrzymanie tej rodziny. Slozba zdrowia jest w upadlosci ,gdzie za komuny bylo lepiej. To wszystko jest robione po to zeby Polacy sie z krsju wynosili,a na to miejsce przyszli obcy jak ukraincy i islamisci. Mniej zarabiajac Oni beda tylko sila robocza .Henryk Pajak juz pisal 18 lat temu o chipowanu ludzi ,zeby nad nimi miec kontrole na kazdym kroku. Ty tego nie widzisz,czy nie jestes swiadomy do czego zydzi daza. Wysokie stanowiska w Panstwie i Kosciele pozajmowali zydzi z przeinaczonymi nazwiskami na polskie. Id srodka rodzine i Kosciol rozwalaja .Sborcja jest tylko po to zeby bylo mniej Polakow ,a nasi glulcy tego nie widza czy nie chca widxiec? Czy zydowka poszla by na aborcje? Napewno nie , My mamy to Polacy stosowac a nie zydowki. PIS obiecal zaka aborcji i dzieki temu wygral pierwsze wybory.,ale juz nie dotrzymal przyzeczenia ,bo juz dostal ta wladze Przez ta aborcje,zmniejsza sie ilosc Polakow,bo o to wlasnie chodzi .To jest szatanski plan ,niszczyc rodzine,tak jak przez te chore blekitne organizacje.

 3. Zeby mówić o narodzie wybranym , uzyjcie bibli. Ezechiel potepiał wlasny naród, złoty cielec czy mamon to prawdziwe bustwa narodu wybranego… jak dlamie to oczywistym jest ze zostali wybrani , ale aby odprowadzić świat DO Armagedon

 4. “Zionism was created to negate Judaism; Zionism was create to replace Judaism; the deferences between Zionism and Judaism are vast, they are vast and profound; the propaganda that the Zionists has turn out for the past 100 years, has confused and conflated #Zionism and #Judaism such that, when average person walk down the street, he think that the State of #Israel is the Jewish state, he thinks Zionism is Judaism and he don’t know the #difference”

  #JewsAgainstIsrael

  #JewsAgainstZionism

  https://youtu.be/FQD8vW8qTow

 5. Izrael broni się przed siłami szyickimi sterowanymi przez Iran w Syrii, Libanie i Palestynie. Palestynie należy się niepodległe państwo i Izrael już dawno by się na nie zgodził tylko wtedy byłby niemal bezbronny wobec ataków z Palestyny. Pokój na Bliskim Wschodzie to porozumienie Izraela z Saudami, Iranem. Na razie Izrael może liczyć na Rosję, USA, Turcję, Jordanię i Egipt. Gdyby Izrael się nie bronił miałby drugi holocaust. Co się tyczy mienia żydowskiego to powinno być zwrócone prawowitym właścicielom i powinno się wypłacić odszkodowanie jeśli takiego mienia już nie ma (Schetyna ma rację :)). Nacjonalizm arabski, irańsko, izraelski, fundamentalizm religijny to zło, którego my Polacy powinniśmy się wystrzegać. NIE dla Polski nacjonalistów, polityków i duchownych, którzy wykorzystują Kościół w wojnie polsko-polskiej.

  • Ty chyba musisz poczytać historie jak duża organizacja terrorystyczna była Armia Krajowa….. i ze ludzie którzy sprzedali Polskę po wojnie, to ci sami którzy sponsorowali Hitlera żeby wytłuc Żydów i skonfiskować dobra po wojnie, i teraz sponsorują Izrael żeby wytłuc populacje lokalna Palestyny.

   “Zionism was created to negate Judaism; Zionism was create to replace Judaism; the deferences between Zionism and Judaism are vast, they are vast and profound; the propaganda that the Zionists has turn out for the past 100 years, has confused and conflated #Zionism and #Judaism such that, when average person walk down the street, he think that the State of #Israel is the Jewish state, he thinks Zionism is Judaism and he don’t know the #difference”

   #JewsAgainstIsrael

   #JewsAgainstZionism

   https://youtu.be/FQD8vW8qTow

  • Tylko w Izraelu nie na Żydów…. ??? tam są Zioniści…

   “Zionism was created to negate Judaism; Zionism was create to replace Judaism; the deferences between Zionism and Judaism are vast, they are vast and profound; the propaganda that the Zionists has turn out for the past 100 years, has confused and conflated #Zionism and #Judaism such that, when average person walk down the street, he think that the State of #Israel is the Jewish state, he thinks Zionism is Judaism and he don’t know the #difference”

   #JewsAgainstIsrael

   #JewsAgainstZionism

   https://youtu.be/FQD8vW8qTow

 6. Znak zapytania z wykrzyknikiem w tytule jest najlepszą odpowiedzią. Podzielam więc wątpliwości autora, że nie … ataki na Palestyńczyków to nie holocaust. Co się tyczy mienia żydowskiego w Polsce to bardzo się dziwię, bo mamy tajne układy Gomułki z 1960 r. z rządami USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, na mocy których Polska wypłaciła pieniądze. Poza tym jest polskie prawo, które uniemożliwia zwrot mienia prawnie uregulowanego. Izraelowi chodzi bardziej o to, aby wytargować z Polską napływ żydowskich imigrantów do Polski gdy w wyniku zmiany klimatycznych na Bliskim Wschodzie po prostu nie da się żyć. Nie mam nic przeciwko temu aby w Polsce osiedlali się Azjaci i Afrykanie. Polska bardzo potrzebuje różnorodności. Bez niej Polska nie przetrwa XXI wieku.

 7. Sami doświadczyli holokaustu i obecnie też Palestyńczyków w ten sam sposób traktują. Wybudowali getto, przejmują tereny, dokonują eksterminacji, dokonują prowokacji itp. A siebie wiecznie przedstawiają jako cierpiętników. Czy nikt tego nie widzi, czy może jest tak wygodnie. Jednym słowem wygląda na to, że kto ma kasę i lobby wysoko postawione w innych krajach – nawet jak popełnia ZBRODNIĘ jest bezkarny!!! ;(

 8. Dlaczego “notabene” pisane jest Z uporem maniaka kursywą? Wygląda to na tyle niepoważnie, że odstrasza od czytania tego artykułu

 9. Ten obecny i współczesny Izrael od czasów odrzucenia , wyszydzenia , ukrzyżowania Boga Człowieka Jezusa Chrystusa nie jest już więcej Biblijnym Izraelem o którym była mowa w Starym Testamencie . Bóg nazwał Jakuba Izraelem “ponieważ walczyłeś z z Bogiem i ludzmi odtąd nie będziesz nazywał się Jakub lecz Izrael” . Bóg wybrał Jakuba bo był wierny . Lud który odrzucił i ukrzyżował Boga i odwraca się plecami do Niego , który prześladuje prawdziwy duchowy lud wybrany przez Jezusa – Kościół Chrystusa , nie może być więcej “ludem wybranym” . Bo taki sposób każdy niewierny , bałwochwalca odrzucający Boga może się sam ogłosić ludem wybranym . Jest to nic innego jak chytre złodziejstwo i wprowadzaniem pół świata w kłamstwo i fałsz , a ten Izrael który sam jest najbardziej antysemickim ludem , z powodu ukrzyżowania Jezusa , szczególnie ma w zwyczaju nazywać antysemitami chrześcijan których traktują jak podludzi . Dzisiejszy Izrael nie ma nic wspólnego ze Starym Testamentem , bo nawet te kilka ksiąg ST są przeinaczone a z nowych ksiąg dorobili sobie Talmud który doskonale powstał w opozycji do Jezusa , którego oni tak nienawidzą jak sam upadły duch .

  Doskonale widać jak kto większe łaski dostał i w im większą pewność i ufność pokłada w sobie a nie w Bogu , w tym większą nieuwagę i pychę wpada i odrzucenie Boga . Tak samo Szatan uczynił , został przez Boga stworzony jako najpiękniejszy to Boga odrzucił i sam zajął miejsce boga co bardzo źle to dla niego się skończyło , choć może kusić to jest na wieki na straconej pozycji wraz z tymi którzy go naśladują i Bożych nakazów nie wypełniają .

  Dopóki ten obecny fałszywy Izrael który zwodzi cały świat podając się za dawny lud wybrany , nie nawróci się na jedyną i prawdziwą wiarę chrześcijańską w której objawił się Bóg , to tak długo będą nieszczęścia i tragedie . Gdyż jak Jezus za karę i zdradę Izraela zapowiedział zburzenie świątyni Jerozolimskiej w 70 (“nie zostanie kamień na kamieniu który by nie był zwalony”) i że się rozproszy , tak ten lud się rozproszył po całym świecie zdobył najwyższe stanowiska , największę majątki i banki na świecie , i świat ma w garści ( dziwi jeszcze czemu Jezus powiedział dlaczego cały świat leży w mocy diabła i mamony ?) . Mesjasz już przyszedł 2 tys lat temu , lecz oni czekają na antychrysta , a Mesjasz gdy przyjdzie powtórnie to już na sąd ostateczny i dla wielu będzie za późno i będzie płacz i zgrzytanie zębów . Fala okrucieństwa i bestialstwa , swawoli bezbożnych i gorszycieli jest zbyt wielka .

  Miejmy nadzieje że Izrael się wkrótce nawróci , ileż można na kłamstwach i bajkach jechać , począwszy od kłamstwa polskich obozów…

  • Chyba u ciebie najpierw byla jakas irracjonalna z piekla rodem nienawisc do Zydow i pielegnujac te nienawisc selektywnie czytales Biblie, a moze tylko z niej wyrwki i ulozyles sobie taka teoryjke. Nawroc sie do Boga z calego serca i dopiero wtedy zacznij na nowo czytac Biblie (bez Google). Wtedy Bog otworzy ci oczy i zrozumiesz milosc Boga do swojego narodu zydowskiego, takze zauwazysz wersety, ktore pierwszy raz na oczy zobaczysz i przekonasz sie ze bardzo bladziles.
   Ty nie jestes ani krzty lepszy od Zydow, ktorych Bog tak mocno ukaral za nieposluszenstwo. Jesli wierzysz w Imie Jezus, to tylko to chroni cie przed Boga Gniewem i badz wdzieczny, ze to nie ty dostales zaslone na oczach, ktora Bog opatrzyl Zydow, aby dac czas laski poganom.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.