Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?!

16

Armia Izraela, kraju położonego notabene na terytorium Palestyny, już od kilkudziesięciu lat okupuje ten teren, przy okazji, co jakiś czas dokonując kolejnych ataków na Strefę Gazy, która przez wielu publicystów z całego świata, nazywana jest „największym więzieniem na świecie”. Liczne ataki armii Żydowskiej są w gruncie rzeczy bezprawną odpowiedzią na trwające protesty Palestyńczyków. Protesty zbierają nawet do dwudziestu tysięcy osób, do których Państwo Izrael strzela niczym do kaczek.

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?! 1

W jednej o ostatnich manifestacji zginęło siedemnaście niewinnych osób, a blisko dwa tysiące zostało rannych. Po stronie agresora, to jest Izraela, żaden żołnierz nie został ranny. Żydzi są narodem, który okupuje tereny należące do Palestyny. Jest rzeczą niewiarygodną, iż oddolne inicjatywy Palestyńczyków, którzy najzwyczajniej w świecie pragną odzyskać utracone ziemie, są przez Państwo Izrael krwawo tłumione, przy jednoczesnym przyzwoleniu USA. To nie jest normalna sytuacja w światowej geopolityce, gdzie jeden naród może dosłownie dokonywać eksterminacji na drugim narodzie przy jednoczesnej aprobacie ONZ i UE.

Ten sam kraj, który notabene powstał prawnie w roku 1948 żąda od narodu Polskiego bajońskich sum za mienie utracone przed 1948 rokiem. Abstrahując od tego, iż naród Polski nie jest winien przysłowiowej złotówki żydom, to czy Państwo, które proklamowało niepodległość 14 maja 1948 roku, ma prawo do roszczeń z lat poprzedzających 1948 rok? Zdecydowanie nie ma takiej opcji prawnej. Polska nie może ugiąć karku przed bezprawnymi roszczeniami finansowymi Izraela, gdyż była by to jawna zgoda na ograbienie Rzeczpospolitej, a na to zgody być nie może.

,,Musimy raz na zawsze rozwiązać problem zwrotu majątku żydowskiego. Oddajmy, co im się należy i po kłopocie. Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet sześćdziesięciu miliardów dolarów w 2015 roku. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata a Polacy tego nie odczują.

Będę popierał, zatem zwrot mienia żydowskiego w walucie, ziemi i niesłusznie zabranych nieruchomości. Ci ludzie tyle wycierpieli, że należy im się zadość uczynienie i sowita rekompensata za krzywdy, jakie spotkały ich w Polsce od Polaków.’’

Grzegorz Schetyna.

Powróćmy jednak do makabrycznych poczynań militarnych Izraela w Palestynie. Mieszkańcy Palestyny protestują przeciwko kilkudziesięcioletniej okupacji ich własnego kraju przez żydowskich najeźdźców, którzy dzięki niegodziwej rezolucji ONZ z roku 1947 a następnie kłamliwego przemówienia Davida Ben Guriona z 14 maja 1948 roku, przeprowadzają na ziemiach należących do Palestyny holokaust. Niezależne media alarmują, iż Żydzi sprzedają światu nieprawdziwą historię o rzekomych barbarzyńskich ambicjach Hamasu, który de facto dąży do wyzwolenia Palestyny z rąk żydowskiego okupanta, co dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem.

Żydzi, co jakiś czas sygnalizują gotowość do zrzutu kolejnych bomb na Strefę Gazy, co skutkuje mordem na setkach niewinnych i bardzo często nieświadomych tego, co się dzieje, istnień ludzkich. Makabrycznym jest również kolejny proceder stricte powiązany z falą bombardowań Strefy Gazy. Otóż ten amoralny atak to często dla żydowskich cywilów prawdziwa forma rozrywki.. Korespondenci obecni w Izraelu donoszą, że żydzi ustawiają się w sklepach po piwo i popcorn, na kilka godzin przed planowanym terminem ataku bombowego.

Bombardowanie Palestyny,
Bombardowanie Palestyny, to dla żydowskich dzieci ,,niewinna” okazja do tego aby dokonać wpisu z pozdrowieniami skierowanymi do palestyńskich rówieśników, którzy de facto niebawem zostaną rozerwani na strzępy.
Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?! 2
Makabrycznym jest również kolejny proceder stricte powiązany z falą bombardowań Strefy Gazy. Otóż ten amoralny atak to często dla żydowskich cywilów prawdziwa forma rozrywki. Korespondenci obecni w Izraelu donoszą, że żydzi ustawiają się w sklepach po piwo i popcorn, na kilka godzin przed planowanym terminem ataku bombowego.

Izrael bombarduje stację telewizyjną Hamas w Gazie:

 

źródło: globalne-archiwum.pl

16
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
RyszardgoodnewsChrobryGrzegorz WlodarczykJanek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marina
Gość
Marina

do „goodnews”, twój komentarz jest tak bezczelny i podły, że razi w oczy! Tobie się wydaje, że jesteś przebiegły i zyskasz coś przez pranie mózgu nieżydom! Mylisz się, człowieczku! Ja zadałam sobie trud i przeczytałam nie tylko waszą wredną Biblię ale także waszą „świętą Torę” i „święty” Talmud! To odsłoniło mi wasze złodziejsko-grabieżcze i mordercze cele! Tych waszych podłych „świętych” ksiąg nie napisał żaden Bóg tylko chciwy i podły albo psychicznie chory Żyd! To jest wasza „konstytucja”, na mocy której wypraliście mózgi swoim obywatelom i odebraliście im możliwość użycia ich mózgów we właściwy godny człowieka sposób! I ty śmiesz twierdzić,… Czytaj więcej »

Wozniak
Gość
Wozniak

Pycha kroczy przed upadkiem.Dokladnie to ujales.a goodnews ,niezrozumial tego co miales na mysli.Mysle ze on broni zydow ,bo jest jednym z nich,i nie moze pojac ze nalezy nie godzic sie z takim postepowaniem .A idszkodowanie dla zydow juz zaplacilismy jeszcze za Gomolki. Reszte wzial na siebie Senat Amerykanski ,zeby bylo jasne.A spadek bez spadkowy nie wchodzi w rachube. Ci ludzie zgineli nie zostawiajac spadkobiercow,i w imie prawa miedznarodowego,,przechodzi to na skarb panstwa.Zydom nie chodzi o te miliardy ,to jest tylko takie gadanie ,oni chca wysiedlic Polakow tak jak Palestynczykow z naszej ziemi. Im chodzi o zasiedlenie w naszym kraju. Malymi… Czytaj więcej »

Tracker
Gość
Tracker

Zeby mówić o narodzie wybranym , uzyjcie bibli. Ezechiel potepiał wlasny naród, złoty cielec czy mamon to prawdziwe bustwa narodu wybranego… jak dlamie to oczywistym jest ze zostali wybrani , ale aby odprowadzić świat DO Armagedon

Chrobry
Gość
Chrobry

Cesiu, nota bene jest italicyzowane dlatego, że pochodzi z obcego języka – łaciny, w tym przypadku….

Grzegorz Wlodarczyk
Gość
Grzegorz Wlodarczyk

“Zionism was created to negate Judaism; Zionism was create to replace Judaism; the deferences between Zionism and Judaism are vast, they are vast and profound; the propaganda that the Zionists has turn out for the past 100 years, has confused and conflated #Zionism and #Judaism such that, when average person walk down the street, he think that the State of #Israel is the Jewish state, he thinks Zionism is Judaism and he don’t know the #difference”

#JewsAgainstIsrael

#JewsAgainstZionism

https://youtu.be/FQD8vW8qTow

Janek
Gość
Janek

Izrael broni się przed siłami szyickimi sterowanymi przez Iran w Syrii, Libanie i Palestynie. Palestynie należy się niepodległe państwo i Izrael już dawno by się na nie zgodził tylko wtedy byłby niemal bezbronny wobec ataków z Palestyny. Pokój na Bliskim Wschodzie to porozumienie Izraela z Saudami, Iranem. Na razie Izrael może liczyć na Rosję, USA, Turcję, Jordanię i Egipt. Gdyby Izrael się nie bronił miałby drugi holocaust. Co się tyczy mienia żydowskiego to powinno być zwrócone prawowitym właścicielom i powinno się wypłacić odszkodowanie jeśli takiego mienia już nie ma (Schetyna ma rację :)). Nacjonalizm arabski, irańsko, izraelski, fundamentalizm religijny to… Czytaj więcej »

Grzegorz Wlodarczyk
Gość
Grzegorz Wlodarczyk

Ty chyba musisz poczytać historie jak duża organizacja terrorystyczna była Armia Krajowa….. i ze ludzie którzy sprzedali Polskę po wojnie, to ci sami którzy sponsorowali Hitlera żeby wytłuc Żydów i skonfiskować dobra po wojnie, i teraz sponsorują Izrael żeby wytłuc populacje lokalna Palestyny. “Zionism was created to negate Judaism; Zionism was create to replace Judaism; the deferences between Zionism and Judaism are vast, they are vast and profound; the propaganda that the Zionists has turn out for the past 100 years, has confused and conflated #Zionism and #Judaism such that, when average person walk down the street, he think that… Czytaj więcej »

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Żydy wiecznie nieszczęśliwe

Grzegorz Wlodarczyk
Gość
Grzegorz Wlodarczyk

Tylko w Izraelu nie na Żydów…. 🙄🙄🙄 tam są Zioniści…

“Zionism was created to negate Judaism; Zionism was create to replace Judaism; the deferences between Zionism and Judaism are vast, they are vast and profound; the propaganda that the Zionists has turn out for the past 100 years, has confused and conflated #Zionism and #Judaism such that, when average person walk down the street, he think that the State of #Israel is the Jewish state, he thinks Zionism is Judaism and he don’t know the #difference”

#JewsAgainstIsrael

#JewsAgainstZionism

https://youtu.be/FQD8vW8qTow

Janek
Gość
Janek

Znak zapytania z wykrzyknikiem w tytule jest najlepszą odpowiedzią. Podzielam więc wątpliwości autora, że nie … ataki na Palestyńczyków to nie holocaust. Co się tyczy mienia żydowskiego w Polsce to bardzo się dziwię, bo mamy tajne układy Gomułki z 1960 r. z rządami USA, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii, na mocy których Polska wypłaciła pieniądze. Poza tym jest polskie prawo, które uniemożliwia zwrot mienia prawnie uregulowanego. Izraelowi chodzi bardziej o to, aby wytargować z Polską napływ żydowskich imigrantów do Polski gdy w wyniku zmiany klimatycznych na Bliskim Wschodzie po prostu nie da się żyć. Nie mam nic przeciwko temu aby w… Czytaj więcej »

Wojtek
Gość
Wojtek

Sami doświadczyli holokaustu i obecnie też Palestyńczyków w ten sam sposób traktują. Wybudowali getto, przejmują tereny, dokonują eksterminacji, dokonują prowokacji itp. A siebie wiecznie przedstawiają jako cierpiętników. Czy nikt tego nie widzi, czy może jest tak wygodnie. Jednym słowem wygląda na to, że kto ma kasę i lobby wysoko postawione w innych krajach – nawet jak popełnia ZBRODNIĘ jest bezkarny!!! ;(

Ryszard
Gość
Ryszard

Żydów polskich Żydzi niemieccy złożyli w ofierze swojemu Diabłu, a teraz ciągną po łupy wojenne.

Cesiu
Gość
Cesiu

Dlaczego „notabene” pisane jest Z uporem maniaka kursywą? Wygląda to na tyle niepoważnie, że odstrasza od czytania tego artykułu