sponsorowane...

Ostrzeżenie NASA: Asteroida QV89 zmierzająca w kierunku Ziemi jest niebezpieczna. Jackowski mówi o końcu świata

asteroida QV89

Asteroida 2006 QV89 może spaść na Ziemię. Jeśli tak się stanie, zapewne oznacza to koniec świata, który przepowiada właśnie na wrzesień jasnowidz Krzysztof Jackowski. To obiekt, który znajduje się na 7 miejscu planetoid, które są najbardziej niebezpieczne. Ostrzeżenie NASA mówi jedno – asteroida QV89 jest niebezpieczna. Jej uderzenie w Ziemię jest prawdopodobne. Może to nastąpić 9 września 2019 roku. Czy z związku z tym możliwy jest koniec świata? Naukowcy z NASA wkrótce ustalą jakie mogą być konsekwencje upadku asteroidy QV89 na Ziemię.

Asteroida 2006 QV89 uderzy w Ziemię?

Asteroida o nazwie 2006 QV89 może uderzyć w Ziemię 9 września 2019 roku. Co warto wiedzieć na jej temat?

obiekt pędzi z prędkością 44 000 km/h,
ma średnicę 40 metrów.

Asteroida QV89 jest mniejsza, niż asteroidy Bennu, czy Apophis, ale również jej uderzenie w Ziemię wiąże się z niebezpieczeństwem. Naukowcy przewidują, że QV89 uderzając w Ziemię może przynieść szkody porównywalne do upadku meteorytu w 1908 nad rzeką Podkamienna Tunguzka na Syberii.

Siła eksplozji wówczas:

powaliła 80 milionów drzew,
promień jej zasięgu wynosił 50 kilometrów.

NASA ostrzega przed asteroidą QV89

Naukowcy z NASA podają, że możliwości oddziaływania asteroidy QV89 ustalone zostaną dopiero w lipcu. Pytanie stawiane przez agencję kosmiczną nie wyraża wątpliwości, czy asteroida uderzy w Ziemię, tylko kiedy ten moment nastąpi.

Dokładna trajektoria lotu zostanie dopiero zbadana. Do obserwacji wykorzystany zostanie ośmiometrowy teleskop, który pozwoli ustalić, co przynieść może groźba upadku – brzmi oświadczenia Johna Rudigera, dyrektora Biura ds. Ochrony Planet Europejskiej Agencji Kosmicznej.

Wizja końca świata nie jest realna, jednak jeśli asteroida QV89 spadnie na Ziemię przynieść może śmierć dziesiątek tysięcy ludzi i ogromne zniszczenia. Więcej szczegółów o obiekcie poznamy w lipcu 2019.

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski od wielu miesięcy przepowiada koniec świata. Jego najnowsze wizje związane są z wrześniem – mówi wprost o wybuchu wojny, ale nie wyklucza także innej przyczyny końca świata, w tym także kolizji z asteroidą.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

5 Comments

  1. To nie będzie koniec świata. Ale to może być wielka katastrofa dla świata i koniec dla większości ludzi. Potem jeszcze wiele dziać się będzie i o tym pan Jackowski przecież wie.

  2. Co tam u plutki.To ta hochsztaplerka Pajackowska jeszcze zyje?Admin tworki zapraszaja,fajny kaftanik tam daja.Czy ten portalik prowadzi zyd,pedofil w sutannie?

  3. Co tam u plutki.To ta hochsztaplerka jeszcze zyje?Admin tworki zapraszaja,fajny kaftanik tam daja.Czy ten portalik prowadzi zyd,pedofil w sutannie?

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.