Obraz NASA pokazuje blachę z doskonałym okręgiem na Marsie, dowody pozaziemskiej obecności?

blacha z idealnym okręgiem na Marsie 1

Ponieważ starożytny człowiek zaczął interesować się tym, co znajdowało się poza naszą planetą, wiemy, że w Marsie jest coś wyjątkowego. Chociaż Mars jest znacznie mniejszy niż Ziemia, ma wiele podobieństw do naszej planety, z wieloma podobnymi cechami geologicznymi, w tym polarnymi czapami lodowymi i tym, co wydaje się być korytami dawnych (ale teraz wyschniętych) rzek. Ale czy na Marsie istnieje życie? Pomimo kontrowersji naukowych prawdą jest, że nie ma jednoznacznego dowodu na to, że na Marsie istnieje życie. Jednak nie wyklucza się możliwości istnienia życia na czerwonej planecie.

Mamy tylko obrazy wysyłane przez różne łaziki i sondy na Marsie, tak że odkrycie skały lub minerału może być dowodem na struktury pozaziemskich cywilizacji. A prawda jest taka, że ​​niektóre zdjęcia, pozostają wciąż niewyjaśnione. Tak jest w przypadku niesamowitej panoramy opublikowanej na stronie internetowej NASA, która wyraźnie pokazuje metalowy kawałek z dziurą w środku. (blacha z idealnym okręgiem na Marsie)

Niezbity dowód

Eksperci od anomalii kosmicznych odkryli na obrazie Marsa z NASA coś naprawdę dziwnego na powierzchni czerwonej planety. Autorem tej panoramy jest łazik Curiosity, a ty możesz zobaczyć dziwny obiekt, który wyróżnia się wśród skał wokół niego (możesz zobaczyć oryginalny obraz 1 i 2 ).

Kanał YouTube „WhatsUpInTheSky37” był tym, który znalazł tajemniczy obiekt i wskazuje, że chociaż na pierwszy rzut oka wygląda jak prosta skała, ma pozornie sztuczne cechy.

„Na początku wygląda jak dziwnie ukształtowana skała, ale w miarę zbliżania się zaczyna przybierać bardziej sfabrykowaną strukturę”, wyjaśnia WhatsUpInTheSky37 w filmie przesłanym 8 marca. „Ten dziwny kawałek wydaje się być obiektem stworzonym i zniszczonym jak większość rzeczy, które widzieliśmy na Marsie. Mogę powiedzieć, że nie pochodzi z łazika, ponieważ nie ma śladów jego kół. Zauważ, że ma wielki okrągły otwór idealny w środku.”

Obraz NASA pokazuje blachę z doskonałym okręgiem na Marsie, dowody pozaziemskiej obecności?
blacha z idealnym okręgiem na Marsieblacha z idealnym okręgiem na Marsie

WhatsUpInTheSky37 sugeruje również, że może to być trójkątny kawałek bardzo ostrego metalu z czegoś, co zostało po starożytnej cywilizacji, która kiedyś istniała na czerwonej planecie. Dodaje, że Mars był kiedyś taki sam jak Ziemia, dopóki jakiś rodzaj kataklizmu nie uczynił go całkowicie niezdatnym do zamieszkania.

To, co czyni tę szczególną anomalię dość intrygującą, to fakt, że w przeciwieństwie do innych dziwnych znalezisk marsjańskich, jest ona dość prosta i bezpośrednia. Obiekt jest podobny do trójkątnego kawałka blachy, z czymś, co wydaje się być idealnym wycięciem koła. Zgodnie z oczekiwaniami, to zaskakujące odkrycie zwróciło uwagę wiodących ekspertów w tej dziedzinie, którzy twierdzą, że Mars jest pełen dowodów na istnienie starożytnej cywilizacji marsjańskiej.

Popularny ufolog Scott C. Waring twierdzi, że jest to niezbity dowód na to, że kosmici byli w przeszłości obecni na powierzchni Marsa.

„Ten obiekt ma doskonały wygląd blachy z doskonałym okręgiem” – pisze Waring w swoim blogu UFO Sightings Daily. „Okrąg nie został przecięty, ale został w nim zaprojektowany, ponieważ widzimy gładkie krawędzie. NASA ma zespół ludzi to edytowania zdjęć w Centrum Kosmicznym Lyndona B. Johnsona. To Niesamowite odkrycie, które jest niepodważalnym dowodem na istnienie inteligentnych istot pozaziemskich na Marsie.”

Jak widzimy, niektórzy eksperci w tej dziedzinie sugerują, że przedmiot jest kawałkiem metalu wytwarzanym przez starożytną cywilizację marsjańską. Inni zaproponowali, że może być pochodzenia ziemskiego, prawdopodobnie z sondy kosmicznej, która zgubiła kawałek blachy. I oczywiście sceptycy zapewniają, że nie jest to metal i jest to w rzeczywistości kolejna skała, która wydaje się wyjątkowa ze względu na fenomen pareidoli (blacha z idealnym okręgiem na Marsie).

blacha z idealnym okręgiem na Marsie

To nie może być dowód na życie pozaziemskie, te obrazy pochodzą z Ziemi. Jest wielu teoretyków spiskowych, którzy twierdzą, że cała działalność NASA na Marsie to mistyfikacja a łaziki marsjańskie w rzeczywistości są umieszczane na Wyspie Devon w Kanadzie, niezamieszkałym miejscu, które jak sama amerykańska agencja kosmiczna przyznała, jest bardzo podobne do powierzchni Marsa. Wtedy zwierzęta znalezione jako wiewiórki, jaszczurki, szczury lub króliki naprawdę tam będą. Co więcej, jeśli spojrzysz na wyspę Devon w Google Earth, zobaczysz zdjęcia wysokiej rozdzielczości naukowców NASA w skafandrach kosmicznych i prowadzących pojazdy, które podobno są na Marsie.

jaszczurka Mars

szczur na Marsie

szczur na Marsie


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.