sponsorowane...

Niezaprzeczalny dowód, że wszyscy jesteśmy opryskani trucizną: co roku 964 ton toksycznego ołowiu “chemtrails” rozpylane jest na niebie

chemtrails opryski olowiem

W każdej minucie każdego dnia świat jest oblewany toksycznym metalem ciężkim. Ogromna ilość 964 ton ołowiu jest co roku wyrzucana do powietrza ponad naszymi głowami z samych samolotów, zgodnie z amerykańską Agencją Ochrony Środowiska.

Według naukowego artykułu zatytułowanego “Zanieczyszczenie ołowiem  z dodatków paliw lotniczych” Na lotnisku Bracket aparatura rentgenowska wykorzystująca promieniowanie X została wykorzystana do analizy zawartości ołowiu, chloru i bromu w powietrzu. Testy wykazały, że zawiera:

Ołów: 48 ppm
Brom: 42,6 ppm
Chlor: 605,2 ppm

Niezaprzeczalny dowód, że wszyscy jesteśmy opryskani trucizną: co roku 964 ton toksycznego ołowiu "chemtrails" rozpylane jest na niebie

Ołów jest wysoce toksycznym metalem ciężkim, który powoduje choroby kości, uszkodzenie mózgu i raka. Chlor jest wysoce reaktywną substancją chemiczną o silnych właściwościach oksydacyjnych. Fakt, że oba są rozpylane codziennie w powietrze nad naszymi głowami jest niewybaczalny.

Avgas – benzyna stosowana do napędu samolotów wyposażonych w silniki tłokowe. 

chemtrails-czy-contrails
Chyba nie…

964 ton ołowiu wypuszczonego w powietrze (ze wszystkich źródeł)

Według Generała Aviation News  każdego roku spala się około 681 000 galonów avgas.

Avgas waży około 6 funtów na galon, co oznacza ponad 4 miliony funtów avgas spalanych każdego dnia lub ponad 1,8 miliona kg avgas.

Jeśli ołów ma 48 ppm w avgasie, oznacza to, że każdy kg avgas zawiera 48 mg ołowiu. Pomnożone przez 1,8 mln kg avgas spalanegoych każdego dnia, oznacza, że paliwo avgas emituje 86,4 kg ołowiu DZIENNIE na niebie nad naszymi głowami. Ponad rok, to 31.536 kg ołowiu wyrzuconego bezpośrednio do naszego powietrza, a ten spada na nasze gleby uprawne, lasy, jeziora, rzeki, strumienie, oceany, place zabaw, stadniny bydła i tak dalej…

National Emissions Inventory twierdzi, że emisje ołowiu są nawet wyższe niż to, co tutaj obliczono. “Tłokowe silniki samolotowe są głównym źródłem emisji ołowiu na świecie, emitując 57% z 964 ton ołowiu wprowadzonego do powietrza , zgodnie z najnowszymi danymi z National Emissions Inventory,”.

chemtrails opryski olowiem

Piloci małych samolotów odrzucają problem

Niektórzy piloci wydają się skłonni całkowicie odrzucić ten problem. “Jestem uzależniony od ołowiu. Ołów tetraetylowy dodany do paliwa lotniczego pomaga utrzymać płynność pracy silnika” mówi 48-letni pilot Piper Cherokee.”

Narzeka na pomysł, że czystsze paliwa bezołowiowe mogą sprawić, że nie będzie mógł sobie pozwolić na lot: “Żyjemy w strachu przed rosnącymi kosztami paliwa.”

Jak pokazuje poniższy wykres EPA, avgas jest źródłem nr 1 emisji ołowiu, a następnie “przemysł “na miejscu nr 2, następnie elektrownie węglowe zajmują miejsce trzecie:

emisja ołowiu do atmosfery
Emisja ołowiu do atmosfery

 

Niezaprzeczalny dowód, że wszyscy jesteśmy opryskani trucizną: co roku 964 ton toksycznego ołowiu "chemtrails" rozpylane jest na niebie
Temat, do którego należy powracać ciągle i pokazywać go innym. Wystarczy zadrzeć głowę do góry i obserwować niebo. Będzie można zobaczyć to, o czym piszę.

Gdzie ostatecznie ląduje ołów?

Znaczna jego część pojawia się oczywiście w zaopatrzeniu w żywność, ponieważ rośliny pochłaniają ołów z gleby, a wypasane zwierzęta jedzą i koncentrują toksyny z roślin. Z tego powodu metale ciężkie są często wyższe w mleku lub mięsie niż w surowej trawie. Jest to również jeden z powodów, dla których wciąż znajduje się ołów w tak wielu produktach spożywczych, kiedy przeprowadzam testy spektroskopii atomowej w moim laboratorium ICP-MS. Kliknij tutaj, aby zobaczyć wyniki ołowiu na kakao, trawy, smakołyki, produkty białkowe i więcej .

Jeśli kiedykolwiek zdarzy mi się latać samolotami, możesz się założyć, że znajdę sposób na spalenie bezołowiowej benzyny. Nie zamierzam przecinać nieba, wyrzucając toksyczne metale ciężkie do atmosfery, zwłaszcza, że ​​częścią mojej obecnej misji jest zbadanie sposobów, w jaki społeczeństwo może opracować czystszą żywność o niższych poziomach metali ciężkich. Co więcej, mam nadzieję, że pewnego dnia zobaczę ogromny przełom w gęstości mocy baterii, który może skutkować, wierzcie lub nie, elektrycznymi samolotami . (Tak, dzisiaj wydaje się to niemożliwe, ponieważ wymagałoby to co najmniej 1000-krotnego wzrostu gęstości mocy baterii, ale ludzie są naprawdę dobrzy w osiągnięciu znaczących przełomów, więc pozostanę optymistą w tej kwestii i mam nadzieję, że naukowcy mogą znaleźć o wiele lepszy sposób na przechowywanie energii niż dzisiejsze stare szkolne baterie chemiczne).

Niezaprzeczalny dowód, że wszyscy jesteśmy opryskani trucizną: co roku 964 ton toksycznego ołowiu "chemtrails" rozpylane jest na niebie

Ołów został usunięty z benzyny samochodowej przez EPA

W miarę odkrywania tego wszystkiego pamiętaj, że ołów był dodawany do zwykłej benzyny przez wiele dziesięcioleci. Ołów pomagał silnikom lepiej pracować i poprawiał przebieg paliwa. Ale także doprowadziło to do wyrzucenia milionów funtów ołowiu bezpośrednio do środowiska, zwiększając zanieczyszczenie ołowiu i powodując, że ludzie wdychają ołów przy każdym oddechu.

Ale całkowicie legalne jest spalanie ołowiu w paliwie lotniczym. “Avgas jest jednym z nielicznych paliw, które wciąż zawierają ołów, pozostawiając go jako jedno z największych źródeł emisji ołowiu na świecie”, donosi National Institutes of Health. “Obawa o zdrowotne działanie ołowiu wywołała spory wysiłek, aby w końcu uzyskać awangardę – coś, czego przemysł lotniczy i naftowy usiłował przez ponad dwie dekady, bezskutecznie. (paliwo bezołowiowe)”

PZH opisuje dalej szkodliwe działanie ołowiu:

Ołów jest dobrze udokumentowanym neurotoksycznym środkiem, który jest szczególnie szkodliwy dla dzieci, które są zazwyczaj narażone na działanie po spożyciu lub wdychaniu pyłu zawierającego ołów w domu. W ostatnich latach wykazano poważne uszkodzenie funkcji poznawczych i behawioralnych, w tym inteligencji, uwagi i zdolności motorycznych u dzieci o znacznie mniejszej ilości ołowiu we krwi niż wcześniej sądzono, że mogą one wyrządzić krzywdę.

Kiedy zdecydujemy się zatrzymać to trucie ludzkości?

W tym wszystkim jest jasne, że dopóki utrzymujemy spalanie ołowiu w avgasie, będziemy nadal cierpieć z powodu skutków zdrowotnych na ziemi. To, co rozpyla się w niebie, spada na glebę i w końcu trafia również do zapasów żywności, więc prędzej czy później  ołów znajdzie się na naszych talerzach.

W czasach, gdy wojna wydaje się wybuchać na Bliskim Wschodzie, a globalny system bankowy wydaje się być na krawędzi upadku, trudno jest społeczeństwu skupić się na bardziej subtelnych (ale chronicznych) długotrwałych problemach, takich jak ołów w avgasie . Ale jest to problem, który można rozwiązać poprzez stopniowe przełączanie na mogi (paliwo bezołowiowe).

Geoinżynieria-Chemtrails Cicha wojna DOKUMENT PL

UDOSTĘPNIJ TEN FILM GDZIE TYLKO DASZ RADĘ.
ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ CZEMU SĄ TAKIE UPAŁY LUB GWAŁTOWNE DESZCZE? CZEMU CZŁOWIEK WSZYSTKO ŁYKA JAK MŁODY PELIKAN? DLACZEGO LUDZIE SĄ OBOJĘTNI NA WIEDZĘ
ZOBACZ TEN DOKUMENT

źródło: naturalnews.com

POLECANE PRZEZ GOOGLE

22 Comments

 1. Dawno temu ktoś wymyślił silnik i gaźnik który pracował na czystym paliwie ale…komus bardzo zależało na tym żeby patent nigdy nie został wykorzystany.Dlaczego ? Bo te silniki paliły ponad połowę mniej niz dzisiejsze a firmy zajmujące sie sprzedażą paliw chciały zarabiać jak najwięcej.

 2. Kochani badzcie przygotowani na dezinformacje ktora polega na podaniu prawdy ale nie do konca .To wszystko celem dyskredytacji tych co juz wiedzą ze ten problem istnieje .
  Tak wiec art takie np jak ten tez mogą dezinformowac

  Chemtrails to smugi chemiczne ktore nie znikają bez sladu tak jak zwykle ktore byly od zawsze jak istnieją samoloty i to jest podstawowowa roznica . chemtrails rozmywa sie po niebie ,najpierw ta smuga puchnie potem wraz z innymi smugami tworzy cienki film na calym niebie .Niebo jest wtedy cale nieco mleczne .Nikt tego nie zauwaza bo nikt nie obserwuje nieba np caly dzien .

  Pozdrawiam

  • Zauważamy, zauważamy… Samoloty rozsiewające to guano latają poza oficjalnymi korytarzami powietrznymi, ich tory lotów się przecinają, stąd chemtrajle tworzą kratownice.

 3. Jaki ołów, chemtrials ma celu odbijanie promieni słonecznych i głównym składnikiem jest aluminium i włókno szklane.

 4. w mieszkaniach piece ogrzewane weglem sa ekologiczne w stosunku do tych ołowianych i nie tylko trucizn ropylanych w powietrzu….

 5. Jak fajnie kiedy Okrasa łamie przepisy a kuchta z pod strzechy, podaje się za eksperta silników i ich pracy. Babo letą smugi po niebie i olewają Ciebie. Bo daleko Ci do szkoły.[`

  • W tym wypadku miło, ponieważ znakomita większość ludzi nie zna tematu a powinna poznać..Depopulacja w tak ohydny sposób to bardzo poważna sprawa.
   pawc pp

 6. Piszecie o silnikach tłokowych, a zdjęcia tak zwanych “chemtrails” to zdjęcia smugi po samolocie z napędem odrzutowym. Nie wystarczy zadrzeć głowy do góry, żeby zobaczyć to o czym piszecie, bo samoloty z napędem tłokowym latają o wiele niżej i w większości przypadków w ogóle nie widać spalin takiego samolotu. Jeżeli chodzi o szkodliwość, to o wiele bardziej szkodzi nam zatrucie środowiska wodnego przez plastik niż małe samoloty, które spalają ołów. Ciągłe powtarzanie półprawd na temat chemtrails zupełnie nie pomaga pozbyć się problemu, tylko tworzy kolejne…

 7. Chemtraile są rozpylane przez specjalnie przystosowane samoloty, które latają poza oficjalnymi korytarzami powietrznymi (co łatwo zaobserwować) w nagłym danego dnia zagęszczeniu lotów. Rozsiewają smugi chemiczne w sposób systematyczny, loty są równoległe i prostopadle do siebie, tworząc kratownice z chemtrailów; rzadziej zostawiają kształt trójkątów.
  Najlepszym sposobem obserwacji jest regularne spoglądanie w niebo, robienie zdjęć i porównywanie ze zwykłymi smugami kondensacyjnymi.
  Chemtraile snują się na wielu kilometrach długości, potem stopniowo rozszerzają się by utworzyć białoszare chmury, opalizujące w świetle słonecznym.
  Najczęściej chemtraile widzimy na tle Słońca, zasłaniają jego promienie.

  • tak qrwa a ludzi jak przybywało tak przybywa, weź i zrób coś dla uprawdopodobnienia teorii, jebnij się na line, jednego mniej.

   • Po co wulgaryzmy? Czy obserwujesz niebo, czy wiesz co to jest korytarz powietrzny dla statków powietrznych (tak nazywane są m. in. samoloty), czy robisz porównania wyglądu nieba, czy zauważasz różnice pomiędzy liczbą przelatujących samolotów w poszczególne dni, czy kontrolujesz liczbę samolotów zgodnie z planami lotów…
    Ludzi przybywa – to jest akurat prawdą. Ale ludzi przybywa nie wszędzie. Bo chyba nie myślisz o tych na pontonach?

  • Każdy może sam sprawdzić loty kursowe i porównać z tym co widzi szczególnie w wolne dni od pracy..Dlaczego wtedy macie kaszel szczypanie oczu i nadmierne pocenie ?

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.