A. Merkel: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’ Jesteś Gotów do przekazania suwerenności Polski?

,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’

Angela Merkel.

,,Niemcy powinno się bombardować, co pięćdziesiąt lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny.’’

Winston Churchill.

,,Dajcie Polakom rządzić, a stworzą najpotężniejsze imperium świata.’’

Otto Von Bismarck.

Czy Jesteś gotów oddać suwerenność Polski bliżej nieokreślonej instytucji? Możemy domniemać, iż chodzi o Unię Europejską, której serce prawne leży w Brukseli. Niemniej jednak należy zauważyć, iż największe wpływy w Unii Europejskiej posiadają Niemcy, do których dołączona została Francja. Jednak Francja używana jest w roli figuranta a nie pełnoprawnego wspólnika, bo i takiego sformułowania możemy użyć. Dlaczego wspólnika?

Tandem Niemcy- Francja dąży do zrealizowania planu irracjonalnej globalizacji Europy, siły stojące za politykami tych dwóch krajów chcą za wszelką cenę powołać do istnienia Stany Zjednoczone Europy. Wypowiedz kanclerz Niemiec nie pozostawia złudzeń w tej materii: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’Czas przejrzeć na oczy, to już ostatni moment, aby zrozumieć, że pod pozorem wolności niszczy się kraje narodowe, walczy się z patriotyzmem, historią, kulturą, robi się wszystko, co tylko możliwe by pogrzebać prawdę. Jaka jest prawda?

Zawsze w historii było tak, że gdy Niemcy i Rosja zaczynały się dogadywać (nord stream 2), wówczas bardzo źle działo się dla Polski oraz mieszkańców Starego Kontynentu.Obecnie Niemcy i Rosja idą ramię w ramię ku nadciągającej przyszłości, dodatkowo Unia Europejska przeradza się coraz mocniej w geopolityczną hybrydę, która pozbawi suwerenności wolne narody Europy. A zatem, raz jeszcze zadajemy to pytanie. Czy Jesteś gotów Drogi Czytelniku oddać suwerenność Polski Brukseli czy też w domyśle Berlinowi?

Z czym mamy obecnie do czynienia w Europie? Mamy do czynienia z otwartą wojną cywilizacyjną. Starcia na ulicach Francji, żandarmeria wojskowa zostaje wysłana do tłumienia protestów zwykłych obywateli, którzy domagają się sprawiedliwości. Jaka to sprawiedliwość? Europa została w sposób świadomy poddana eksterminacji w myśl idei mówiącej, że na gruzach starej cywilizacji zostanie zbudowana nowa cywilizacja bez narodowych państw, pamięci i z zakłamaną historią. A zatem raz jeszcze należy zadać pytanie, o jaką sprawiedliwość walczą zwykli obywatele?

Otóż Europa obumiera, zostaje zalana przez falę islamu. Nielegalni imigranci otrzymują zasiłki, tworzą getta, nie asymilują się a mimo to żyją na koszt Europejczyków. Tak na dłuższy okres czasu się po prostu nie da, finansowo dany kraj upadnie. Co zatem robi rząd, w tym przypadku Francja? Podnoszone są wszelkie możliwe podatki tak, aby wydrzeć od obywateli kolejne miliardy i przeznaczyć je na nielegalnych uchodźców, którzy z kolei są potrzebni elitom Brukselskim.

Do czego są potrzebni? Podstawową rolą fali imigracji jest wymieszanie kulturowe a następnie zniszczenie państw narodowych jak Polska czy Węgry, co pozwoli bezboleśnie i szybko powołać do istnienia Stany Zjednoczone Europy. A zatem, po raz kolejny, pytamy Ciebie, Drogi Czytelniku, czy Jesteś gotów zrzec się suwerenności Polski? Dziś toczy się wojna, linia frontu przebiega pomiędzy elitami Europejskimi, bogatymi rodami i wszystkimi, którzy otaczają kręgi władzy i czerpią z nich profity a zwykłymi obywatelami, którzy nie godzą się na wytyczne Brukseli. Po której Ty staniesz stronie?

,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Nie oszukujmy się, zdanie wypowiedziane przez kanclerz Merkel: ,,Dziś państwa narodowe powinny być gotowe do przekazania suwerenności.’’ Należy oprawić w ramkę i powiesić na ścianie tak by każdy mógł codziennie spoglądać na przesłanie płynące z niego. Otóż taka będzie polityka elit w najbliższych latach, dochodzi do decydującego starcia pomiędzy wolnością a zniewoleniem. Bez względu na to, co będą mówić media głównego nurtu, media, które w znacznej mierze są własnością ludzi czerpiących profity z przebywania w obrębie kręgów władzy w Brukseli.

Media, które będą interpretować rzeczywistość w taki sposób, w jaki zostanie im to nakazane, pamiętajmy, że gra toczy się o zniszczenie państwa i powołanie hybrydy Stanów Zjednoczonych Europy. To straszna wizja, jeżeli jeszcze dołączymy do tego plany powołania do istnienia armii Europejskiej, a w domyśle likwidacji armii poszczególnych krajów. A zatem Drogi Czytelniku, czy Jesteś gotów zrzec się suwerenności Polski oraz poddania naszej Ojczyzny procesowi demilitaryzacji?

źródło: globalne-archiwum.pl

Zobacz komentarze (1)

  • O czym tu dyskutować??! Mojego dziecka nie ma tu już dawno. Wyjechało do UK... Traktat "brexitowy" uzgodniony. W razie czego pół angielskie wnuki zaopiekują się dziadkami... W słynnym referendum moje głosowanie było na "NIE"!! Jasne było dla mnie, że "stryjek zamieni siekierkę na kijek"! Ruskich na Szwabasów! Nieufność do tych nacji została mi dana przez przodków, razem z mlekiem matki. A wszelkie zło tego świata wykluło się we wrześniu 1792 roku razem z komuną paryską. W tych trzech nacjach wzięły górę wszystkie najgorsze instynkty gatunku ludzkiego i "ludzie ludziom zgotowali ten los", najokrutniejszy pod słońcem... Masowe ludobójstwo! A teraz próbują. Jak nie kijem, to marchewką. Zdecydowanie wolę amerykańskie wojska i polską obronę terytorialną w ramach ONZ, od "stanówzjednoczonycheuropy". A kysz maro przebrzydła...

This website uses cookies.