,,Niemcy i Rosja podzielą ukraińskie terytorium, taki będzie koniec dzisiejszej Ukrainy”

Nowy twór państwowy, który powinien stać się częścią Unii Europejskiej, pojawi się na Ukrainie, uważa przywódca partii LDPR Władimir Żyrinowski. W ten sposób skomentował ewentualne rozwiązanie konfliktu w Donbasie.


Polityk zaznaczył, że Kijów przy wsparciu Stanów Zjednoczonych rozpocznie akcję militarną, niszcząc siły oporu DRL i ŁRL, i dostanie się do granicy z Rosją. W rezultacie ukraińska armia, w obronie której wystąpią Niemcy, zostanie rozgromiona, uważa Żyrinowski.

Następnie Berlin i Moskwa podzielą terytorium Ukrainy: jej zachodnia część, w tym Lwów, Łuck, Tarnopol, Iwano-Frankiwsk i Rowno, stworzy państwo Galicję, która stanie się częścią NATO i UE. Reszta kraju przypadnie Federacji Rosyjskiej.

„Taki będzie koniec dzisiejszej Ukrainy” — podsumował parlamentarzysta w wywiadzie dla FAN.

Wcześniej News.ru pisał, że po zerwaniu Traktatu Przyjaźni Ukrainy i Rosji nastąpi zerwanie stosunków dyplomatycznych między krajami. Przy tym jest to najbardziej optymalny scenariusz podyktowany „zdrowym rozsądkiem i interesami narodowymi” — uważa Arsenij Jaceniuk, przywódca „Frontu Ludowego”.

źródło: pl.sputniknews.com

Zobacz komentarze (3)

  • Putin BOHATEREM! Najwyzszy czas wziasc pod kontrole faszystow UPA i innej swoloczy ukrainskiej zanim zaczna mordowac znowusz. Ukraina moze zniszczyc Europe! Brawo PUTIN! OGNIEM I MIECZEM !!!!!!!!!!!!!

  • Oj Żyrinowski, już Polsce proponował rozbiór i Białorusi i Żydom, a teraz Niemcom i nikt nie chce.
    A Rosja za słabiutka żeby chapnąć sama.
    Boją się o te granice jak by to o nich chodziło, a USA robi na Ukrainie bazę na CHRL.
    Wystarczy żeby Ukraina odebrała swój kawałek ziemi i carowi w Rosji spadnie głowa i dlatego taki strach jest.

  • BREDNIE.Pedowordpresowicze-zoofilowicze,czas plonac......na roznie.Jak Prosieta.Kiedy se Czipa trzasnieciekaganiec,smycz,by was wyprowadzac,jak nalezy za chabete na spacer,po prosiakowemu?

This website uses cookies.