sponsorowane...

Naukowcy NASA giną: 74 naukowców z NASA zabitych w ciągu dwóch lat!

Tajemnicza śmierć naukowców NASA

Przypadek? W ciągu dwóch lat  74 naukowców z NASA straciło życie w dziwnych okolicznościach.

Behar był wybitnym naukowcem, który znalazł dowód na obecność wody na Czerwonej Planecie . Poza tym miał sporo doświadczenia w lataniu, co czyni ten wypadek jeszcze bardziej intrygującym. W rzeczywistości było 74 naukowców z NASA, którzy niedawno zmarli przez przypadek lub samobójstwo. Ta liczba wywołała wiele pytań wśród społeczeństwa na temat prawdziwej przyczyny ich śmierci.

Ich cechą wspólną było to, że wszyscy byli wybitnymi inżynierami lub ekspertami medycznymi i wszyscy stracili życie w wątpliwych sytuacjach.

Aby wspomnieć o niektórych z 74 naukowców z NASA, którzy stracili życie – lekarz Melissa Ketunuti,  specjalizująca się w chorobach nowotworowych, która została znaleziona spalona żywcem w jej domu, tak jak Glenn Thomas i Joep Lange, którzy byli na pokładzie MH17, kiedy maszyna została zestrzelona . Thomas i Lange byli już w drodze, aby wygłosić mowę na temat Eboli i AIDS, ale zostali zabici, zanim zdążyli przybyć na miejsce.

MH17

Czarne skrzynki pokazują, że katastrofa została spowodowana przez rakietę
Czarne skrzynki pokazują, że katastrofa została spowodowana przez rakietę.

Spośród wszystkich naukowców uznanych za zmarłych, najbardziej kontrowersyjną i tragiczną utratą życia była śmierć inżyniera elektryka Shane Truman Todda w 2012 roku. Jego ciało zostało pozostawione w kostnicy w Singapurze.

W tym czasie Truman opracowywał wyjątkową maszynę dla Chin, o której mówiono, że jest bronią do obrony. Jego rodzina doniosła, że ​​Shane martwił się o swoje życie, ponieważ to, co robił, narażało na szwank bezpieczeństwo USA.

Chciał rzucić pracę i chciał wrócić do domu, ale ostatniego dnia w pracy zmarł. Jego rodzina żądała odpowiedzi, a nawet stworzyła kampanię, aby dowiedzieć się prawdy. Mimo że chińscy urzędnicy obiecali rozwiązać kwestię morderstwa lub samobójstwa, nigdy świat nie usłyszał właściwej odpowiedzi.

To tylko niewielka część całej zagadki 74 naukowców z NASA, którzy niestety nie żyją.

Biorąc pod uwagę, że ci ludzie są czołowymi ekspertami w wielu dominujących dziedzinach na świecie, pozostaje tylko zadać sobie pytanie: czy ich strata była tylko tragicznym losem? Czy to ma związek z czymś, o czym wiedzieli, więc ich usta musiały zostać zamknięte?

Podejrzewa się, że nie jest to kolejne zwykłe pechowe zjawisko. Ci ludzie wiedzieli o czymś, czego rząd nie chciał ujawnić.

Co myślisz? Czy ta duża liczba może być kolejnym zbiegiem okoliczności, czy ktoś chce, żebyśmy nie dowiedzieli się , tego co oni wiedzieli? Obejrzyj wideo, aby uzyskać dalsze dowody.

W filmie można włączyć napisy PL

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA

śmierć naukowców z NASA


POLECANE PRZEZ GOOGLE

26 Comments

 1. Behar zmarł w 2015.
  W tym wpisie wspomniano o 5 osobach które zmarły w przeciągu 4 lat. Czemu tytuł mówi o 74 w przeciągu 2 lat?

 2. google – ” Sensacyjny raport NASA! Zmianę klimatu powoduje orbita słoneczna Ziemi, a nie działalność człowieka “

 3. Fakt ,że giną naukowcy nie jest niczym nowym ! W Ameryce giną ludzie i będą ginąć bo tam jest taka demokracja tylko na pokaż ! Rozwinięte służby państwa, które jak macki objęły kraj w swoim śmiertelnym uścisku ! Ten kraj to koń napędowy syjonizmu totalitarnego ! Zginął Prezydent Kennedy i giną wynalazcy ,lekarze i Ci co by pchnęli naukę i świat do przodu w celu pokonania chorób cywilizacyjnych ! Komu zależy, aby banki zarabiały ogromne pieniądze na chorobach ? Komu zależy na eksploatacji paliw kopalnych . komu zależy na ukrywaniu nowych metod produkcji energii elektrycznej ? Dlaczego zgodnie z przysługującym mu prawem , nie mógł wprowadzić swojego dolara srebrnego ? Komu pokrzyżowałoby szyki w finansach? Dlaczego rozwalono wieże Trade Word Center a wszyscy dziennikarze śledczy ,co przedstawili inne przyczyny tej strasznej katastrofy niż oficjalny raport ,musieli zginąć w niewyjaśnionych okolicznościach ! Dalej gdy prześledzi się wszystkie katastrofy i wypowie się słowo terroryzm ,to sprawca zawsze pozostaje w cieniu ten sam ,który macza swe brudne palce w każdej prawie sprawie !

 4. Najlepszym dowodem dla was byłoby usłyszeć to w TVN News. Wtedy byłoby wszystko jasne i klarowne.
  Tego trzeba samemu szukać i cegiełka do cegiełki.
  Z tym tematem jak i z podobnymi nie jest tak łatwo. Trzeba chcieć poznać prawdę i włożyć w to prace.
  Pozdrawiam.

 5. Najlepsze dowody dla was byłyby jak byście usłyszeli to w TVN News. To trzeba samemu szukać i cegiełka do cegiełki.
  Żal mi was i mam nadzieje ze się obudzicie.
  Pozdrawiam.

 6. Ile można kłamać na temat czegoś czego nie ma, człowiek potrafi kłamać tylko do pewnego momentu, potem chce się wyłamać, bo gdzieś tam w środku gryzie go sumienie. Zapytacie kłamać na temat czego ? Tego, że jedyny kosmos jaki istnieje to w głowach większości ludzi, w studiach filmowych grafików komputerowych, tudzież basenach. Chcecie wiedzieć dlaczego zginęli ? proszę bardzo https://www.youtube.com/watch?v=MssKf0sQfsc

 7. W USA trwa wojna wewnętrzna. Głównym zajęciem Waszyngtonu jest bombardowanie “katastrofami naturalnymi” pozostałych stanów USA, aby zająć ludzi. Zaczęło się na zewnątrz tj. od wysadzania elektrowni atomowych Ruskom i Japończykom, poszły trzęsienia ziemi na Jugosławię, ale teraz amerykanie walą już głównie po sobie.
  Najpierw Haiti i Jamajka, bo chciały niepodległości od WASP-ów, potem Nowy Orelean czyli huragan Katarina i wysadzenie wałów przeciwpowodziowych przez US Army, aby zatopić opozycję konfederacką konkurencyjną do Waszyngtonu. Później na celownik poszły stany USA przy zatoce kubańskiej (mega-wyciek ropy, wysyp sztucznych tornad, , zmienna pogoda, Irma, itd.). Ostatnio spalili z nieba Kalifornię plazmą.
  Te amerykańskie geria-tryki musi być strasznie słabo umocowane skoro walą katastrofami po swoich najbogatszych stanach, aby utrzymać się przy władzy.
  I oczywiście nie omieszkają pochwalić się swoją kontrolą chciwych żydków, zawsze dostępnych, dyspozycyjnych do nienawidzenia, chazarskich “panów Ziemi”. Choć po prawdzie to żyjących gościnnie na skrawku dawnego państwa krzyżowców, a nad nimi ten sam miecz Demoklesa tj. miliony wrogów wokół, którego opadniecie powstrzymuje jedynie USA i “jankeskie” wojny. Zatem już wiemy kto się kryje za tymi jankeskimi katastrofami, które wrzą pod pokrywką korporacyjnych massmediów. Żydzi zakończyli nadgniły Babilon (otwarcie wrót podczas oblężenia Cyrusa), zakończyli Rzym (zabójstwo Juliusza Cezara pod pretekstem darowania Bawarii Lestkowi, królowi Lachów), a teraz kończą amerykańskie imperium, od środka. Oczywiście, Żydów traktujemy tu jak dobroczyńców, tj. jak zesłaną przez Boga gąbkę, która wciąga zło tubylców i nie pozwala rozlewać się zakażeniu, a rozprawianie o brzydocie tej gąbki traktujemy jako element tego samego procesu, co prawda widocznego tylko dla tych, co mają ogląd na przekształcanie się alternatyw światów (docelowo w Królestwo Niebieskie). No ale do tematu..
  Te wszystkie końco-światowe produkcje internetowe (z wyjątkiem ćwiczeń dla skoczków między-wymiarowych) to pokłosie szoł-biznesowe wojny wewnętrznej na katastrofy (prowadzonej głównie w tzw. “USA” – czyli w światach wtórnych wobec świata Ba) przez ośrodki dwóch władz (nawiasem, które np. w gadziej, ciągle wieszającej się gierce Wiedźmin 3 zostały pokazane jako konflikt między elfami Sidhe i elfami Elle). Po naszemu ten konflikt możemy rozumieć jako zawłaszczanie widowiska światowego przed dwa masońskie bieguny: z jednej strony eugeników tj. pacynek sitów, “prawdziwych dzieci ziemi”, “trzech nóg”, try-główa, itd, tj. przedstawicieli prymatu czystości genetycznej Marsjan (w dalszym widoku pracujących na podtrzymanie płodozmianu planet wewnętrznych), a z drugiej pacynek (upadłych) strażników ziemi (i ich bagażu potrzebnego do uzasadniania bycia potrzebnym czyli tych których strażnicy pilnują tj. “bogów”- jinów i innych lewaków, mieszańców, przybyszy, których demoniczną naturę najlepiej chyba opisał Stanisław Lem ilustrując historię pewnego świata, w którym po okresie dowolności formy fizycznej, została zakazana forma ludzka, kształtując tym samym ich antyludzki -antyboski charakter). Chyba nikogo nie trzeba namawiać do dojrzenia fabularnego rysu tego konfliktu. Zawłaszczenie widowiska, jak zła gra, próbuje zmusić do wyboru między złym i złym, takie tam gadziejskie sztuczki.

 8. Promień śmierci 1mm szaleństwa energia magnetyczna dąży do środka jądra oddziałuje przy tym na materie ludziom pali organy organoleptyczna sprawa a ufo sie nie kradnie jak nie umie sie nim latać mistrzowie plazma nie kopie ona zabija od środka

 9. CZŁOWIEK NIE ZBADA DO KOŃCA, JAKIE PROCESY ZACHODZĄ W KOSMOSIE. MOŻEMY TWORZYĆ PRZYPUSZCZENIA, ALE NIC NIE JEST PEWNE NA 100 % . NATOMIAST FAKTYCZNIE CIEKAWE JEST TO, ŻE W TAK NIEWYJAŚNIONY SPOSÓB, GINIE W KRÓTKIM CZASIE 74 NAUKOWCÓW ? NAPRAWDĘ ZGINĘLI ? A MOŻE ICH LOS NIE JEST TAKI, JAKI PODAJĄ MEDIA ? WIĘKSZA CZĘŚĆ LUDZKOŚCI NIE MA POJĘCIA, CO SIĘ FAKTYCZNIE DZIEJE…

 10. Nie ma żadnego dowodu na obecność wody na Marsie. Ta wykryta woda to była tylko reklama do wchodzącego do kin filmu z Mattem Damonem “Marsjanin”.
  Ten rzekomo wybitny naukowiec był więc oszustem i łgarzem, i wcisnął gawiedzi jakiś kit jako dowód na istnienie wody.

 11. Jak ci naukowcy mogą wyjaśnić podróże w kosmos jeśli tam jest próżnia a statki kosmiczne to ledwie wydmuszki. Taka próżnia powoduje ściskanie, Żaden kombinezon tego nie wytrzyma. Dodatkowo nie odpali żaden silnik w próżni, nie wyzwoli też żadnego ciągu !. Czy mówimy o tych samych naukowcach z tej firmy którzy ponoć wysyłają statki kosmiczne w próżnie ?

  • ROZRYWANIE jak już…. mniejsze ciśnienie zasysa, większe gniecie.

   Materiały generalnie są MNIEJ ODPORNE na ROZRYWANIE niż ZGNIATANIE więc…

   • Każda nieszczelność w obiekcie znajdującym się w próżni jest jak przeciek w tamie, z tym iż nie każdy przeciek w tamie doprowadzi do jej zniszczenia ale nieszczelność w próżni już tak….

    Innym efektem jest WYRYWANIE CZĄSTEK MATERIAŁU stykającego się z próżnią czyli tzw SUBLIMACJA PRÓŻNIOWA… dlatego też w technice nie ma nigdy idealnej próżni bo zawsze przynajmniej trochę się “ze ścianek” naczynia atomów poodrywa…. a każdy taki wżer można traktować jako karb osłabiający w znaczącym stopniu wytrzymałość konstrukcji….

  • Tak, ziemia jest płaska i ma 4 tys lat. Nikt nie poleciał w kosmos bo go nie ma. Cała reszta światełek na niebie to hologram. A próżnia ściska…
   To udowadnia tylko jedno, szkolnictwo zawiodło na całej linii.

     • a osób z NASA które poniosły śmierć już jest wiele więcej bo napisałem o przedziale lat chyba 2012 – 2014 o ile pamiętam

     • Zginęły w dziwnych okolicznościach prawie wszystkie osoby biorące udział w produkcji filmu Kubricka o lądowaniu na księżycu, który to film był pokazywany gawiedzi jako rejestracja filmowa lądowania na księżycu. Kubrick też się bał o życie i dlatego emigrował do Wielkiej Brytanii. Zmarł podczas kręcenia filmu z Nicole Kidman i aktorka twierdzi, że został zamordowany, rozmawiała z nim kilka godzin przed jego śmiercią.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.