Mężczyzna zostaje uratowany przez swojego anioła stróża w Turcji

Dziwne wydarzenie miało miejsce w tureckim mieście Adana, kiedy właściciel sklepu o nazwie Serdar Binici’yi zamykał sklep w nocy.

Anioł stróż tajemnicze uratowanie

W filmie nagranym przez kamery monitoringu można zobaczyć niezidentyfikowanego mężczyznę idącego ulicą w kierunku Binici’yi stojącego przed jego sklepem. Kiedy nieznajomy przechodzi obok sklepu, podchodzi nieśmiało i obojętnie, stuka go w ramię i idzie dalej.

Zastanawiając się, kto go dotknął, Binici’yi odwraca się, ale widzi tylko białą furgonetkę przejeżdżającą ulicą. Nagle z tyłu pojazdu odrywa się i zostaje wystrzelono duża metalowa krata. Mężczyzna przykuca w ostatniej chwili, unikając w ten sposób prawdziwie tragicznego końca.

Po odzyskaniu świadomości Binici’yi rozgląda się po ulicy, najwyraźniej usiłując dowiedzieć się, kto ostrzegł go przed nieuchronnym niebezpieczeństwem, jednak nikogo nie było.

Wtedy postanowił sprawdzić zdjęcia z kamery monitoringu, aby wiedzieć, co się stało poprzedniej nocy. Binici’yi zrozumiał, że miało miejsce naprawdę cudowne spotkanie.

Anioł stróż

Binici’yi wyjaśnił, że kierowca furgonetki wrócił do sklepu, aby przeprosić za ten incydent, ale dziwny mężczyzna, który dotknął jego ramienia, po prostu zniknął bez śladu.

Chociaż jest prawdopodobne, że dziwne zdarzenie było tylko prostym zbiegiem okoliczności, jest wielu, którzy twierdzą, że Binici’yi został ocalony przez istotę anielską.

Wskazują na swobodę, z jaką mężczyzna zbliżył się do właściciela sklepu i jak nieznajomy mógł wiedzieć, że siatka zerwie się z furgonetki zaledwie kilka sekund później, ale jakoś wiedział, co wydarzy się za moment.

Dlatego uważa się, że tajemniczy człowiek był naprawdę aniołem stróżem, istotą duchową, która jest „przydzielona” do pomocy na różne sposoby ludziom na Ziemi.

Te duchowe istoty są zawsze z nami, aby nas chronić, szczególnie pojawiają się w naszym życiu w czasach zbliżających się problemów lub niebezpieczeństw, jak to miało miejsce w Turcji.

Ten incydent pokazał, że wszyscy mamy aniołów stróżów, ale przez większość czasu nie zwracamy na nie uwagi. To pokazuje nam, że powinniśmy być uważni i chętni do otrzymywania pomocy w naszym codziennym życiu, ponieważ może to uratować nasze życie.

Jaka jest twoja opinia na ten temat? Czy to była boska interwencja, czy po prostu niepokojący zbieg okoliczności? Obejrzyj poniższy film i zostaw nam swój komentarz poniżej.


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.