Melinda Gates publicznie naciska na globalną szczepionkę mając na sobie odwrócony krzyż

melinda gates odwrocony krzyz

Rzymskokatolicka Melinda Gates w wywiadzie dla USA Today mocno naciskała na globalną szczepionkę COVID-19, mając na szyi jasny i błyszczący krzyż do góry nogami.

Symbolika jest bardzo ważna dla grup takich jak Iluminaci, Nowy Porządek Świata i innych. Lubią odważnie pokazywać nam swoją prawdziwą przynależność. Wszystko to prowadzi nas do wywiadu, który USA Today przeprowadził z Melindą Gates, gdzie widzimy Melindę z odwróconym krzyżem zawieszonym na szyi. Kto lubi jeszcze nosić odwrócone krzyże? Sataniści, poganie, czarownice, czarnoksiężnicy, New Age, większość ludzi w Hollywood

Pierwsi chrześcijanie w pierwszym wieku nigdy nie używali krzyża jako znaku lub symbolu czegokolwiek, dlaczego? Ponieważ było to narzędzie śmierci Jezusa z Nazaretu. Krzyż jako symbolika pojawia się przez Rzymian około 325 r . Od tego momentu widać krzyże na wszystkim. Biblia mówi nam, że krzyż jest znakiem przekleństwa, a przeklęci ludzie na nich wiszą. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy, że Biblia chce znaku przekleństwa wiszącego na ich szyjach, a tym bardziej noszenia odwróconego krzyża, jak to robią poganie.

Dlaczego Melinda Gates zdecydowała się nosić odwrócony krzyż w telewizji krajowej? Wiemy, że chodziła do szkoły katolickiej, i że ona i Bill wychowali swoje dzieci na katolików. Ale kiedy spojrzysz na miliony dolarów, które przekazują Międzynarodowej Federacji Planowanego Rodzicielstwa (IPPF) – największej aborcyjnej organizacji na świecie, organizacji istniejącej po to, by zabijać dzieci w łonie matki, robi się trochę mętną katoliczką, delikatnie mówiąc.

loading...

Kościół rzymskokatolicki, uwielbia dziwną okultystyczną i pogańską symbolikę. Przez lata pokazywaliśmy wam Watykańską Salę Audiencyjną, która ma dokładnie taki kształt jak gigantyczny wąż i ma najdziwniejszy, najbardziej paskudny posąg, tuż za nim siedzi papież. Symbolika okultystyczna przenika Watykan w bardzo dużym stopniu. Melinda Gates jest katoliczką…

Melinda Gates o pandemii: „Nie mieliśmy przywództwa na poziomie krajowym… to chaos”

USA Today: Savannah Guthrie rozmawiała z Melindą Gates, która pracuje nad zwalczaniem pandemii poprzez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Mówi, że „jest kilku dobrych kandydatów” na wyprodukowanie szczepionki. Krytykuje również administrację Trumpa za reakcję na kryzys: „Nie mieliśmy przywództwa na szczeblu krajowym… to chaos – ostatecznym ratunkiem jest szczepionka…”.

Melinda Gates ma takie samo zdanie jak jej mąż Bill Gates odnośnie przyszłości. Nawołuje do globalnych szczepień i znakowania ludzi w celu powstrzymania pandemii koronawirusa jak i do depopulacji świata. Jedno twierdzenie wyklucza drugie chyba, że przymusowe szczepienia przyczynią się do wspomnianej depopulacji.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here