sponsorowane...

Łowca UFO podejrzewa NASA o tuszowanie baz obcych na Księżycu

baza obcych na ksiezycu

Podczas gdy Waring twierdził, że NASA celowo maskuje dowody wskazujące na istnienie życia pozaziemskiego i UFO, agencja kosmiczna twierdzi, że jego rzekome księżycowe odkrycie może w rzeczywistości być wyjaśnione przez dobrze znane zjawisko.

Łowca UFO Scott C. Waring ogłosił, że odkrył coś, co wygląda jak „obca struktura” podczas studiowania starego zdjęcia NASA z powierzchni Księżyca.

Jak wyjaśnił Waring w swoim blogu „UFO Sightings Daily”, struktura wydaje się być zlokalizowana w pobliżu krawędzi jednego z kraterów rozsianych po krajobrazie księżyca, dodając, że szacowany rozmiar rzekomego budynku jest „bliski 1,5-3 mil średnicy”.

„Struktura wygląda jak owalna kula z dwoma grubymi ramionami wychodzącymi z niej. Wydaje się również, że ma kilka anten lub cienkich struktur wychodzących z jej górnego środka. Połysk wskazuje, że jest to absolutnie metaliczna powierzchnia ”, napisał.

baza obcych na ksiezycu

Oskarżył także NASA o celowe zacieranie dowodów wskazujących na istnienie życia pozaziemskiego i UFO oraz poddanie społeczeństwa temu, co określił jako „manipulację umysłową”.

Jednak według Daily Express agencja kosmiczna zganiła roszczenia Waringa, przypisując jego wyniki do pareidolia.

„Pareidolia jest zjawiskiem psychologicznym, w którym ludzie widzą rozpoznawalne kształty w chmurach, formacjach skalnych lub innych niepowiązanych obiektach lub danych. Istnieje wiele przykładów tego zjawiska na Ziemi iw kosmosie ”, cytuje gazeta NASA.

Wcześniej w tym miesiącu Waring ogłosił, że znalazł „niesławną bazę ET w kraterze Zeemana” podczas badania map Google na powierzchni księżyca.

Łowca UFO twierdził, że wizerunek rzekomej bazy kosmicznej został „usunięty” przez Google, który, jak twierdzi, jest „100-procentowym dowodem, że Google współpracuje z rządem USA, aby ukryć istnienie obcego życia przed społeczeństwem”.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.