Koniec świata w 2018 roku. Wiadomo, co zniszczy ludzkość

W wielu przepowiedniach pojawia się ta sama data.

Lepiej nie planować urlopów na maj. I tak wszystkich ludzi może czekać wieczny odpoczynek. Jak podaje metro.co.uk, powołując się na wyznawców teorii spiskowych, wkrótce na niebie pojawi się mityczna planeta Nibiru. Do apokalipsy dojdzie 23 kwietnia. Księżyc, Słońce i Jupiter znajdą się wyjątkowej konfiguracji.

To jednak nie koniec atrakcji. Ziemian czeka jeszcze spotkanie z Antychrystem i wybuch III wojny światowej.

Przepowiednię oparto o fragment tekstu z Biblii. W Księdze Objawienia napisano, że na niebie pojawi się znak. Mowa jest o ciężarnej kobiecie ubranej w Słońce z Księżycem u stóp i koroną z 12 gwiazd nad głową. Dailymail.co.uk łączy to ze wspomnianym nietypowym położeniem ciał niebieskich, które będzie można obserwować 23 kwietnia.

Nibiru, NASA, Nostradamus

Głos w sprawie zabrał słynny chrześcijański numerolog David Meade. Już kilkukrotnie wyznaczał datę apokalipsy, ale jak na razie Ziemia nadal się kręci. Tym razem Meade twierdzi, że koniec świata nastąpi w kwietniu 2018 roku. Ostrzega również, że zniknie Kościół.

Czy planeta Nibiru istnieje? NASA twierdzi, że nie. Nigdy nie zauważono Planety X przez teleskop, naukowcy nie znaleźli dowodów na jej istnieje. Astronomowie twierdzą, że gdyby rzeczywiście istniała i miała doprowadzić do zagłady Ziemian, od lat byłaby widoczna na niebie gołym okiem.

Nie tylko Meade uważa, że koniec świata nastąpi w 2018 roku. Jak podaje express.co.uk, taką datę apokalipsy wyznaczył również Nostradamus w 1555 roku w swoich przepowiedniach. Rozstąpi się niebo, Ziemia będzie się trząść, a powierzchnia planety zostanie spalona.

(Zaleca się włączenie napisów PL)

źródło: planeta.fm

Zobacz komentarze (2)

  • 201 państw z 7 miliardami ludzi na całym świecie czeka aż mała grupa osób wymyśli jakaś wojnę światową.
    Nawet gdyby ta wojna pogrążyła by 50 % państw czyli 3.5 miliarda ludzi to kolejne 3.5 miliarda prawdopodobnie by o wojnie nic nie wiedziała.
    Bądźmy realistami. Wojna w naszych czasach jest niemożliwa do zrealizowania.

This website uses cookies.