Każdy kto zaprzecza skorumpowanemu przez komunistów WHO narusza zasady YouTube i Google

Rośnie ilość dowodów naukowych łącząca technologię 5G ze zwiększonym nasileniem objawów koronawirusa Wuhana (COVID-19), chociaż YouTube nie chce, abyś o tym wiedział.

Platforma wideo należąca do Google, od lat cenzurująca informacje, które uważa za niegodne rozważenia, twierdzi, że wszelkie zarzuty dotyczące technologii 5G i  koronawirusa Wuhana (COVID-19) są „teorią spiskową” i naruszają wytyczne platformy .

Nawet kwestionowanie jakiejkolwiek informacji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), nie jest już zgodne z „wytycznymi społeczności YouTube”, które nakazują całkowite posłuszeństwo WHO.

Niedozwolone jest także kwestionowanie ani wypowiadanie się negując powagę sytuacji koronawirusa Wuhan (COVID-19).

Teraz wszelkie treści, które kwestionują istnienie  COVID-19, lub różnią się z opisem WHO i lokalnych organów ds. Zdrowia, naruszają zasady YouTube”, powiedział rzecznik firmy w ostatnim oświadczeniu.

„Obejmuje to teorie spiskowe, które twierdzą, że objawy są spowodowane przez 5G”.

Według YouTube cokolwiek innego niż to, co WHO mówi na temat koronawirusa Wuhan (COVID-19), jest „bezpodstawne z medycznego punktu widzenia” i dlatego nie jest to dozwolone na platformie YouTube.

YouTube samo sobie zaprzecza

YouTube niedawno nakręcił film z Davidem Icke, który uważa, że ​​5G jest częścią znacznie większego globalnego spisku mającego na celu przejęcie społeczeństwa i kontrolowanie ludzkości. Icke rozmawiał o tym, jak ludzie w Europie niszczą teraz wieże 5G oraz, że coraz więcej osób na całym świecie jest przeciwnych instalowaniu tych instalacji.

Nie ma znaczenia, czy twierdzenia Icke są w pełni prawdziwe, częściowo prawdziwe, czy też nie. Niepokojące jest to, że YouTube ponownie zabrało się za śledzenie wszystkich treści, które nie powracają do oficjalnej narracji rządowej na dany temat, w tym przypadku koronawirusa Wuhana (COVID-19).

Takie zachowanie jest właśnie powodem, dla którego stworzyliśmy platformę Brighteon.com, która istnieje jako darmowa alternatywa dla YouTube. Nie znajdziesz tam cenzury treści, która dotyczy bardzo realnych zagrożeń dla zdrowia związanych z technologią 5G.

5G wykorzystuje intensywne promieniowanie o fali milimetrowej do zapewnienia zasięgu, a ten rodzaj promieniowania nie wpływa dobrze na ludzki organizm.


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.