Kanadyjscy urzędnicy wzywają do wycofania 5G. Rząd zaniepokojony bezpieczeństwem ludzi

5g apokalipsa

Sprzeciw wobec 5G przybiera na sile NA CAŁYM ŚWIECIE. Miasta i kraje podjęły działania mające na celu zakazanie, opóźnianie, zatrzymywanie i ograniczanie instalacji, a także wydawanie zgód na instalację nadajników.

Od 2017 r. Lekarze i naukowcy domagają się wstrzymania budowy sieci 5G na Ziemi, jak również w kosmosie. Od 2018 r. Odnotowano przypadki zachorowań u ludzi i zwierząt spowodowane włączeniem 5G.

Nie ma wątpliwości, że inne źródła promieniowania bezprzewodowego i elektromagnetycznego (inaczej ElektroSmog) powodują problemy biologiczne i środowiskowe. Badacze ciągle ostrzegają, że dodanie 5G do już niebezpiecznych poziomów „Electrosmog” to przepis na katastrofę.

loading...

Wyrazy uznania dla tych kanadyjskich urzędników za zaprzestanie instalacji 5G a także i poruszenie ważnych obaw dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa.

List rządu Kanady do obywateli:

Rząd kanady zrobi wszystko by cofnąć podpisane umowy dotyczące 5G oraz zaangażuje się w dalsze badania naukowe sprawdzające, czy obawy dotyczące zdrowia związane z technologią bezprzewodową są aktualne.

W maju 2019 r. rząd otrzymała raport na temat problemów zdrowotnych 5G, wraz z załącznikami, które mówiły o nowej szkodliwej częstotliwości.

1 Comment

  1. To chyba jakas pomylka lub manipulacja….poniewaz w Canadzie juz sa poinstalowane maszty 5G i beda dalej sukcesywnie instalowane.Nigdzie nie bylo zadnego listu Rzadu do obywateli Canady…..nie wiem skad ta zamieszczona tutaj informacja….ale niezgodna ze stanem faktycznym…

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here