sponsorowane...

ANALIZA KORONAWIRUSA: Umierają ludzie posiadający 1 lub więcej z tych 3 chorób

H1N1

Jest to analiza oparta na bieżącej wiedzy a nie na podstawie opublikowanych badań. Na podstawie wszystkiego, co wiemy, na danych, które zebraliśmy do tej pory. Znaczna większość ludzi umierających na koronawirusa ma jedną lub więcej z następujących chorób:

1) Przewlekły niedobór cynku, często wynikający z nadmiernego spożycia przetworzonej żywności pozbawionej składników mineralnych.

2) Nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi).

3) Przyjmuje leki na receptę (w szczególności leków na nadciśnienie)

Bardzo często nadciśnienie ma związek ze śmiercią spowodowaną infekcją koronawirusa. 2 tygodnie temu Bloomberg.news opublikował artykuł zatytułowany: „ Najlepszy lekarz koronawirusa w Wuhan mówi, że nadciśnienie jest poważnym ryzykiem śmierci ”:

Według jednego z najlepszych chińskich lekarzy intensywnej terapii, który leczył pacjentów w stanie krytycznym od połowy stycznia, informuje, iż pacjenci z nadciśnieniem wydają się być bardziej narażeni na śmierć z powodu koronawirusa.

Prawie połowa ofiar miała nadciśnienie

Według American Heart Association w Stanach Zjednoczonych około 100 milionów Amerykanów ma wysokie ciśnienie krwi. Zdecydowana większość tych ludzi „leczy” swoje objawy za pomocą leków na nadciśnienie krwi. (To oczywiście oszustwo medyczne, ponieważ leki tak naprawdę nie „leczą” wysokiego ciśnienia krwi. Zamiast tego maskują objawy, by stworzyć iluzję poprawy zdrowia.)

Amerykanie przyjmują więcej leków niż jakikolwiek inny kraj na świecie i to jest jeden z powodów, dla których uważamy, że śmiertelność przypadków w USA może być znacznie wyższa niż średnia światowa.

Niedobory cynku pozwalają koronawirusowi na szybką replikację w organizmie

Wiemy również, że niedobór cynku stwarza środowisko przyjazne koronirirusowi na bardzo szybką replikację. Badanie opublikowane w czasopiśmie medycznym PLoS wykazało, że cynk „hamuje aktywność polimerazy RNA koronawirusa in vitro”. Oznacza to, że cynk blokuje mechanizm replikacji wirusa .

Co więcej, objawy COVID-19 wydają się być prawie dokładnie takie same jak objawy niedoboru cynku. Wskazał na to Bill Sardi, który opublikował tabelę z listą objawów .

Niedobór cynku wyjaśnia również, dlaczego tak wielu młodszych sportowców umiera z powodu infekcji koronawirusem: intensywne ćwiczenia powodują utratę cynku poprzez pocenie się.

Niedobór cynku jest w rzeczywistości jednym z największych dochodów finansowych koncernów farmaceutycznych, ponieważ niski poziom cynku powoduje objawy, które zdiagnozowano jako cukrzycę i inne choroby. Jak wyjaśniono w Prevention.com:

Niedobór cynku wiąże się z wieloma chorobami, takimi jak cukrzyca, miażdżyca, choroba Alzheimera, zaburzenia neurologiczne, choroby autoimmunologiczne i inne. Cynk wzmacnia układ odpornościowy i odpowiada za zdrowe namnażanie komórek. Dr Prasad twierdzi, że gdy nie ma go dość, organizm nie jest w stanie walczyć ze szkodliwymi wolnymi rodnikami i gwałtownymi zapaleniami, czyli dwoma czynnikami ryzyka związanymi z chorobami przewlekłymi.

Inne objawy niedoboru cynku to powolne gojenie się ran, zaburzenia skóry, łysienie, słabe widzenie, a nawet problemy ze słuchem lub węchem. W szczególności zainfekowani COVID-19 mówią, że niemal całkowicie tracą węch.

Wiele leków zabija w ludzkim ciele cynk, co stwarza zwiększoną podatność na koronawirusa u osób przyjmujących leki na receptę.

Toksyczność leków ma wpływ na wysokie ciśnienie krwi

Samo wysokie ciśnienie krwi jest czynnikiem ryzyka zwiększonej liczby ofiar śmiertelnych z powodu koronawirusa, a same leki na nadciśnienie dodatkowo zwiększają ryzyko śmierci pacjenta. Nawet główne źródła wiadomości o medycynie, takie jak Medical News Today, otwarcie piszą o toksyczności i ryzyku śmierci z powodu leków na ciśnienie krwi:

Naukowcy z Intermountain Medical Center Heart Institute w Salt Lake City w stanie UT stwierdzili, że osoby z nadciśnieniem, które stosowały leki alfa i alfa-2 w celu kontrolowania swojego ciśnienia krwi, wykazywały wzrost ciśnienia krwi, co zwiększa ryzyko śmierci.

Dr Brian Clements, główny autor badania, zaprezentował niedawno swoje odkrycia na sesjach naukowych American College of Cardiology (ACC) 2018 w Orlando w stanie Floryda.

Według nowego badania przeprowadzonego przez dr Clementsa i współpracowników, niektóre rodzaje leków stosowanych w celu obniżenia ciśnienia krwi mogą przyczyniać się do śmiertelności na koronawirusa.

Oczywiście istnieją znacznie bezpieczniejsze alternatywy dla naturalnego obniżenia ciśnienia krwi. Wykazano, że potas obniża ciśnienie krwi bezpieczniej niż leki na receptę, a nawet kakao (czekolada) obniża ciśnienie krwi lepiej niż te leki.

Jednak leki na nadciśnienie są szeroko przepisywane, ponieważ generują zyski dla wielu firm i korporacji.

Podsumowanie: Jeśli nie masz wysokiego ciśnienia krwi, niedoboru cynku lub nie przyjmujesz leków na nadciśnienie krwi, ryzyko śmierci z powodu koronawirusa jest wyjątkowo małe

Jesteśmy przekonani, że w miarę pojawiania się większej ilości danych, udowodnią one, że ogromna większość zgonów na koronawirusa ma miejsce u osób z tymi trzema podstawowymi przyczynami, z których jedną jest niedobór cynku, którym można leczyć i poprawiać swoje zdrowie za grosze.

Chociaż istnieją inne czynniki współistniejące – takie jak cukrzyca, udar i choroba niedokrwienia serca – to jednak najpowszechniejszymi czynnikami są wysokie ciśnienie krwi (nadciśnienie) i niedobór cynku.

A jednak koncerny farmaceutyczne kontrolujące placówki medyczne muszą zarabiać , co oznacza, że ​​nigdy nie usłyszysz ani słowa o cynku ani o niebezpieczeństwach związanych z lekami na ciśnienie krwi.

W rzeczywistości koronawirusa można dokładnie opisać jako wirus, który zabija tylko osoby uzależnione od środków farmaceutycznych lub źle odżywiające się. Żaden rząd nie będzie zachęcał obywateli do przyjmowania suplementów diety lub witamin ponieważ nie wzbogaci to korporacji farmaceutycznych.

Żaden rząd na świecie nie zaleca zażywania cynku, witaminy C, magnezu ani zdrowego trybu życia. Bez jednego wyjątku każdy rząd na świecie sprzedaje (nieistniejące) szczepionki i leki na receptę jako jedyne możliwe leczenie chorób.

Wszystkie śmierci, które mają teraz miejsce, są w rzeczywistości śmiercią ignorancji a nie śmiercią spowodowaną przez samego koronawirusa. To brak wiedzy i szalony poziom cenzury zabijają teraz ludzkość.

Ale oczywiście nie tego chcą elity. Chcą masowych śmierci, zniszczenia gospodarek, depopulacji, zniewolenia i powszechnego ludzkiego cierpienia. I trzymają szczepionkę jak marchewkę na patyku, mając nadzieję, że przetrwasz miesiące brutalnych blokad w nadziei, że pewnego dnia zostanie ci zaoferowane „lekarstwo na koronawirusa w postaci szczepionki”, która, nawiasem mówiąc, prawdopodobnie Cię zabije.

Ten dzień już wkrótce nadejdzie. Możesz być pewny.

Właśnie dlatego wszyscy musimy rozpowszechniać informacje o tym… abyśmy mogli pokonać tego wirusa, zanim szczepionka powstanie . W ten sposób nie dopuścimy przemysłów szczepionkowych do spełnienia ich oczekiwanego scenariusza „wybawiciela”, w którym mogą wprowadzić szczepionkę.  W wielu krajach infekcje już zanikają, a oni będą  twierdzić, że „szczepionki uratowały ludzkość”.

W końcu zastosowali tę samą sztuczkę w przypadku polio, a większość żyjących obecnie lekarzy i naukowców nadal wierzy w propagandę szczepionki przeciwko polio.

Nasz świat wciąż żyje pod tyranią koncernów farmaceutycznych i to jest prawdziwy powód, dla którego dziesiątki tysięcy umiera teraz z powodu koronawirusa.

Może nadszedł czas, aby ludzkość wybrała inną przyszłość dla zmiany tego.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

2 Comments

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.