III wojna światowa zacznie się wkrótce w Rosji

68

III wojna światowa… Astrolodzy, jasnowidze i media znów nie mają dla nas dobrych wiadomości. Najbliższe miesiące i lata będą czasem destabilizacji oraz eskalacji konfliktów. Tragiczne w skutkach klęski żywiołowe staną się chlebem powszednim, a świat pozna kolejnych tyranów. Niestety, w powietrzu wciąż wisi także III wojna światowa. Wiele wskazuje na to, że rozpocznie się ona w czasie trwania najbliższych Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w rosyjskim kurorcie Soczi.

O nadchodzących czasach niczego dobrego powiedzieć się nie da – wynika z analiz ekspertów, którzy licznie zgromadzili się na forum, które odbyło się 24 marca 2013 roku. Wśród astrologów, parapsychologów i szamanów, którzy dzielili się swoimi przewidywaniami dominował posępny nastrój.

Trudno się temu zresztą dziwić, skoro czasy pokoju i dobrobytu mamy już podobno za sobą. Niemal tradycyjnie już, najczarniejszy scenariusz na nadchodzące lata zarysował szanowany rosyjski astrolog Paweł Globa, który znany jest ze swoich interpretacji przepowiedni Nostradamusa. Stwierdził on, że ten rok pod względem nagromadzenia się niekorzystnych czynników decydujących o jego fatalnym przebiegu porównać można do 1939 r., kiedy to świat został dotknięty brzemieniem II wojny światowej.

Podobnie ma być i w tym roku. Globa przewiduje, że wiele zakątków świata zostanie ogarniętych konfliktem, a do rejonów świata wolnych od rozlewu krwi będzie należeć m.in.: Rosja.

„W tym roku na świecie toczyć się będą wojny, ale w naszym kraju wszystko będzie w porządku. Z wyjątkiem lata, kiedy będzie naprawdę ciężko” – powiedział Paweł Globa. „Wówczas, w czerwcu i lipcu, mieć będą miejsce trzy zaćmienia jedno po drugim. W tym roku będzie łącznie sześć zaćmień. Tak katastroficzny rok jak ten miał po raz ostatni miejsce 20 lat temu, kiedy upadł Związek Radziecki”.

III wojna światowa Rosja

III wojna światowa

Snując niektóre prognozy Globa wchodzi w szczegóły. Jego zdaniem, 10 grudnia podczas ostatniego zaćmienia, rozgorzeje konflikt zbrojny na Bałkanach. Do poważnego incydentu może dojść także podczas ceremonii wręczenia Nagród Nobla. Świat może stać się wówczas świadkiem aktu terrorystycznego. Wg astrologa kluczowy będzie jednak dopiero rok 2014. Właśnie wtedy rozpocznie się III wojna światowa. Jej zarzewiem mogą być konflikty, którymi nękane są obecnie liczne zakątki na świecie.

W opinii rosyjskiego astrologa, wielki konflikt zbrojny na skalę światową może wybuchnąć w czasie, kiedy w Soczi odbywać się będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Do tego momentu, w stronę Rosji przesuwać się będą strefy spięć, które już w tej chwili obserwować można w Afryce Północnej. Kolejne rewolucje mogą wybuchnąć w Syrii i Jemenie. Nie można też w najbliższym czasie wykluczyć poważnego konfliktu w Azji Środkowej.

tanowisko zaprezentowane podczas ostatniego sympozjum przez Pawła Globę w pełni poparli pozostali dyskutanci – poinformował serwis pravda.ru. Zdaniem parapsycholog Larisy Vais, która w 1996 r. przewidziała ważną rolę, jaką na Ukrainie odegra Julia Tymoszenko (w swoich wizjach dostrzegła Ukrainkę z warkoczem), o nadchodzącym okresie nie można powiedzieć nic dobrego. Podczas ostatniego spotkania Vais ponownie zapowiedziała, że w najbliższej przyszłości pojawi się kobieta, która odegra kluczową rolę w historii świata. Będzie ona pochodzić z Rosji i rządzić Rosją zza pleców swojego męża – prezydenta.

Parapsycholog zarysowała też kolejny czarny scenariusz dla Japonii, która zostanie dotknięta następnymi potężnymi trzęsieniami ziemi. „Zapowiada się długa wiosna i gorące lato. Na świat przyjdą dzieci z sześcioma palcami oraz bestie” – powiedziała Larisa Vais. „Wiele osób zginie w tym roku na Ziemi”.

źródło:niewiarygodne.pl

68
Dodaj komentarz

avatar
51 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
wernyhoraMatiodikZlew Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wernyhora
Gość
wernyhora

Oj te prze-prze-przepowiednie!O ile uważam, że wybuch następnej wielkiej wojny światowej jest tylko kwestią czasu, to – jak pokazuje dotychczasowa historia -kiedy ona nastąpi jest tylko i wyłącznie sprawą spekulacji na obecną chwilę. Różni „ciemno/jasnowidze” jej wybuch umiejscawiali na Dalekim i Bliskim Wschodzie, w Europie, Rosji, Serbii, Bałkanach itd. Miało to być w latach 90-tych, w 2000 roku, w 2011 roku itd. A więc bawmy (martwmy) się dalej!!!

Anonimowo
Gość
Anonimowo

I gdzie ta wojna czekam już z 10 lat i nic za to ciapatych mord widze coraz więcej… Karabin kupiłem i ch** kurzy się w szafie teraz…

Mati
Gość
Mati

Nie wiem czy znacie przepowiednie rosyjskiego jasnowidza, który dość pewnie opisuje co będzie po wydarzeniach w 2014.

http://www.olabloga.pl/przepowiednie-romana-dolii

Rosjanie też mają swoich guru;)

odik
Gość
odik

Od igrzysk w Soczi i tego całego majdanu trochę czasu już minęło,a końca kryzysu ukraińsko ruskiego nie widać. Powiem więcej coraz bardziej się on zaognia. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że dojdzie do otwartej wojny z Rosją. To czy konflikt ogarnie inne kraje zależy od tego, czy nie zaangażuje się w to NATO. Jeśli się zaangażuje to najprawdopodobniej Polska stanie się kolejnym frontem i użycie atomówki przez jedną ze stron będzie tylko kwestią czasu. Choćby nawet w ramach prowokacji i obarczenia winą drugą ze stron.

Gabuy
Gość
Gabuy

! Juz jest 23 paźrdziernika i nic się nie stało!! Ileż można czekać???

Anonimowo
Gość
Anonimowo
1
Gość
1

Jeśli się interesują zjawiska paranormalne i tematy o tym tutaj
można sobie słuchać radia o oobe ld cheamtrails itp

Boggs
Gość
Boggs

ja chcę asteroidę proszę panie spraw żeby jutro walnęła w ziemie mam głęboką depresje której się nie da uleczyć 🙁

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mam nadzieje że się stanie

zet
Gość
zet

Ludzie jest 8 wrzesnia nic waznego sie nie stalo a bynajmniej mamy jeszcze 3,5 godziny na to czy cos sie stanie :p