Strona główna Koronawirus Ujawniamy: wielki reset gospodarczy nadejdzie w 2021 roku

Ujawniamy: wielki reset gospodarczy nadejdzie w 2021 roku

wielki reset gospodarczy nadejdzie w 2021 roku

Zwrot „globalny reset ekonomiczny” jest coraz częściej używany przez elity w świecie bankowości od kilku lat. Po raz pierwszy można było to usłyszeć w 2014 roku. Resetowanie jest często wymieniane też jako „Wielobiegunowy porządek świata” lub „Nowy porządek świata”. Wyrażenia te oznaczają w zasadzie to samo.

Reset ekonomiczny jest promowany jako rozwiązanie trwającego kryzysu gospodarczego, który rozpoczął się w 2008 r. Po dekadzie drukowania pieniędzy przez banki i tworzenia długów, bańka jest jeszcze większa niż wcześniej. Jak zawsze, „lekarstwo” banków jest znacznie gorsze niż choroba, a ponowny krach, z którym mamy dziś do czynienia, jest o wiele bardziej śmiertelny niż to, co miało miejsce w 2008 r.

W 2015 r. „Rozpoczął się globalny reset gospodarczy”:

Globalny reset nie jest „odpowiedzią” na proces upadku, w który jesteśmy dziś uwięzieni. Upadek jest narzędziem, miotaczem ognia wypalającym wielką dziurę w lesie, aby zrobić miejsce dla fundamentów globalistów… katastrofa gospodarcza służy interesom elit.

Teraz, w 2020 roku, realizujemy globalistyczny plan, a elity ujawniają to, co wydaje się być ich intencją rozpoczęcia resetu w 2021 roku. Światowe Forum Ekonomiczne oficjalnie ogłosiło w zeszłym tygodniu inicjatywę Great Reset w ramach swoich działań związanych z Covid, oraz w styczniu 2021 r. zaplanowano szczyt, w celu bardziej otwartego omówienia ich planów ze światem i mediami głównego nurtu.

WEF opublikował także dość dziwne wideo Resetu, które składa się z serii zdjęć rozpadającego się świata (i zdjęć fabryk uwalniających nieszkodliwą emisję oparów ze spalania węgla, co, jak przypuszczam, ma nas przestraszyć przed pojęciem globalnego ocieplenia) . Zniszczenie jest następnie „resetowane” za naciśnięciem jednego przycisku, a wszystko potem wraca do dziewiczego świata natury bez ludzi i słów.

Reset, zgodnie z twierdzeniem MFW, jest zasadniczo kolejnym etapem w tworzeniu jednolitego systemu gospodarczego i potencjalnego globalnego rządu. Wydaje się, że jest to zgodne z rozwiązaniami oferowanymi podczas symulacji pandemicznej Event 201; symulacji pandemii koronawirusa, która została przeprowadzona przez Fundację Billa i Melindy Gatesów i Światowe Forum Ekonomiczne zaledwie dwa miesiące przed PRAWDZIWĄ RZEZIĄ, która trwa od początku 2020 r.

Wydarzenia pandemii koronawirusa są dokładnie zgodne z symulacją Event 201, a także bezpośrednio z globalnymi planami resetowania przedstawionymi przez MFW i Światowe Forum Ekonomiczne. Jak mówią, nie pozwól, aby kryzys się zmarnował.

Niepokoje społeczne staną się sposobem na życie w wielu częściach świata, w tym w Stanach Zjednoczonych, a odradzająca się pandemii po „ponownym otwarciu” gospodarek przyjdzie ponownie w lipcu.

Cel jest raczej oczywisty – przerazić ludność ubóstwem, wewnętrznymi konfliktami i zakłócić łańcuch dostaw. Następnie zaoferują „rozwiązanie” tyranię medyczną, paszporty biometryczne, stan wojenny, globalny system gospodarczy oparty na bezgotówkowym społeczeństwie cyfrowym, w którym wymazana jest prywatność w codziennym życiu, handlu i przemieszczaniu się.

Prawdziwy test nadejdzie wraz z ostatecznym upadkiem istniejącej gospodarki. Kiedy stagflacja gwałtownie wzrośnie jeszcze bardziej niż obecnie, a ceny usług jeszcze raz podwoją się lub potroją, a bezrobocie gwałtownie wzrośnie Ile ludzi będzie się kłaniało, a ile będzie gotowych do walki. To pytanie, na które wciąż nie mam odpowiedzi, nawet po 14 latach analizy tego problemu.

Podejrzewam, że wiele osób będzie walczyć. Nie tak wielu, jak moglibyśmy się spodziewać, ale wystarczająco, by bronić sprawy wolności. Być może jest to zbyt optymistyczne, ale wierzę, że globaliści przegrają tą wojnę na dłuższą metę.

No comments

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here