sponsorowane...

Gigantyczna piramida odkryta na wybrzeżu Meksyku

Piramida pod Oceanem Spokojnym koło wybrzeża Meksyku

Posługując się zdjęciami satelitarnymi, badacz twierdzi, że odkrył coś, co wydaje się być jedną z największych piramid na świecie, tuż przy wybrzeżu Meksyku.

Korzystając z Google Earth, odkrył ogromną “piramidę”, która może mieć prawie dziesięć kilometrów średnicy.

Piramida znajduje się tuż przy wybrzeżu Meksyku, w następujących współrzędnych: 12 ° 8’1,5 “N, 119 ° 35’26,4” W

Ludzkość tak naprawdę nie ma pojęcia o wszystkim, co znajduje się pod Oceanami na naszej planecie. W rzeczywistości, musimy zbadać ponad 90 procent dna oceanicznego. Wielu ludzi wierzy, że niezliczone starożytne miasta i cywilizacje są ukryte pod oceanami naszej planety.

Teraz, używając Google Earth, badacz odkrył ogromną piramidę głęboko pod Pacyfikiem. Według Marcelo Igazusta jest to doskonale ukształtowana piramida i jedna z wielu struktur rozmieszczonych na całym świecie.

Igazusta twierdzi, że dostrzegł promień światła wyróżniający się na tle ciemnego Oceanu Spokojnego u wybrzeży Meksyku, który doprowadziły go do tego niezwykłego odkrycia”, które może być zweryfikowane przez każdego wprowadzając następujące współrzędne w Google Earth: 12 ° 8’1.5 “N, 119 ° 35’26,4” W

gigantyczna piramida pod dnem oceanu

“To idealna piramida, której bok mierzy 8,5 mil po ” – napisał Waring na swoim blogu ”

“To ostrożne szacunki; może mieć do 11 kilometrów średnicy.”

Według Warringa może istnieć związek z ogromną podwodną piramidą i pobliskimi piramidami Azteków i Majów w Meksyku i innych krajach Ameryki Środkowej.

Jednak nie wszyscy zgadzają się co do tego, że jest to piramida, wielu pozostaje sceptycznie nastawionych do stwierdzeń mówiąc, że jest to kolejna formacja geologiczna, która została źle zinterpretowana.

W ostatnich latach program Google Earth stał się jednym z najcenniejszych narzędzi dla łowców tajemnic, archeologów i badaczy UFO na całym świecie.

Niedawno, używając konstelacji gwiazd i Google Earth, nastolatek z Kanady “odkrył” to, co naukowcy nazywają jednym z największych, nieznanych wcześniej starożytnych miast należących do Majów . Korzystając z Kodeksu Madryckiego, Gadoury znalazł 22 konstelacje Majów, które były sfotografowane w Mapach Google.

Miasto majów odkryte przez nastolatka dzięki Google Map
Miasto majów odkryte przez nastolatka dzięki Google Map

Piramidy google earth

Robiąc to, uświadomił sobie, że gwiazdy pasują do miejsca 117 Starożytnych Miast Majów. Gadoury zauważył, że najjaśniejsze gwiazdy zbiegły się z najważniejszymi starożytnymi miastami. Następnie przeanalizował dwudziestą trzecią konstelację, którą znalazł w innej książce, i stwierdził, że zawiera trzy gwiazdy odpowiadające tylko dwóm miastom na mapie. Jego hipoteza głosiła, że ​​musi istnieć 188 miasto w odległym i niedostępnym obszarze Półwyspu Jukatan.

W podobny sposób naukowcy na całym świecie poszukiwali piramid i utraconych struktur na całym świecie.

Nie tak dawno temu, w 2012 roku, amerykańska badaczka Angela Micol odkryła “Piramidy większe niż te znalezione na Płaskowyżu w Gizie, wykorzystując obrazy satelitarne. Według Micola, miejsce, w którym znaleziono zabytki, obejmuje trójkątny płaskowyż o długości 620 stóp, uważany za prawie trzykrotnie większy od najbardziej znanej starożytnej egipskiej piramidy.

Piramidy google earth

Piramidy google earth


POLECANE PRZEZ GOOGLE

2 Comments

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.