Dziwne dźwięki na niebie nad Karoliną Północną i Indianą

2
793
dziwne dzwieki z nieba slychac na calym swiecie

Tajemnicze zjawisko dziwnych dźwięków z nieba zostało ponownie zarejestrowane w USA.

Głośne dźwięki trąbki słyszane w Północnej Karolinie

Przesyłający wideo wyjaśnia dokładnie, co wydarzyło się tej nocy:

Wychodziłem do pracy jak co dzień. Wybrałem dłuższą drogę, ponieważ miałem zamiar zatrzymać się na stacji benzynowej i McDonald’s. Gówno niesamowite.

Ale nie było żadnej aktywności w promieniu 4 do 6 mil. Kiedy wchodzę do pracy Nigdy nie słyszałem dźwięku, od 11 lat wchodzę do tego budynku, przez 28 lat życia nigdy nie słyszałem takiego dźwięku w ogóle to brzmi jak gody dla wielorybów lub naprawdę dobry trębacz, który może rzucać dźwięki z piekła.

Ponieważ było tak głośno, kiedy wchodziłem do budynku, słyszałem to, zanim zdążyłem otworzyć drzwi magazynu.

Jedyną rzeczą na tym wideo, które było edytowane było to, że skróciłem wszystkie filmy, miałem ich około 4/5, więc po prostu połączyłem w jeden, który trwa około 8 minut.

Jak widać na filmie, nie ma nic poza kilkoma samochodami, które minęły, ale oczywiście nie mają nic wspólnego z dźwiękiem dochodzącym z każdego kierunku przede mną, był to promień 180 ° i brzmi to tak, jakby pochodziło z nieba

Było to tak nierealna, że ​​wyskoczyły mi dreszcze, bo to było coś, czego nigdy przedtem nie słyszałam, to było takie dziwne.

Dziwne dźwięki rogu z nieba nad Merillville w Indianie

Te dziwne dźwięki zostały nagrane w czerwcu 2019 r., Kiedy dwóch przyjaciół wyszło z domu, aby zaczerpnąć świeżego powietrza.

Nagle zaczęli słyszeć te dziwne, dudniące dźwięki dochodzące z nieba.

Daj nam znać, co myślisz o tych dziwnych dźwiękach dochodzących z nieba.

2 KOMENTARZE

  1. I dalej farmazony pierdolisz.Lubisz zydom pedofilom w sutannie dawac dupy?Bedziesz im za holocaust placil?Bo ja nie.Najglupszy narod Polacy.Do tego jestescie idealnie wybrani,za centa dac sie wyrznac.Naiwni infantylni wyznawcy zydowskich zabobonow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.