sponsorowane...

Dziesiątki ludzi widzą UFO upadające w Rosji, niedaleko Tunguska

Ale to, co najbardziej przyciąga uwagę, to fakt, że niektórzy ludzie twierdzili, że tajemniczy obiekt wydaje się zmuszać do lądowania.

Katastrofa tunguska – wydarzenie z 30 czerwca 1908, które miało miejsce w tajdze w środkowej Syberii nad rzeką Podkamienna Tunguzka. . Chociaż nikt jeszcze nie był w stanie wyjaśnić przyczyny eksplozji, uważa się, że mógł to spowodować duży meteoryt lub fragment komety, który eksplodował w atmosferze Ziemi na wysokości około 5 lub 10 kilometrów. Eksplozja powaliła około 60 milionów drzew z ponad 2150 kilometrów kwadratowych (rozbicie UFO w Rosji).

W ciągu następnych kilku tygodni nocne niebo Europy i zachodniej Rosji świeciło wystarczająco intensywnie, że ludzie mogli doskonale to dostrzec. Liczne ekspedycje zbadały ten incydent, ale nikt nie był w stanie znaleźć pozostałości obiektu, który spowodował zdarzenie. Jednak w 2004 r. Członkowie syberyjskiej fundacji państwowej Tunguska Space Phenomenon twierdzili, że odkryli bloki pozaziemskiego urządzenia.

I wydaje się, że podobne zjawisko się powtórzyło, tajemniczy obiekt rozbił się w pobliżu Tunguski.

Kolejne UFO w Tunguska

Tajemnicza, bardzo jasna kula została zauważona na rosyjskim nocnym niebie w pobliżu Tunguska. Kamera w pojeździe uchwyciła oślepiający blask zmieniającą kolor z zielonego na żółty a potem na pomarańczowy w odległym rejonie regionu Krasnojarska na Syberii. I stało się to w pobliżu Tunguska, gdzie tajemniczy obiekt eksplodował z siłą 185 bomb Hiroszimy w 1908 roku.

„Noc stała się jasna i ciepła, jakby na niebie paliła się olbrzymia żarówka” – powiedział Piotr Bondarew, jeden ze świadków, obu wydarzeń.

Według brytyjskiego tabloidu Daily Mirror, eksperci sugerują, że błyszcząca kula była meteorem, ale jak to się stało w Tungusce, nie znaleziono dotąd żadnych rozstrzygających dowodów. Jasne ciało było widoczne do odległości 402 kilometrów. Ale to, co najbardziej przyciąga uwagę, to fakt, że niektórzy ludzie twierdzili, że tajemniczy obiekt wydaje się zmuszać do lądowania.

„To była 19:30, było ciemno” – kontynuował Bondarev. „Chodziłem z żoną i dziećmi, gdy niebo świeciło na zielono i żółto. Wielu ludzi to widziało i było podekscytowanych. To mógł być meteor lub coś innego.”\

Do tej pory nie było oficjalnego wyjaśnienia na temat tajemniczego obiektu. Było więc wielu ludzi, którzy twierdzili, że jest to „druga Tunguska” i że tajemniczy obiekt był upadającym UFO. Według innych świadków obiekt przeleciał bezszelestnie i równolegle do ziemi; miał średnicę około trzech metrów, prawie idealnie okrągły kształt, bez wypustek i wgłębień, i miał kolor podobny do palącej się stali.

Tunguska 2019

Ale oprócz tego incydentu dzieje się coś dziwnego na naszym niebie, a dokładniej w Rosji. W zeszłym roku mieszkańcy regionu Jakuckiego byli przerażeni widząc, jak niewytłumaczalnie dzień zmienia się w noc na ponad trzy godziny. Nikt też nie przedstawił wyjaśnienia, więc wielu uważało, że dziwny incydent może być wynikiem kurzu z meteorytu lub tajnego testu wojskowego. Co ciekawe, tego dnia nie było doniesień o meteorytach, zaćmieniach ani testach broni.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.