Dzień, w którym NASA odebrała przerażającą wiadomość z roku 2057 (Nagranie z NASA)

10
3043
Komunikat sygnał przechwycony z przyszłości przez NASA

“Wirus VTR zanieczyszcza wszystko, infekuje wszystko. Powtarzam, wirus VTR jest wszędzieDwa lata temu w Internecie zaczęło krążyć wideo, które ujawniło rzekomą wiadomość z roku 2057, w której słyszany jest mężczyzna proszący o pilną pomoc, aby przeżyć.

Przyszłość, w której się znajduje, został zniszczona przez promieniowanie, woda jest zanieczyszczona i nie ma już nic do jedzenia. Wspomina wirus VTR jako przyczynę światowej klęski.

Mężczyzna stwierdza, że ​​potrzebują lekarzy i pojazdów, aby znaleźć bezpieczniejsze miejsce do przeżycia. Wideo dowodzi, że ​​wiadomość ta została przechwycona przez NASA i zanotowana w archiwach jako Deep Web. (Przerażająca wiadomość z roku 2057)

Głos z 2057 roku

Jesteśmy tutaj… jesteśmy tutaj… Powtarzam, jesteśmy tutaj… Podstawowa alfa, podstawowa alfa 101, odpowiedź… Podstawowa alfa 101 proszę odpowiedzieć, zmień.

Dla tego, te słucha,n kto to słyszy, nie mamy łączności, mamy tylko to stare radio, powtarzam, mamy tylko to stare radio. Wszystkie nasze inne komunikatory są wyłączone.

Potrzebujemy wsparcia tutaj, potrzebujemy wsparcia tutaj, umieramy. Powtarzam, że umieramy. Nie mamy więcej jedzenia ani czystej wody, zapas wody starczy na maksymalnie 2 lub 3 dni.

Powtarzam, mamy czystą wodę maksymalnie na 2 lub 3 dni. Cała woda w okolicy jest zanieczyszczona. Powtarzam, cała woda w okolicy jest zanieczyszczona. Wszyscy ludzie nie żyją, wszyscy umarli.

Żołnierze i cywile, nawet zwierzęta, nie żyją. Jest nas tylko 250 ocalałych pod ziemią. Powtarzam, tylko 250 ocalałych pozostało pod ziemią. Ryzykuję życie, wychodząc na powierzchnię teraz. Promieniowanie utrudnia mi komunikację przez urządzenie.

Powtarzam, jest za dużo promieniowania, tutaj jest za dużo promieniowania. Mamy szczepionki na niektóre infekcje, ale nie mamy nic przeciwko wirusowi VTR. Wirus VTR zanieczyszcza wszystko, infekuje wszystko. Powtarzam, wirus VTR jest wszędzie.

Dla każdego, kto słucha, proszę o pomoc tutaj. Powtarzam, każdego, kto to słucha, proszę o pomoc. Dam ci naszą lokalizację. Żeby nas znaleźć, żeby ktoś nas znalazł. Proszę, pomóż nam

Teraz dam ci nasze współrzędne. Nasza szerokość geograficzna, powtarzam, nasza szerokość geograficzna wynosi 33 018. Nasza długość, powtarzam, nasza długość: -116.301….

Zakrzywienia w czasie to jedna z wielkich tajemnic, przed którymi stanęli naukowcy.

Oto nagranie wideo zarejestrowanego komunikatu przez NASA:

NASA nie odpowiedziała na tę rzekomą wiadomość. Co myślisz? Zostaw swój komentarz poniżej.

10 KOMENTARZE

    • Koluniu … zakrzywienie czasoprzestrzeni i jego możliwość podał i Tesla jak i Einstein . Jeśli o czymś tępa dzido nie masz pojęcia najmniejszego to się po prostu nie wypowiadaj ok .

  1. Prawdziwy komunikat jest taki : Wszystkie szczepionki sa zanieczyszczone i spowodowaly nieodwracalne choroby ,smierc i kalectwa .Uwaga Uwaga ludzie z przeszlosci nie szczepcie sie tym bo bedziecie chorowali i umierali .DNA nieodwracalnie sie zmienilo .Ludzkosc ginie ,depopulacja byla planowana ,powtarzam depopulacja byla planowana …..

  2. Co za glupoty 😀

    juz tylko po tym ze mają szczepionki na wszystko mozna sie zorientowac ze to wymyslony komunikat .Teraz tez mamy szczepionki na wszystko i co te szczepionki robią? Kolejny fejk mający za zadanie przekonac ludzi do szczepien? 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.