Człowiek który udowodnił istnienie Strefy 51 pokazał co tam się dzieje

Bob Lazar jest powszechnie uznawany za gwiazdę strefy 51, człowieka, który wyłamał się z szeregu i pokazał co tam się dzieje.

Ten człowiek twierdzi, że widział testy lotów testowych „skonfiskowanych” UFO. Pracował on w tajnych instytucjach rządowych, gdzie inżynierowie dokonali inżynierii odwrotnej, czyli zbadali jak działa technologia, której jeszcze nie znali co pomogło im zbudować sztuczne, futurystyczne statki kosmiczne.

Strefa 51 na pustyni Nevada była przedmiotem wielu teorii spiskowych UFO

Teraz twierdzi, że jest aktywnie śledzony przez rząd Stanów Zjednoczonych .

Nowy film dokumentalny ” Bob Lazar: Area 51 i latające spodki” ma na celu zbadanie jego życia, jego teorii i miejsca, w którym się znajduje, po tym, jak pracował w kilku tajnych instytucjach rządowych, gdzie był świadkiem rzeczy nie z tego świata.

Bob Lazar twierdzi, że pracował jako naukowiec w tajnym hangarze rządowym w pobliżu niesławnej bazy Area 51

Trzydzieści lat temu Bob Lazar pracował jako inżynier w pobliżu Area 51 w hangarze o nazwie S-4. Opowiada, że UFO z małymi obcymi siedzeniami zostały wykonane z materiału o nazwie Element 115.

Tajny Cmentarze w Strefie 51

Powiedział dziennikarzom, że „Układ napędowy jest grawitacyjnym układem napędowym. Źródłem energii jest reaktor antymaterii. Ta technologia w ogóle nie istnieje. ”

Wtedy rząd USA zaprzeczył istnieniu strefy 51. W rzeczywistości, została ona oficjalnie uznana przez rząd dopiero w 2013 roku. Wcześniej dokumenty dostarczone przez CIA wymieniały tajną bazę tylko jako miejsce testów lotniczych.

Bob naszkicował jeden z dziewięciu latających dysków, które, jak twierdzi, widziały podczas lotów testowych

Mówiąc o tym, co działo się w Strefie 51 i innych rządowych bazach, Lazar opisał, jak ukrywanie istnienia tych baz było „przestępstwem przeciwko społeczności naukowej”.

Twierdził, że po ujawnieniu istnienia bazy i tego, co się tam działo, rząd zagroził mu i swojej rodzinie.

W filmie dokumentalnym wyjaśnia, jak żałuje tego, że pracował w obszarze 51, a opracowana tam technologia mówi: „W tym momencie w moim życiu prawdopodobnie skłaniałbym się do tego, by nic nie mówić”.

„Kiedyś FBI wtargnęło do mojego laboratorium. Ryzykując paranoję, zawsze mam podejrzenie, że ktoś mnie śledzi – to jest coś, co trudno mi wyrzucić z głowy.”

Ale w życiu Lazara wszystko się zmieniło. Przyznaje, że nie jest już zainteresowany UFO i opowieściami o kosmitach i tajnych bazach.

„Nie śledzę historii UFO ani raportów i nie jestem zainteresowany badaniem życia poza Ziemią.”

„Moim głównym zainteresowaniem była i wciąż jest ta niesamowicie zaawansowana technologia. Wiem, że jeśli potrafimy to kontrolować i rozwijać, możemy zmienić świat. ”

Mówiąc o Lazarze i kontrowersyjnym filmie dokumentalnym, dokumentalista Jeremy Corbell rozmawiał z Mail Online, mówiąc : „Jeśli ta historia jest prawdziwa, jest to prawdopodobnie najważniejsza historia o UFO w historii ludzkości, ponieważ ujawnia prawdę”.

Zobacz komentarze (1)

This website uses cookies.