Były przywódca Polski Lech Wałęsa wierzy w UFO i ostrzega przed inwazją ET

lech walesa ufo

Lech Wałęsa na swoim ostatnim wystąpieniu w Krośnie zdecydował się poruszyć temat kosmosu oraz możliwej inwazji UFO. – Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi – stwierdził były prezydent i ostrzega:

W Krośnie odbyło się spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego. Wystąpienie na nim miał Lech Wałęsa. W jego trakcie poruszono wiele tematów, m.in. rządy PiS oraz przeszłość byłego prezydenta.

Podczas wystąpienia w Krośnie Lech Wałęsa zdecydował się jednak poruszyć temat UFO. Jego zdaniem w obliczu inwazji obcej cywilizacji na Ziemię bylibyśmy bez szans. – Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „Co oni tu wyprawiają?”. Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – stwierdził Wałęsa.

Lech Wałęsa powiedział, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”. – Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat – dodał.

Były prezydent stwierdził także, że „ludzie różne rzeczy znajdują, wykopują w kamieniach, te piramidy… no nie ma odpowiedzi, skąd to się wzięło?”

Całość wystąpienia Lecha Wałęsy można obejrzeć na poniższym wideo. Wspomniany fragment rozpoczyna się w 1h 04m 56 sek.

POLECANE PRZEZ GOOGLE

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LemuriaTu ZiemiaPedroKimBuryTu Ziemia Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lemuria
Gość
Lemuria

Tajne informacje o UFO ? wezcie sie ogarnijcie.

Pedro
Gość
Pedro

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Pan Lech Wałęsa posiadł pewną wiedzę na temat zagrożeń cywilizacyjnych i ewentualnych „odwiedzin” naszej Planety przez nieznaną nam jeszcze Cywilizację pozaziemską. Będąc prezydentem Polski, mógł przecież uzyskać pewne poufne informacje od prezydentów USA, którzy zawsze podziwiali i podziwiają Jego osobę. Pan Lech Wałęsa miał i ma niezwykły dar, jakim jest tzw. szósty zmysł. Gdyby nie to, nigdy nie dokonałby tego, z czego słynie na całym świecie. Obalenie komunizmu, do którego się przyczynił, jest niepodważalne, niezależnie od faktów opluwania i oczerniania tego człowieka dzisiaj przez jego adwersarzy. Podobnie wierzę w to, że w niedługim czasie ludzkość… Czytaj więcej »

Tu Ziemia
Gość
Tu Ziemia

Przecież Zaziemianie różnego pochodzenia bardzo często przylatują na Ziemię i w jej pobliże. Choćby Ci, którzy odwiedzili Nasz Układ Słoneczny statkiem nazwanym przez Ziemian Ouma Ouma (chyba nikt rozsądny nie uwierzy, że coś w kształcie cygara zmieniające dowolnie kierunki lotu jest planetoidą). Z obserwacji ostatnich dziesięcioleci wynika, że odwiedzają Nas przedstawiciele różnych społeczności zaziemskich i że różne mają intencje albo przynajmniej sposoby wpływania. Wygląda na to, że część z nich działa na rzecz utrzymywania Ziemian w religijnym ogłupieniu, a część wprost przeciwnie, jeszcze inni chyba tylko się przyglądają i być może pilnują żeby nie doszło do złamania jakichś praw czy… Czytaj więcej »

KimBury
Gość
KimBury

Wreszcie powiedział coś mądrego. To dobrze, że zaczyna puszczać parę z gęby.

Jurasek
Gość
Jurasek

Prezydent Wałęsa utrzymuje, że jest chrześcijaninem, nosi wizerunek Najświętszej Marii Panny w klapie. Nie umiem ocenić jak te wygłaszane przez niego rewelacje mają się do wiary w Jedynego Boga – Stwórcy wszechrzeczy. W swoim naprawdę barwnym i ciekawym życiu spotykał z różnymi ludźmi. Z elitami całego świata. Cóż, sądzę, że nie jest demonem intelektu, a to spostrzeżenie uczyniło zapewne wielu. Przypuszczam, iż ktoś po prostu zadrwił sobie z jego osoby. W głębokiej konspiracji podzielił się z nim ,,wiedzą tajemną”, a nasz skarb narodowy jak zwykle poczuł że ma misję do wypełnienia, a imperatyw wewnętrzny popchnął go do podzielenia się z… Czytaj więcej »

Tu Ziemia
Gość
Tu Ziemia

Lech Wałęsa bardzo obrywa za wypowiedź o upadłych ziemskich cywilizacjach oraz o cywilizacjach pozaziemskich. A powiedział coś, co jest szeroko, ale niezbyt głośno dyskutowane w bardziej swobodnych kręgach naukowych. Śladów dawnych globalnych cywilizacji na Ziemi jest mnogość, także śladów kontaktów pozaziemskich jest mnogość. Ale głównie interesy ważnych religii nie pozwalają na pełną otwartość debaty. Chociaż od jakiegoś czasu nawet Watykan szykuje się do wpasowania w nowy świat po ujawnieniu cywilizacji pozaziemskich na szeroką skalę. Religie niecentralistyczne będą miały trudniej, nie będzie komu podrzucić nowej interpretacji do wierzenia owczarniom.