sponsorowane...

Były prezydent Iranu: koronawirus jest bronią wyprodukowaną laboratoryjnie

Mahmoud Ahmadinejad koronawirus

Były prezydent IRANU, Mahmoud Ahmadineżad, ogłosił, że koronawirus jest bronią biologiczną z laboratorium wojskowego, mówiąc: „dla świata jest jasne, że zmutowany koronawirus został wyprodukowany w laboratorium”.

Mahmoud Ahmadineżad powiedział: „Dla świata jest jasne, że zmutowany koronawirus został wyprodukowany w laboratorium, wyprodukowany przez instytut broni biologicznej należący do mocarstwa światowego i że stanowi on zagrożenie dla ludzkości bardziej niszczycielskie niż inne bronie wykorzystywane w przeszłości przeciwko ludzkość . ”

Były przywódca wysłał w poniedziałek kopię listu do sekretarza generalnego ONZ Antonio Guterresa.

W liście stwierdził, że COVID-19 jest „nową bronią do ustanowienia i / lub utrzymania politycznej i gospodarczej przewagi na arenie światowej”.

Pan Ahmadineżad, który podczas swojej kadencji jako prezydenta promował zniszczenie Izraela, powiedział, że koronawirus jest bardziej niszczycielski niż broń nuklearna i chemiczna.

Koronawirus szczególnie dotknął Iran, w którym zakażonych jest ponad 7 000 osób i zmarło co najmniej 237 osób.

Jednak liczba ta jest kwestionowana przez naukowców, którzy twierdzą, że mogą istnieć dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy przypadków zachorowań na koronawirusa w Iranie.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.