sponsorowane...

Były pilot CIA: Na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi [FOTO,WIDEO]

na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi

,Księżyc nie jest taki jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia współczesnego świata na temat naszego satelity są wypaczone, ponieważ opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Scott J. Horowitz.

Życie na naszej planecie w XXI wieku staje się coraz bardziej zagrożone, dziś jak nigdy wcześniej człowiek dysponuje tak zaawansowaną technologią, że dosłownie jest w stanie unicestwić nie tylko całą cywilizację, ale i planetę. A zatem czy w obliczu takich informacji ktoś w ogóle zastanawia się nad kwestią kolonizacji księżyca?

 Niestety dla większości obywateli XXI wieku taka teoria czy też pomysł stanowi wstęp do rozdziałów poświęconych teoriom spiskowym. Nic jednak bardziej mylnego.

Były pilot CIA: Na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi [FOTO,WIDEO]

John Lear były pilot CIA w niedawno opublikowanym oświadczeniu stwierdził, że nasz satelita stanowi obecnie dom dla ponad 250 milionów ludzi. Dodatkowo wskazuje na powiązania z humanoidami, którzy mają reprezentować poszczególne rasy kosmitów. John Lear mówi, wprost że na Księżycu żyją wspólnie ludzie oraz przedstawiciele obcych cywilizacji. Życie toczy się głównie pod powierzchnią Księżyca, gdzie występują ogromne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA.

na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi

,,Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych.’’

John Lear. Były pilot CIA.

W momencie, w którym John Lear zdecydował się na głoszenie nieprzychylnych poglądów dotyczących utartej i poniekąd zaklepanej przez manipulację propagandy, stał się obiektem żartów mediów głównego nurtu, co bardzo szybko odbiło się na jego reputacji, dosłownie z tygodnia na tydzień stał się pośmiewiskiem, którego teorii nikt już nie słuchał a szkoda. Czy jednak nie jest to typowa procedura działania? Jeżeli rząd USA chce ukryć prawdę, to najlepszym sposobem jej ukrycia staje się obśmianie jej po przez wypaczenie i dodanie licznych kłamstw.

Były pilot CIA: Na Księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi [FOTO,WIDEO]

Przypomnijmy, że John Lear był jednym z najbardziej cenionych pilotów CIA, był również kapitanem amerykańskich sił powietrznych. Człowiek ten nie pojawił się z nikąd, lecz w czasie swojej służby miał możliwość pilotować ponad sto różnych samolotów. Posiada on także dziesiątki certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę oraz umiejętności. John Lear to człowiek wysoce utytułowany i oddany własnemu krajowi a jednak z dnia na dzień został przez show biznes sprowadzony do roli komika. Na koniec chcemy także przytoczyć wypowiedź amerykańskiego astronauty Mitchell’a, który tak relacjonuje swój pobyt na księżycu.

,,Moja szyja wciąż mnie boli, gdyż musiałem nieustannie obracać głowę, gdyż czuliśmy, że nie byliśmy tam sami. Nie mieliśmy wyboru jak tylko się modlić. Nasi chłopcy obserwowali ruiny księżycowych miast, przeźroczyste piramidy, kopuły i Bóg wie, co jeszcze, które są obecnie głęboko ukryte w sejfach NASA i czuli się jak Robinson Crusoe, kiedy nagle natknęli się na odciski bosych stóp na piaskach bezludnej wyspy.’’

 

POLECANE PRZEZ GOOGLE

35 Comments

 1. Ale bajka…tak samo jak lot na księżyc który jest teraz niemożliwy i tym bardziej w latach 60 tych, C. Clarke, Kubrick i Disney ładnie nagrali lot na księżyc w studio jak się teraz nagrywa transmisję z iss z basenu. . Kosmos może być ostatnią granicą ale jest tworzony w piwnicach hollywood … do tej pory nie ma żadnego zdjęcia ziemi z kosmosu, nadal same kiepskie grafiki komputerowe…

 2. Swastyka to symbol nazizmu. Słowiański symbol Boga Słońca to Swarga, która wygląda zupełnie inaczej. I tak się kolega zna…

 3. I co z tego, że tam Żyje 250 milionów ludzi albo nie ma nic poza pyłem księżycowym i pewnym wodnym potencjałem ? Przecież to nie ma żadnego przełożenia na życie człowieka na Ziemi. Pomyślcie: tkwią tam ci Szaracy i Ludzie w pieczarach/ schronach podziemnych, twkią i co ? Fajnie mają ?

  • Sa poza ludzkimi oczami tutaj na Ziemi. Co robia? Tego nikt nie wie,jednakze niewidoczna strona Ksiezyca stanowi doskonaly przyczolek do odbywania lotow w daleka przestrzen kosmiczna bez zbytniego zwracania na siebie uwagi i eksploracje tego o czym nie mamy pojecia. Pakty i uklady z obcymi tam przebywajacymi na pewno stanowia jakis rodzaj podzialu terytoriow/zdobyczy teytorialnych/technologicznych i diabel wie co jeszcze. Z ogolnego zalozenia ma to sens,ktorego jeszcze nie mozemy dostrzec,skoro ukrywa sie prawde i pietnuje ludzi probujacych wydobyc ja na swiatlo dzienne.

  • Tak, wylądował. I to nie jest przypuszczenie. Owszem, teorie spiskowe mają nawet dość sporo ciekawych uwag (i kto wie, może się kiedyś okazać, że to faktycznie był film Kubricka – choć w to nie wierzę), ale odnoszą się tylko do pierwszego lądowania (od którego za kilka dni minie 50 lat). Kolejne misje nie są kwestionowane. Lustro, fotki śladów, przywiezione skały są faktem.

 4. Nie wiem skąd on wziął te liczby, ale faktem jest że na Księżycu żyją ludzie. Jak niektórym wiadomo co około 3600 lat w okolicy naszej planety przechodzi Nibiru zwana tez Planetą X powodując siłą swojej grawitacji ogromne zmiany na Ziemi, stopień zniszczeń jest uzależniony od aktualnego położenia Ziemi względem przechodzącej Nibiru, ale zawsze wiąże się to z ogromnymi katastrofami takimi jak mega trzęsienia ziemi, potopy czy erupcje większości ziemskich wulkanów. Nasi przodkowie dziesiątki a być może nawet setki tysięcy lat temu postanowili zbudować bazy na Księżycu by tam przeczekać okresy przejścia Nibiru chroniąc życie i dorobek cywilizacyjny. W pewnym momencie zdecydowali najwidoczniej zostac już tam na stałę zamiast odbudowywać wszystko od nowa na Ziemi. Nie wszyscy ludzie przenosili się na Księżyc podczas przejścia Nibiru, bo tam udawała się tylko elita, pozostali którzy przeżyli cofali sie w rozwoju do poziomu życia w jaskiniach zaczynając cały cykl rozwoju od nowa. “księzycowa cywilizacja” wolała pozostać w swoich bazach schodząc od czasu do czasu na Ziemię jako bogowie bo za takich byli uważani przez prymitywnych ludzi na Ziemi i tak też jest do dzisiaj. Dlaczego sie nie ujawniają? Ujawnienie nie jest w ich interesie po prostu, jednak fakt istnienia księżycowych baz znany jest ziemskiej elicie rządzącej od wielu dziesięcioleci, co najmniej od lat 50-tych.

 5. na tych zdjęciach widać prastary znak ognia i Słońca, Swastykę, czyli znak Swaroga, boga Słowian . Czy to znaczy, że Słowianie żyją na Księżycu? Znam dość dobrze grafikę komputerową, i zapewne nie tylko ja, i dziwię, się, że czytelnicy dają wiarę takim przekazom. Facet przypomina małpę, i podobnie jak ona rozumuje. Nie dajmy się zwariować.Wierzę , że niszczeni Indianie rzucili na najeźdźców klątwę, – że ci postradają rozum – i to się sprawdza.Ilu jest tam oszołomów, seryjnych morderców, narkomanów, niedouczonych w szkołach… nie zliczysz. A ten, tu, jest jednym z przykładów.

  • Cholercia, to amerykanie jednak sklonowali Lema.;-)

   Swastyka to oznaczanie pochodzenia/władztwa niektórych linii arystokratycznych, swoją drogą wyrżniętych przez żydokomunistów i Rusków, którzy wcześniej wymyślili Polakom (podczas zaborów) pogańską mitologię słowiańską na ternach lechickich, po to, aby ukraść Lechom historię, zwaną dziś przez Rusków “słowiańską”, a przez Zachód “kaukaską” albo “indoeuropejską”. W ogóle to ta słowiańskość nie bardzo do terenów Polski pasuje. Już co najmniej od 3 wieku A.D. było tu rozpowszechnione chrześcijaństwo ariańskie – o czym możemy się dowiedzieć z historii Italii. Bo Rzym napadali z Tunezji (drugiej Kartaginy) Wandale (znad Wandału/Wisły) pod wodzą Genzeryka/Gąsiorka i to będący Chrześcijanami Arianami już w roku podboju Tunezji tj. 296 A.D.
   Zgodnie z kroniką Prokosza na tereny Polskie Lechy przybyli z południa: Panonia/Chorwacja/Ilirium/Grecja. Zaś wcześniej na południe przybyli ze Wschodu. Helenowie to ostatni uchodźcy wygnani z terenów dzisiejszej prowincji Junon w Chinach przez hordy żółtków w niewoli Varaków (sauronidów – gadzioczych).

   Swastyka – zwana Wydźrą w czasach starożytnych – mogłaby wskazywać na jakiś smoczy/wężowy kult, którym mogli zostać dotknięci uciekinierzy z Masogetii, który nie przysparzał im sławy w ludach perseidzkich, które się tam zostały po przegonieniu białych i po przejęciu przez pahlawi Zaratusztrianizmu. Z resztą przeanalizujmy.
   Po wybyciu z Mazogetii białych, Aryman w Aweście stał się antybohaterem, mimo jego wcześniejszej walki z pół-bestią Hanumanem (czczonym przez dzisiejsze lewacze żydomasoństwo, godzące nas w mediach z zabobonami kolorowych, niepomne historii). O złu Arymana według standardów pahlawi dowiadujemy się z mitu o stworzeniu pawia, który w końcu po całkowitym już zaciapczeniu Awesty zajmuje pozycję złego białasa, a nawet staje się uosobieniem złego ducha – wroga demiurga Ahura Mazdao (Bohatera stworzenia). Zły duch przybył na ziemię w erze miedzianej tzn. za niebieskoskórych ludzi, czyli dość dawno. Po przybyciu złego ducha ogień zaczął dymić,a woda stała się słona. Może nie odrazy, bo jak wiemy z Wed ogień przeklęty przez przypadkowego Mnicha poczuł niezaspokojony głód i zaczął dymić dopiero za niebieskiego Arjuny i na długo przed wygnaniem demonów do Azji mniejszej przez magów bo, zatem jeszcze przed materializacją demonów w zwierzęta. Stąd wiązanie wydźry obecnej już wtedy u Arian z jakimś jeszcze nieistniejącymi gadami jest bez sensu. No chyba, że mówimy tu o pierwszym smoku stworzonym przez Wisznu, który został zbity przez króla bogów Indrę, który potem na 500 lat się za to wygnał tudzież chował w trawie co ma pewien związek z królem zajęcy, który poraził słońce trzema strzałami, ale to jedyny związek między smokiem a słońcem związanym ze Swarogiem jaki mi się udało znaleźć. Z resztą czy swastyka na pewno symbolizuje słońce? Raczej czteroramienną mleczną galaktykę. Może foton jako “cząsteczkę” falową x-shaped z zawiniętego medium zdolnego do poprzecznej propagacji, ale jednak nie sądzę, aby starożytni dawali pierwszeństwo fotonom nad fermionami pramaterii słonecznej ze względu na ubogość/prostotę zawinięcia fotonu x-shaped przeznaczonych do użytku już dla krótko-żywnych głupawych ludzi po-potopowych.

 6. ponoć latają na Księżyc, a wciąż modlą się do chmur. Można takim wierzyć? (no bo w chmury patrzą wzywając swojego ….)

 7. na Marsie też żyją , a wszystkim dyryguje USA…no, właśnie.Czego oni nie potrafią, zupełnie jak w Koziorożcu.

 8. A nie zastanawia was dlaczego już nie ma eksploracji księżyca tzw Chowty.?? Ostatni prom został przechwycony i wysadzony! Głośno było także jakoby USA sposobiła się do zdeponowania na nim ładunków nuklearnych . Po co i w jakim celu ?

 9. Kto widział AVATAR ?
  Czy tylko mi się zdaje że co widziałem w kreskówkach w dzieciństwie sprawdza sie po 30 już latach ?
  Tam istnieje inna cywilizacja a my umierając budzimy sie jak w AVATARZE ?

 10. nie może udowodnic bo byłby martwy ale gadac o tym moze i nic mu nie zrobią tak w tak poważnej sprawie? co za sciema

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.