Bill Gates chce każdemu wszczepić mikroczip

18 marca 2020 roku Bill Gates wziął udział w spotkaniu „Zapytaj Mnie o Wszystko” na Reddicie zatytułowanym „I’m Bill Gates o COVID-19. ” Podczas tego wydarzenia Gates otwarcie przyznał światu, że planem na przyszłość jest zaszczepienie każdej osoby na szczepionką przeciw koronawirusowi, a także wszczepieni czipu umożliwiającego śledzenie.

Spotkanie z Billem Gatesem ujawniło plany globalnych przymusowych szczepień, które już od dawna były planowane tyle, że nie było odpowiedniego pretekstu by je zrealizować.

Jeśli tego nie zrobisz, prawdopodobnie zostaniesz wykluczony z reszty społeczeństwa i zmuszony do trwałej izolacji, pozostawiony samemu sobie bez środków na robienie zakupów, prowadzenie sprzedaży lub prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarcze.

Wszystko  to co Gates chce zrobić dokładnie jest opisane w Księdze Objawienia w Biblii. Wszystko zostało przepowiedziane już dawno temu przez proroków, a teraz zaczyna się realizować pod pretekstem powstrzymania globalnej pandemii.

event 201

To był październik 2019 r., Kiedy Bill Gates zorganizował forum nazwane Event 201, które obejmowało dyskusje o „hipotetycznej” pandemii koronawirusa i jak sobie z tym poradzić. Przenieśmy się z października 2019 roku o kilka miesięcy do przodu  i oto jesteśmy w obecnej sytuacji, dokładnie tak, jak Bill Gates i jego kumple „przewidzieli” – a raczej zaplanowali.

Bill Gates na spotkaniu „Zapytaj Mnie o Wszystko” szczyci się:

„W końcu będziemy mieli cyfrowe ID, które pokażą, kto niedawno wyzdrowiał lub jest zarażony”.

Załapałeś to? Bill Gates chce cyfrowo śledzić każdego, kto zaraża koronawirusem z Wuhan (COVID-19). Chce również wiedzieć, kto zaszczepił się przeciwko koronawirusowi.

W skrócie: Bill Gates chce, aby każdy miał w swoim ciele mikrochip.

Należy zauważyć, że wszystko jest zgodne z Objawieniem 13: 16-18, które stwierdza, począwszy od wersetu 16, dotyczącego Znaku Bestii:

16  I wywiera nacisk na wszystkich+ — małych i wielkich, i bogatych i biednych, i wolnych i niewolników — żeby im dano znamię na ich prawą rękę albo na ich czoło+ 17  i żeby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać oprócz tego, kto ma znamię — imię+ bestii albo liczbę jej imienia.+ 18  Tutaj wchodzi w grę mądrość: Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka;+ a liczba jej — sześćset sześćdziesiąt sześć.+

projekt-id2020

Pamiętaj, że wszystko to pokrywa się z agendą ID2020, której celem jest stworzenie globalnego systemu cyfrowej identyfikacji dla każdej osoby na Ziemi. Jak informowaliśmy w przeszłości, ID2020 i szczepionki są używane do zbierania informacji biometrycznych całej ludzkości, a wszystko to w celu stworzenia globalnego systemu śledzenia i kontroli, który jest opisany w Księdze Objawienia.

Testowanie ID2020 rozpoczęto już w Bangladeszu, umieszczając cyfrowe identyfikatory w ciałach noworodków wraz z ich pierwszym szczepieniem. Bill Gates mówi teraz o tym, jak tak zwane „tatuaże z kropkami kwantowymi” są kolejną falą identyfikacji biometrycznej, która ma zostać wprowadzona do ludzkich ciał poprzez szczepienia.

Tatuażowe kropki kwantowe to „małe półprzewodzące kryształy odbijające światło” i „świecące w świetle podczerwonym”. Ten wzór, wraz ze szczepionką, w której jest ukryty, zostaje „wszczepiony pod skórę za pomocą rozpuszczalnych mikro igieł wykonanych z mieszanki polimerów i cukru”.

Co może się stać w najbliższej przyszłości?

Nieunikniona kampania masowych szczepień w celu wyeliminowania COVID-19 jest idealną okazją do wprowadzenia światowego cyfrowego identyfikatora”, ostrzega wielu ludzi.

Zaobserwuj jaka paranoja dobiega z mediów na temat szczepień na koronawirusa.

Wszyscy szukają szczepionki ale bądź pewny, że to szczepionka Billa będzie najlepsza . <–


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

21 Comments

 1. Bogiem jest ten , kto jest bogaty , więc bogów mamy sporo.Jest to choroba psychiczna , która ujawnia sie po osiągnięciu bogactwa.Społeczeństwo to prości ludzie którzy uwierzą we wszystko co bogowie powiedzą .
  Musimy walczýć o dzień oczyszczenia a wtedy dowiemy się czy ci bogowie są nieśmiertelni

 2. Dla osób starszych takie monitorowanie nie jest złe. Samotna osoba w przypadku wylewu albo zawału od razu będzie miała wysłaną karetkę. Teraz takie osoby są znajdowane przez sąsiadów, kiedy przez drzwi zaczyna śmierdzieć…

  • Co będzie miała ? Wysłana karetkę ? Przecież Bill Gates walczy z przeludnieniem . Nie zależy mu na ludziach , dlatego wszędzie są dostępne leki , które niszcza nasz organizm no i szczepionki na wszystko – każdy po nich zaczyna chorować . Wystarczy spojżeć co sue dzisiaj dzieje , czy on się nami przejmuje? Wymyślił pandemie , żeby nas przymusowo zaszczepić . Mam nadzieje , ze rzady mu nie ulegną bo społeczeństwo już wie , ze to wielka szopka to co dzisiaj się dzieje . 80% społeczeństwa jest już przekonana , ze koronavirus nie istnieje .lekarze , profesorowie oznajmiają prawdę ….. wiec nie ma żadnej pandemi wiec nie może być szczepionki na ta pandemie . Może ktoś się odważy i weźmie sue za tego drania

 3. To jest tak jak z zdalnym systemem ochrony pojazdów. Kiedy macie taki system, to widzą gdzie z jaką prędkością jedziemy. Nie ma anomimowości, ale za to każdy wypadek, stłuczka, kradzież, gwałtowne zatrzymanie pojazdu od razu dzwonią to kierowcy czy wszystko w porządku. Jeśli się nie odzywa to wzywają karetkę albo policję.
  Nie musisz nic wszczepiać, ale nie oczekuj ochrony jaką będą mieli inni.
  Już teraz jeśli nie chcesz się zaszczepić na choroby tropikalne – nie pojedziesz to egzotycznych krajów….

  • I co się kryjesz pod tym “Anonimem”. Świat trzeba ukierunkować nie inwigilacją, lecz mądrymi decyzjami. Likwidacją zagrożeń, które sam człowiek niesie swoim postępowaniem.

 4. Do wszystkich niedowiarków, wystarczy wejść na oficjalna stronę WHO, tam jest jasno napisane że do 2300 roku wszyscy ludzie mają być zaszczepieni. A co do chipów, jes też oficjalna strona id2020.org

 5. Bardzo jest wazne kogo wybieramy i wybierzemy jako naszych liderow politycznych. Jest duzo ludzi na wysokich stanowiskach co mysle tylko jak zerobic pieniadze nie patrzac na dobro ludzi. Modle sie codziennie aby prezydent Trump mial wystarczajaco sily aby walczyc z przeciwnikiem(ludzi ktorzy chca zycie zniszczyc).

 6. Bill to pojebany stwor stworzony przez Szatana a nie Boga .Billa szsczepionki sa niebezpieczne juz zabił w afryce i arabi pol milona dzieci… radze przejrzeć na oczy.

 7. Ja też proszę o źródło tego gdzie mowi o tych czipach bo w przeciwnym razie udostępniając ten artykuł bez wątpienia spotkam się z fala hejtu.

  • Na hejterów jest sposób – wchodzisz na prywatny profil -piszesz w komentarzu pod dowolnym postem prosbę o usunięcie hejtu, a jak nie to zgłaszasz na Policję. Sprawdziłem – działa.

 8. Proszę o pomoc w powrocie do zdrowia, bliższe info na stronie:

  https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/pawel_chrostek_404.html
  Liczę na każdy 1% podatku co roku 🙂

  Program do rozliczania Pitów:
  https://www.e-pity.pl/pity-2018/sub/program-online-epity-2019-KRS-0000270809–404

  Pomóc również można mi po przez zakup twórczości mojej Mamy na aukcji allegro:
  http://charytatywni.allegro.pl/antyki-i-sztuka?charityOrganizationPurposeId=725
  https://www.art-malarstwo.pl/

  Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.