loading...

Badacze asteroidy Bennu: tam są statki kosmiczne i budynki!

nasa bennu obcy

NASA opublikowała nowe zdjęcie „asteroidy sądnego dnia” – Bennu, która nie daje spokoju łowcom kosmitów. Zwolennicy teorii spiskowych są przekonani, że można na niej zobaczyć ślady technologii „obcych”.

Jak twierdzą, asteroida jest pełna tajemniczych czarnych i srebrnych obiektów, a Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) ukrywa je przed społeczeństwem i nie publikuje zbliżeń powierzchni ciała niebieskiego.

bennu obcy

Konspirolodzy powiększyli to zdjęcie i wypatrzyli na obiekcie budynki, wieże, piramidy, a nawet porzucone statki kosmiczne. Wszystkie wyglądają na trochę zniszczone, ale prawdopodobnie zostawiono je tutaj miliony lat temu.

Pierwsze przypuszczenia odnośnie tego, że na asteroidzie można znaleźć ślady działalności kosmitów, pojawiły się jeszcze w listopadzie 2018 roku – od razu po wysłaniu na Ziemię pierwszych zdjęć Bennu, wykonanych przez sondę OSIRIS-Rex NASA.

Zdaniem naukowców, zagadkowe obiekty to najprawdopodobniej po prostu kamienie, a iluzję piramid, albo innych niezwykłych obiektów tworzy gra światła i cienia.
Asteroidę bada amerykańska stacja międzyplanetarna OSIRIS-Rex NASA, która dotarła do Bennu w grudniu ubiegłego roku i wróci na Ziemię z danymi nt. jej składu i trajektorii w 2023 roku.

Właśnie ta „planetoida sądnego dnia” może stać się poligonem do testowania nowej broni kosmicznej. W ramach misji HAMMER (Hypervelocity Asteroid Mitigation Mission for Emergency Response) naukowcy NASA wyślą potężną rakietę jądrową w kierunku nadciągającej asteroidy, jeśli będzie on zagrażać Ziemi. Amerykańska agencja przystąpiła już do prac na ważącym 8,8 t. aparatem kosmicznym, który będzie „zabójcą” asteroid.

2 Comments

  1. Na północnym biegunie Saturna widać obiekt w postaci obrysu foremnego sześcianu większy od całej Ziemi, co jest niezbitym dowodem na działalność zaawansowanej cywilizacji w naszym układzie słonecznym. Może jest to obiekt nieczynny porzucony, a może i nie. W jego przypadku nie byłoby łatwo wmówić, że jest złudzeniem, więc wymyślono, że to jakoby fala stojąca. Wedle zasady ciemny lud Ziemi wszystko kupi, byle nazwać po naukowemu 😉 A świadoma mniejszość jest większości przedstawiana jako świry od UFO… To nawet lepsze niż nazywanie heretykami, przynajmniej nie grozi stosem.

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here