Technologia 5G uśmierci milionów ludzi rocznie

apokalipsa 5g

Naukowcy, grupy środowiskowe, lekarze i obywatele na całym świecie zgodnie apelują do wszystkich rządów o zaprzestanie wdrażania przez firmy telekomunikacyjne sieci bezprzewodowych 5G.

5G to niesprawdzone zastosowanie technologii, o której wiemy, że jest bardzo szkodliwa. Wiemy, że promieniowanie bezprzewodowe może powodować uszkodzenie DNA, skutki neuropsychiatryczne i inne problemy zdrowotne. W środowisku akademickim nazywa się to badaniami na ludziach.

I takie eksperymenty na ludzkości i środowisku są zdefiniowane jako przestępstwo na mocy prawa międzynarodowego.

„Mimo że promieniowanie związane z technologiami 5G nie zostało dokładnie zbadane jak promieniowanie związane z obecnymi technologiami telefonów komórkowych, istnieje obszerna literatura i dowody wskazujące na znacznie większy wpływ na zdrowie ludzkie i rozwój”, powiedział dr , Jerry Phillips.

Kontynuuje: „Niepokojące są nie tylko potencjalne skutki promieniowania związanego z 5G, ale także to, co może wynikać z połączonego wpływu promieniowania 5G z innymi źródłami promieniowania niejonizującego w naszym środowisku.”

Wraz ze wzrostem popularności sieci bezprzewodowej 5G, więcej nadajników będzie emitować sygnały, aby uzupełnić istniejące nadajniki komórkowe. Jest tak, ponieważ 5G potrzebuje innego sprzętu do dostarczania takich sygnałów.

5G wymaga jednak znacznie więcej takich nadajników niż poprzednie generacje sieci – w zabudowaniach z wysokimi budynkami nadajniki muszą być rozstawione w odległości mniejszej niż co kilometr – ze względu na wyższą częstotliwość, która zanika szybciej w atmosferze.

Według Sabine El Gemayel, producenta i dyrektora grupy nadzorczej Generation Zapped, bliskość wspomnianych wież jest również powodem do niepokoju.

Jestem bardzo zaniepokojona 5G, ponieważ infrastruktura 5G wymaga, aby wieże komórkowe były znacznie bliżej siebie, tworząc w ten sposób siatkę emitującą promieniowanie bezprzewodowe 24/7 w pobliżu naszych domów”, powiedziała.

Częstotliwości radiowe z promieniowania radiowego zostały sklasyfikowane jako czynnik rakotwórczy klasy 2b przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Jest to nie tylko problem szkodliwości dla naszego zdrowia, ale także budzi obawy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa cybernetycznego w IOT (Internet of Things) ”.

W 2011 r. WHO / Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem (IARC) sklasyfikowała pola elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej jako „potencjalnie rakotwórcze dla ludzi”.

Zgodnie z wynikami badań grozi nam „zwiększone ryzyko glejaka – złośliwego typu raka mózgu, związanego z korzystaniem z telefonów komórkowych”.

W ciągu ostatniego roku nadajniki 5G pojawiają się jak grzyby po deszczu na całym świecie w tym w Polsce. Na początku normy bezpieczeństwa w naszym kraju nie pozwalały na stawianie nadajników 5G więc zmieniono prawo i zawyżono te normy 1000 krotnie.

Okropne!

UDOSTĘPNIJ ZAŁĄCZONE FILMY GDZIE TYLKO DASZ RADĘ

DLACZEGO LUDZIE SĄ OBOJĘTNI NA WIEDZĘ


Pomóż nam dotrzeć do większej ilości osób w tych ciężkich czasach i udostepnij artykuł... Dziękujemy Sztab Live Global Alert.

2 Comments

  1. Proszę zmienić poważny 100 ktoś nie nie 1000 bo brzmi to nie groźnie a śmiesznie i wpływa na wiarygodność. Byly normy 0.1 wata na metr a jest 10 W

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.