sponsorowane...

138 mln USD dla ApiJect na dostarczenie strzykawek ze szczepionką COVID-19 z systemem śledzenia RFID

strzykawka gps czip rfid

Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA przyznał firmie ApiJect Systems America kontrakt o wartości 138 mln USD w ramach planu rozszerzenia zdolności produkcyjnej USA na produkowane w kraju urządzenia medyczne do wstrzykiwania zawierających szczepionkę i czip RFID.

W marcu Departament Zdrowia i Opieki Społecznej rozpoczął współprace z firmą o nazwie ApiJect.

Czym zajmuje się firma ApiJect?

Wykonują ampułko-strzykawki służące do wstrzykiwania ludziom szczepionek a następnie zapewniają śledzenie dzięki mikroczipem RFID po podaniu zastrzyku. Na głównej grafice tego artykułu zobaczysz strzykawkę RFID. Przedwczoraj, 12 maja, firma ApiJect dostała czek na 138 milionów dolarów na wyprodukowanie setek milionów tych urządzeń do października 2020 roku.

Witamy w „rzeczywistości”, w której potwierdza się do czego wykorzystano pandemię koronawirusa.

Strzykawka ze szczepionką na COVID-19 jest zintegrowana z włączonym mikroczipem RFID, na której widnieje Twoje imię. Jedyne pytanie brzmi: co zrobisz, kiedy będą pukali do twoich drzwi i powiedzą Ci, że jest to obowiązkowe? Dlatego warto poruszyć ten temat wcześniej niż później, a teraz jest najlepszy moment.

Nowe partnerstwo publiczno-prywatne zostało stworzone w celu wyprodukowania fabrycznie napełnionych strzykawek z nadajnikiem śledzącym GPS

„Dzisiaj Departament Obrony i Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych ogłaszają kontrakt o wartości 138 milionów dolarów z ApiJect Systems America na „Project Jumpstart” i „RAPID USA”, które razem radykalnie zwiększą możliwości produkcyjne USA DO ponad 500 milionów fabrycznie napełnionych strzykawek DO października 2020 r. ” Ppłk Mike Andrews, rzecznik Departamentu Obrony

Nowe konsorcjum o nazwie RAPID – Rapid Aseptic Packaging of Injectable Drugs – zostanie utworzone i zarządzane przez ApiJect Systems America. Jego celem jest umożliwienie wypełnienia szczepionką i ukończenia setek milionów ampułko-strzykawek w celu szybkiego i skutecznego reagowania na sytuacje kryzysowe związane ze zdrowiem, takie jak COVID-19.

Dodatkowo każda ampułko-strzykawka oprócz czipu RFID ma opcję dołączenia mikroukładu NFC, który zawiera bezpieczny niepowtarzalny numer identyfikacyjny. Dzięki temu pracownicy służby zdrowia w punkcie opieki mogą korzystać z aplikacji na smartfonach, aby sprawdzić, czy wstrzykiwany płyn jest skuteczny i czy nie upłynął termin jego ważności. Umożliwia to również służbie zdrowia w czasie rzeczywistym sprawdzanie kiedy i gdzie każda dawka jest wstrzykiwana.

O APIJECT (z ich strony firmowej)

ApiJect Systems America dokłada wszelkich starań, aby leki do wstrzykiwań były bezpieczne i dostępne dla wszystkich. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, możemy dostarczyć setki milionów ultra-tanich ampułko-strzykawek w 30 dni – z czipem RFID umożliwiającymi śledzenie GPS. Umożliwi to rządom lepszą ochronę swoich obywateli przed pandemiami, a jednocześnie poprawi globalny dostęp do podstawowych leków.

To, co dla wielu osób wczoraj było teorią spiskową dziś staje się rzeczywistością, aczkolwiek większość ludzi i tak pójdzie i podziękuje za nieprzebadaną szczepionkę, ryzykując swoje życie lub zdrowie a tracąc resztkę tego czego już praktycznie nie mamy – wolności i anonimowości.


POLECANE PRZEZ GOOGLE

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.